Param yok nasıl protein alırım.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve TopaLNinja tarafından 13 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. TopaLNinja

TopaLNinja Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Beyler yas 18 - 2.dan kickboxcuyum sporu birakali 1 yil oluyo. Body yapmaya karar verdim kickbox cok sakat bi spor ve cok zayiftim ama iyi dovusiyordum fakat okulda benden korktukları halde bilegini bukemeyecegım kisiler vardı ve kendime baktım çok zayıfım xd neyse acik konusacam bizim ordaki salon tanidik bedava gidiorum fakat biraz maddi sıkıntım var et 10 günde bir anca yiyorum zor buluyorum bende protein arayısını sebzelerde arıyorum gerçi onume ne konsa yiyorum ama vücut yok vücut yapmak istiyorum protein almak istiyorum hangi yiyecekleri onerirsiniz gunluk evde 300 sınav cekiorum ama body salonuna giden arkadaşlarım var ve gerçekten imreniyorum onların yanında zayıf kalıyorum kesinlikle tırsmıyorum xd guvensizlik yasamıyorum ama insanında kendini biraz kalıplı gormesi ozguveni yukseltir heralde ne yiyebilirim.

2. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Çalışmıyor musun? Çalışmassan elbette paran olmaz.

Bitkisel proteinler ile kas yapılmaz çok zor yaparsın, işi kendin için zorlaştırırsın. Çünkü bitkisel proteinlerde eksik amino asit vardır.

3. TopaLNinja

TopaLNinja Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Ya sorma cagdasa girmeyi dusunuyom sabahın köründen aksama kadar bu sefer enerjim kalmaz kalsada iyice erir giderim xd lise 4 um daha kilo almak istiyom başkası vermek ister ben yiyecek yemek bulamıom xd emraha bagladımya

4. lordeng

lordeng Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Boy kilo kaç merak ettim?

5. TopaLNinja

TopaLNinja Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    1.83 kilo 65

6. TopaLNinja

TopaLNinja Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Gecen sene çalıştım calıstıgım paralarla zaten telefonu aldım xd onn dışında zor geciniom walla evde 300 sınav cekiom bi b.kta olmuyo sıkıldım adam protein tozunu alıo yanıma gelip hava atıyo biz evde ac karnına g.tumuzu yırtıoz bi skm olmuyo yeter sıkıldım böyle hayatın .....

7. mrkaya

mrkaya Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    İstanbul
    Bitkisel proteinlerle kas yapılmaz diyen ya da diyen arkadaşlara sacmalamayın demek istiyorum ! biksel proteinlerle de kas yapabilirsin ama hayvansala göre biraz fazla tüketmen lazım mesala 60gr hayvansal protein tüketmen gerekıorsa 100 gr bitkisel tüket. Başlarda amino kullanma para biriktir ufaktan tefeken amino al ya da en azından yumurta ye. Amino olmazsa olmaz da degildir ha protein ha amino sadece amino daha hızlı emilime sahiptir profesyonel degilsin cokta takma.

8. escapist92

escapist92 Üye

Beğenileri:
    96
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    diş hekimi
    Yer:
    izmir
    lordaki protein tam protein mi tavuk ve yumurtadaki gibi mi? eğer lorda kaliteli bi proteinse lor da tüketilebilir

9. ÜMDDMÜ

ÜMDDMÜ Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    BEAST
    Yer:
    GYM
    Bitkisel proteinle beraber fazladan Carb da geliyor, sorun şurda normalinden ( planladığından ) fazla Carb alıcağım bitkisel proteinle beraber ve bu defi döneminde nasıl olucak ? 60 g yulaf, 100 g bulgur/makarna, sebzeleride saydım 200 carb. Sizce devamını nasıl yapmak lazım ? Bitkisel proteinler Bulk için mi dir sadece, veya bulgurdan yulaf kısıp baklagillere mi yoğunlaşacağız, arada kaldım :oops:

10. Rastafania

Rastafania Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    Et dışında bitkisel olarak alabileceğin en iyi proteinler kuru yemişlerde bulunur zayıfım demişsin günlük 100 150 gram arası kuruyemiş yiyebilirsin şahsen bademi tercih ederim fakat pahalı biraz o yüzden yer fıstığınıda yiyebilirsin lor peyniri ucuz bişey al ye sabahları kahvaltıda zor gelirse omletin içine at şahsen öyle yiyorum :D

Sayfayı Paylaş