Para sıkıntısı.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Cigabyte4 tarafından 20 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba. Ben geçen yaz evde kendi imkanlarımla çalışmaya başladım. Sonra 7 aydır kickboks yapıyorum. Yani spor hayatım var ve ben bu yaz body salonuna gitmeyim düşünüyorum fakat aylığı 90 lira. şimdi ben 1 ay gitsem beslenme parasını zor çıkaracağım. 2. ay gitmek çok zor olucak. Evde dambıllarım var barım var fakat ağırlık az geliyor ve gelişmem bazı bölgeler dışında olmayacak. Salona 1 ay gitsem 1 ayda çok bi gelişme olmayacak. Benim en çok geliştirmek istediğim yer göğüsüm. İnternetten ağırlık sipariş versem evde göğüs falan çalışmam çok zor olucak çünkü geniş bi sehpa var onun üstünde çalışıyorum ve ağırlığı şuan bar max 30 kilo oluyor ve çok zor alıp yatıyorum ağırlık artıca masaya bile getiremeyeceğim. Yardım etcek kişi desem annem var onunda fıtığı var yardım edemez. Yani anlıyacağınız bana çözüm yolları önerin. Kafam çok karışık.

2. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Bi arkdsni kafala gecin odaya oda calissin sende.hem destekcin olur hem yoldas

GT-I9190 cihazımdan gönderildi

Sayfayı Paylaş