Parça Parça Çalışmak

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Rıfat09 tarafından 2 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Rıfat09

Rıfat09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba,
    Daha öncede böyle bir konu açmıştım o zamanlar kendim çalışıyordum şimdi salondayım ve 1 ayımı tamamladım ve salondaki hocada yeni program yazacağını söyledi. Yine açıyorum ve bu sefer dertleşmek için açıyorum.
    Arkadaşlar sorum şu bütün bodyciler olsun siz olun herkes programını parça parça yapıyor yani pazartesi göğüs biceps olsun bunu haftada 1 yapıyor yani diğer pazartesiye kadar verimli bir şekilde çalışmıyor aynı şekilde salı çarşamba günleri de neden böyle ? Neden üst alt vücut olarak yapmıyorsunuz, neden yapmıyorlar ?
    Pazartesi : Göğüs, Sırt, Omuz
    Salı : Kol, Bacak, Karın
    Çarşamba : OFF
    Perşembe : Göğüs, Sırt, Omuz
    Cuma : Kol, Bacak, Karın
    Cumartesi : OFF
    Pazar : OFF
    Neden böyle yapılmıyor da parça parça 1 hafta bekleniyor ? Bu sadece bir soru lütfen çok biliyorsan kendin yap gibi şeyler söylemeyin sadece neden parça parça yaptığınızı soruyorum.
    Yarın hoca bana parça parça program yazacak ve bende size bunu sormak istedim.

2. dedication

dedication Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    18
    Hakkı verilerek yapılan antremandan göğüs,sırt,omuz
    Kol,bacak,karın yapılması gerçekten imkansız.

3. Exacting51

Exacting51 Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    43
    haftada 2 kere aynı kas grubunu calıştırmak biraz mantıksız gibi geliyor bana o kas gurubunu devamlı calıştırınca alıştıgından hic tepki vermiyor.

Sayfayı Paylaş