Paylasim!

Konusu '***Duyurular***' forumundadır ve Despo tarafından 10 Kasım 2005 başlatılmıştır.

1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bodyforumun kurulus amaci karşilikli "BİLGİ PAYLAŞIMI" 'dır. Türkiye'de medya tarafindan unutulmuş olan bu sporu - yardimseverlik, paylaşım gibi kavramlarla yaşatmayi ve pekiştirmeyi amaçlamiş bizlerin ve sizlerin gerekli özveriyi göstereceğinizi düşünüyoruz. Onun icin kolaya kacip, sadece soru sormayin, yardimci olun. Mesaj acmadan forumda arama yapin.

Saygilarimizla

Bodyforum ekibi

2. fırtına

fırtına Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle ama kesinlikle cok haklısınız size katılıyorum.biz burda karşılıklı bilgi alış verişi yapıp eksiklerimizi giderip bir dostluk kardeslik ortamı kurmalıyız

3. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    despo abimiz bitanedir...Elimizden geldiğince yardım edebilirsek tabiiki de bizde flexor varken büyük üstât bize gerek kalmaz.o halleder sorunları.Teşekkürler admin,modlar ve flexor...hehe :)

4. izzet

izzet Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Body_Land
    walla abi benn elimden gelse paylasimda bulunurum sorunlarada yardim etmek isterim ama ben cok acemiyim suan ilerde insallah az cok bilgim olduktan sonra seve seve yardimda ve paylasimda bulunmak isterim

Sayfayı Paylaş