pazu ağrısı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve kowloon tarafından 8 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kowloon

kowloon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben geçen yılın ortalarından yazın ortasına kadar 9 kg lık dampıllarla çalışıyodum yaz bitiminden itibaren bıraktım tamamen 3-4 aydır pazularımı cok güçsüz hissediyorum kolumu falan böyle bi 15 sn havada tutunca ve onun gibi şeylerde pazularıma sanki 70 kg ağırlık varmış gibi hissediyorum böyle değildi acaba 9 kg larla çalıştım bıraktım diyemi oldu ne yapmam lazım yardımlar için teşekkürler.

2. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    hayır bunla bir alakası yok. 9 kg neki. çalışırken kendini sakaylamışsın desem acı yüzüne bırakırdın. bu aylar içinde koluna bir şey yapmış yada üstüne yatmış falan olabilirsin

3. kowloon

kowloon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bişey yapmadım da üstüne yatmayla olacağını sanmıyorum teşekkürler yinede.

4. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    sürekli krampta giriyor olabilir. cok can yakıcı olabiliyor. aldığım kalsiyumu arttır demekten başka diyebileceğim bir şey yok.

5. kowloon

kowloon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eyvallah sağolasın

6. The ViLLian

The ViLLian Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde pazularım ağrımaya başladı.Düzenli olarak 5 kg dambıllarla çalışıyorum kaslarımı yormamak için.ilerdede arttırcm.ama şuan pazularım hafif bir ağrı içinde bunun nedeni ne olabilir?Ağrı nasıl oluyor derseniz pazularımı sıkınca veya biraz bastırnca ağrı oluyor ama sık sık görülen birşey değil bi süre sonra geçiyor neden olabilir forumda yeniyim yardımcı olursanız sevinirm ..

Sayfayı Paylaş