Parazitler

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve cece1 tarafından 3 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Geçenlerde bir tv programında Ahmet Maranki bu konudan bahsediyodu ve dikkatimi çekti.Çoğu insanın içinde bolca kıl kurdu,parazit vs olduğundan bahsetti.Hatta zayıf insanların çoğunun yiyipte alamamasını buna bağladı nedeni ise insana yarayan en önemli şeylerden bunlar besleniyormuş.İllaki tertemiz olduğunu sanmıyodum insan bünyesinin ama bu kadarı biraz tuhafıma gitti çünkü aşırı derecede olduğundan bahsetti.Üstelik aile üyelerinin birinde varsa yüzde yüz sizdede vardır diyor ve özellikle süt içenlerde olmama ihtimali yok diyor.Öneri olarak Yatmadan önce 1 diş sarımsak yiyip yatın fln dedi.Eczacı bir arkadaşa sordum , bunun tedavisi için kullanılan bir hap varmış.Aç karna sabah 2 tane alınca ishal yapıyomuş ve bu parazit,kıl kurdu vs.. bunların bağırsaklardan atılmasını sağlıyormuş.Bu konu hakkında daha geniş bir bilgiye sahip olan varmı ? Yani madem çoğu yararlı şeylerden bolca besleniyolar bağırsakları bi temizlemek lazım diye düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş