P90x'mi Normal Antreman mı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve crybaby tarafından 2 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. crybaby

crybaby Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    S.a arkadaşlar elimde 4 kglik dumbeller var aslında p90x çalışmak istiyorum ama kapıma kapı barfiksi uyarmı bilmiyorum.Normal antrenmanmı yapsam yoksa barfiks barı alıp p90x mi çalışmalıyım.Önceden evde sürekli olmasada mekik çekerdim ve dumbellerle çalışıyodum.az çok iyiyiym yani.ne yapmalıyım.Tamamen öğrenipte yapmak istiyorum bi sorun çıkmasın

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    P90x güzel bir program uygulamak istiyorsan tavsiye ederim yanlız , barfikssiz zor olur direnç lastiği var barfiks aleti yerine ama yani barfiks yani yerini tutmaz bence , ayrıca dumbell en az 20 kg set lazım diye biliyorum orda ağırlıkta artırıyorlar.Normal bir programda uygulayabilirsin ama p90x biraz daha hem kas gelişimi hemde yağ yakımı vaad eden bir programdır diğerlerine göre.

3. crybaby

crybaby Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Evet güzel program ama barfisk setinide aldım diyelim 20kg lik set çok pahalı olur ya :D artı kkendimiz yapmaya çalışcaz :D

4. yunuscan

yunuscan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    barfiks demiri şart bence 20 kg lik dambıl seti internette 60 ila 80 tl arasına satılıyo barfiks demirinede 20 tl versen max 100 tl ye halledersin

5. sarPP_17

sarPP_17 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar ben barfiks aleti aldım eve. Bir de weight gainer aldım supplement olarak. Birkaç gün içerisinde de 60TL'ye 20 kilogramlık dumbell buldum, onu alacağım. 180 boyunda 60 kiloyum. Amacım kilo vermek değil, alarak kas yapmak ve güçlenmek. Daha kısa sürede daha iyi bir sonuç elde etmek için P90x programını mı uygulamalıyım? Yoksa normal program mı?

6. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    P90x verim alan forumdada arkadaşımız vardı bayağı değişim olmuş , ama biraz daha fitness programı gibidir.Tabi 3 bölüm ayrılıyordu p90x konusunda çok yazı okudum istersen kas kütlesi artırmasına yönelikte yapabilirsin ama şey vardı beslenmesinde ona göre değişim oluyordu onları felan ayarlaman gerekir.P90x hızlı gelişim vaad ediyor ama bu bir kesinlik çünkü 90 günde önce ve sonrası halleriniz hep büyük farlılık oluyor youtubedan görürsen genellikle uyguluyan çoğu yabancı süreçlerini anlatıyor.Dumbell işine gelirsen olimpik tarz birşey alıcaksan fiyat normal ama demirci tarzı bir yeri araştır istersen ben izmirde sport adı altında spotcuların olduğu yerde Dumbell seti üreten yerden daha ucuz fiyata ağırlık ve bar almıştım.Barfiks ve şınav çeşitleri p90x antremanın kas inşasında bayağı bir geniş yer kaplıyor.Normal antreman ilede belli yerlere gelebilirsin tabi ama p90x denemeni tavsiye ederim...

Sayfayı Paylaş