parmaklarda kitlenme

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve toretto58 tarafından 11 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. toretto58

toretto58 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bende son 2 haftadır yumruğumu yavaşca sıkmaya başlayınca parmaklar kitleniyor ve kendiliğinden atıyor daha net anlamanız için elim açıkken yavaşça yumruk yapıyorum ve gene açıyorum o esnada parmakların bazısı kitleniyor ve hemen atıyor acaba sizdede olan oldumu aminoasite başladıktan sonra böle bişeyle karşılaştım acaba ondan mı diye düşünüyorum

2. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    elınde ne problem oldugunu bılmıyorum ama amıno asıtten olmadıgına emın olabılırsın bu arada bır doktora gorunursen senın ıcın daha ıyı olur burdakı cevaplar asla tavsıyeden oteye gecmemelıdır

3. toretto58

toretto58 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    doktora göründüm zaten ama zamanla geçer diye bi cevap aldım :) belki burda başına gelen vardır diye bi danışım dedim

4. sado

sado Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Bir süre ara ver bence. En mantıklı çözüm ağrı olduğu zaman doktora gitmek ve bir süre ara vermek.

5. toretto58

toretto58 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ara 10 gün falan verdim şuan pek abartmadan devam ediyorum ama parmaklar için gene bi doktara görüncem sabah ilk kalktığımda oluyor gün içinde pek belirgin göstermiyor kendini

Sayfayı Paylaş