Patlamış mısır ve Cardio antremanı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve NStalker tarafından 8 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. NStalker

NStalker Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar vaktinizi almadan çok kısa bir şey sormak istiyorum,
    belli aralıklarla spor vücut geliştirme yapıp bıraktım sürekli, 5 ay önce tam vucüdum şekle girmeye başlamışken iş sebebiyle tekrar bıraktm, boyum 1.85 kilom 86 %20 üstünde yağ oranım var (Son dönemde aynaya bakamaz oldum bildiğiniz memeli göbekli birşey oldum) yeniden salona yazıldım spor eğitmenine izah ettim geçmişte şöyle böyle yaptım cardio antermanı yazmanı istiyorum diye, hoca bana kondisyonun yüksek mi diye sordu bende evet dedim bana şu programı yazdı,
    Her antreman öncesi,
    15 dk yürüyüş (İnterval)
    15 dk bisiklet (tempolu)
    15 dk kürek
    1. Gün
    Göğüs makine
    Göğüs kelebek
    arka kol
    arka kol makine 3x12
    2. gün Cardiodan sonra,
    ön kol ayakta dambıl
    ön kol makine dambıl
    mekik
    3. Gün cardiodan sonra,
    Ayak pres
    ayak bileklerini çalıştıran bi makine adını bilmiyorum
    sırt ve mekik

soru aslında şu hoca biraz baştan savma program yazdı gibime geldi, her antremandan önce cardio yapmam kas kaybettirir mi bana zaten 2 gr kas var onlarıda yağ yakalım diye kaybeder miyiz?

Son olarak Tam bir patlamış mısır manyağıyım gün içi bazen evdeyken 2 kere bile patlatıp yiyorum o kadar severim mısırı akşamları her gün garanti yerim yağ yakmak için o kadar antreman yaparken mısırı abartılı yemek yerinde saydırır mı kısmam gerekir mi?
    Not: mısırı sadece zeytinyağı ile patlatırım onun dışında sıvı yağ vs kesinlikle kullanmam

Sayfayı Paylaş