Parçalı Vücut

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ram55 tarafından 1 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ram55

Ram55 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba bodyforum ailesi.
    Hayalim her zaman , parçalı vücut yapmak oldu , yani belirli çizgiler ve derinlikte bir vücut. Boyum 165 oldugu için , hacimden ziyade , kalın , derin ve çizgileri belli parçalı bir vücut yapmak hedefim.
    Tam olarak hedefim ; [​IMG]

Hani bu tarz , hacimden ziyade görünüm olarak istiyorum, çünkü tekrar belirtiyorum boyum kısa ,hacim oldugunda ufak tefek duba gibi durmak istemiyorum :)

Estetik , ve parçalı bir vücut için tavsiyeleriniz ve çalışma programlarınız nelerdir? diyet vs.
    *Bol protein
    *Bol sıvı
    *Bol yağ yakma antremanları
    *Düşük kilo x çok tekrar
    *haftanın 2-3 günü agırlık antremanı sonrası cardio , mekik , sınav
    *Düşük yağ oranı

Bildigim bunlar, eger dogru isem belirtirseniz sevinirm :) eksik gördügünüz bir alan da varsa belirtirseniz sevinirim :)

2. Thesyseng

Thesyseng Üye

Beğenileri:
    782
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    System Engineer
    Yer:
    Istanbul
    Bu fotograftaki abi oyle hacimsiz denecek bi vucuda sahip degilki. Saglam bulk yapmis ve cok guzel define olmus

3. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    bu fotoğraftaki adam hacimsizse biz boşuna uğraşıyoruz. :) soruna gelirsek ekstra olarak farklı bir şey yapmıyorlar bu bahsettiğin kişiler , beslenme sistemlerinde clean bulk'tan şaşmazlar ve çok yavaş kilo alıp çok yavaş kilo verirler bu yüzden uzun bir süreç gerekli.
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Ağustos 2016 ---

ayrıca bu adamın boyu 166 cm , uzun sandıysan diye söylüyorum.

Sayfayı Paylaş