pectus carinatum (guvercin gogus) problemim var spor yapsam duzelirmi ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve zeddd11 tarafından 17 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. zeddd11

zeddd11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar yaklasik 2 yildir guvercin gogus problemim var gogus kafesimin ortasinda disariya dogru 2 kemigin hafif cikintisi var fakat psikoljik olarak bu beni cok rahatsiz ediyor karsi cinsten bile cekiniyorum ustumu cikartip denize giremiyorum acaba spora baslasam bu sorunu duzeltebilirmiyim veya goruntuyu en aza indirebilirmiyim ?

2. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
  3. Heroless

Heroless Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ben Tolga ve aynı göğüs tipine bende sahibim fakat benim sol kısmın içeri doğru bükük durumda. ilk önce bakman gereken Vücut tipin.(Endomorph, Mesomorph, Ectomorph) Eğer Endomorph vücut tipine sahipsen göğüs kaslarını büyüterek bu görüşten kurtula bilirsin, tam anlamıyla kamufle edebilirsin. Fakat Mesomorph ise yarı yarıya kamufle edebilirsin kardeşim, Ectomorph ise yani ben 6 aydır VG yapıyorum ve göğüs kaslarım yeteri kadar büyük değil ve kemiklerimde düzelme yok ama sadece kıyafet giydiğimde kamufle oluyor, cıplak iken dikkat çeken bir bölge oluyor ama pek kafana takma kardeşim, aslında bu şekilde karın kasların daha öne çıkmış oluyor bence.

Sayfayı Paylaş