Para Bitti Spor Gitti

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve jessman tarafından 18 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. jessman

jessman Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar, ben bu konuyu açarken "SPOR SALONLARININ PAHALILIĞINI" dile getirmek ve bunun hakkında tartışma ortamı yaratmak için açtım eğer besinler ve ek besinler hakkında tartışmak istiyorsanız ayrı bir konu açın orada tartışın. Şuan tamamen çok farklı şeyler yazıyorsunuz. Biriniz protein tozu pahalı, light peynir yiyin, yok 50gr yok 200gr. ya tamam da konu nereden nereye geldi. Benim burada dile getirmek istediğim tek şey 'SPOR SALONLARININ FAHİŞ FİYATLAR TALEP ETMESİ' altını çiziyorum. Bahsettiğim şey bu yani, et kaç para, süt kaç para, protein tozu kaç para diye sormadım ki zaten. Lütfen böyle devam etmeyin, edecekseniz konu kapansın yani bu kadar söylüyorum.

2. moloday

moloday Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Hocam ben sana sadece birşey sorucam, sen foruma üye olalı 4 ay olmuş.
    Bu 4 ayda hangi üyenin konusuna giripte yardımcı oldun, kime hangi yorumda bulundun ? Yok değil mi ?
    Açtığın konularda hem insanlardan yardım istiyorsun hemde yardım etmek isteyen insanları tersliyorsun.
    O kadar çok biliyorsan aç bir spor salonu, bedavaya hizmet ver arkadaşım.

zafer_zaferoglu ve Hayalet- bunu beğendi.
  3. Mesuertüzün

Mesuertüzün Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    zor is :/

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. moloday

moloday Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci

Öncelikle ukalalığın lüzmu yok arkadaşım.
    Ben 17 yaşındayım, babamı kaybedeli 2 yıl oldu.
    Baba parası yiyen bir çocuk değil, evini geçindirmek için çalışan bir gencim.
    Lise2. sınıftan bıraktım ve şuanda pizza bulls' ta mutfakcı olarak çalışmaktayım.
    Para kazanmak nedir? Sorumluluk almak nedir? bunları senden çok daha iyi biliyorum.
    2 yıldır evde spor yapıyorum, parasızlıktan spor salonuna yazılamıyorum ancak bu benim spor yapmama hiçbir zaman engel olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Şubat 2014
    PeNa, TTTT ve judgementday bunu beğendi.
  5. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Başın sağ olsun arkadaşım ,içindeki hırsı kaybetme umarım istediğin yere gelirsin ,hayat şartları zor İstanbul'da yaşamak ayrı bir zor (Türkiye'nin en pahalı ili) maddi olanaklar artık insanları çok zorlamaya başladı .

Türk-İş'in araştırmasına göre, kasım ayında dört kişilik bir ailenin açlık sınırı 1 bin 65, yoksulluk sınırı ise 3 bin 470 lira olarak hesaplandı (İstatistikler iç açıcı değil )

moloday bunu beğendi.
  6. moloday

moloday Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Sizde çok sağolun,
    2 yıldır evde çalışmaya devam ediyorum, fazla bir imkanım yok ancak dambıllar ile çalışabileceğim her hareketi programıma dahil ettim ve inanın görenler hangi salona gidiyorsun diye soruyorlar.
    Önemli olan salonun fiyatı değil bence fiyat sadece bu konuyu açan arkadaşımızın spor yapmamak için bulduğu bahanedir.
    Tekrardan sağolun...

7. brEAk_The_bAT

brEAk_The_bAT Üye

Beğenileri:
    103
    Ödül Puanları:
    28
    Bu yüzden gariban azimle yapıp taşı derlerken zengin godaman takımı 2 saat bisiklet , koşu bandı gibi şeylerde işkembeleşmiş göbeğini sallamaktan , ya da cılız olanları incecik kolları ile 3-5 kilo Dumble kaldırmaktan öteye geçemiyor. Bakın etrafınıza gerçekten zengin bu işi yapmıyor yapamıyor ama yapmaya çalışıyor fukara ise ki bu çoğunlukla bizler gibi orta kesim ... dört kolla sarılip her hareketin hakkını vererek o zengin zuppeler gibi şımarıkliktan uzak bir şekilde işini yapıyor. Ve salonda gorebilecegin o vücutlu şişkin herifler ve hocalar bu orta kesime dahil

moloday bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş