Pak Face Tüy Dökücü Kullandım ama..

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve xiksx tarafından 11 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. xiksx

xiksx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar yasım 18.Göğsümde ve vücudumda kıl oranı epeyce fazla.Beyaz tenliyim ve siyah cıkıyolar.Bu da cok rahatsız ediyor.Bende bu yaz almaya karar verdim. Aktardan pak face tüy dökücü aldım kullandım ama sanki kirli sakal trası olmusum gibi kaldı.Tamamen pürüzsüz almadı siyah 1mm boyunda duruyo.bazı yerleri pürüzsüz alsada cogu siyah ve kalın oldugu için hepsini alamadı. buda eski halinden daha kötü.Hangi ürünü nasıl kullanarak pürüzsüz bir cilde ulasabilirim.hamam tozu diyolar işe yarar mı?yardımlarınızı bekiyorum

2. xiksx

xiksx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya yardım etcek kimse yokmu arkadaslarla tatile cıkmadan önce bi cozum bulmam lazım.

3. H4k4nn

H4k4nn Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Sporcular yanılmıyorasm hamam tozu kullanıyorlardı bır zamanlar ve kokusundan sıkayetçilerdi

4. xiksx

xiksx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkür ederim ilgilendigin için de benim istedigim tamamen pürüzsüz olması nokta halinde kılların görülmemesi bunu saglar mı hamam tozu?

5. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    sir agda yaptırabılırsın

6. xiksx

xiksx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evde yapılıyomu, buralarda bildigim yapan yok.eved yapılıyosa nerden ne almam lazım, sonrasnda sivilce falan yapar mı?

7. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Erkek kuaforlerınde yapılıyor .. erkeklere ozel yapan yerler var .. marketlerde satılıyor fakat makınesı olması lazım sıcak sekılde suruluyor arkadaslarımdan duydugum kadarıyla..google da aratırsan bulursun oturdugun semt e de yakın yerlerı googledan bulursun

8. Ekrem17

Ekrem17 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    hamam otu jilet görevini görür.Ama daha çok çıkmaz.Sadece uzayış bakımdan jilet gibi.Sir ağdaya gelince makine falan olmasına gerek yok arkadaşın dediği gibi marketlerde veet soğuk sir ağda bantları var onlar işini görür kökten alıyorlar.Ama dikkat et hemen yıkama 24 saat su değdirme.Birde kendin yapmaya kalkma tanıdığın birine yaptır.

9. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Ben yapmadıgım ıcın arkadaslardan duydugum kadarını yazdım google dan aramasını da tavsıye ettım .. en ıyı cozum lazer epılasyon eger epılasyon yaptıramıyorsan sir agda iyidir..

10. xiksx

xiksx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    galiba bunu deneyecegim.hemen yıkama derken yapmadan öncemi yaptıktan sonramı?

11. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53

Sayfayı Paylaş