P90X2 Hakkında?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Xaxas tarafından 31 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Xaxas

Xaxas Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba
    Ben bugun P90X2 indirdim.Şu an için oldukça geniş bir belim ve yağlı göbeğim var bunları eritmek için uygun olduğunu düşünüp indirdim.Ama burada videolar dışında çalışma programı ve diyet gibi şeyler çıkmadı.Bunlar hakkında bir bilginiz var mı?Ne yapmam gerekiyor burada 15 video var hergün 1 tanesini mi yapacağım?Birde P90 ve P90X de varmış ben ilk olarak X2 indirdim daha önce 2 yıl kadar düzensiz spor salonu geçmişim var yapmakta sıkıntı yaşar mıyım?Yardımlarınız için teşekür ederim forumda araştırdım biraz ama pek faydalı birşey göremedim.

2. hsyndmn

hsyndmn Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    calender diye bi pdf dosyası olması lazım onun ıcınde yazıyor calısma programı

Xaxas bunu beğendi.
  3. Xaxas

Xaxas Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    İndirdiğim torrentte yoktu belgeler internetten araştırıp indirdim.Yalnız satın aldığımızda içinden protein tozu gibi birşey çıkıyormuş bu çok gerekli birşey mi yoksa kendi protein tozunu kullanmamız yeterli olur mu?

4. hsyndmn

hsyndmn Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    şart degıl ama bence suan ıcın protein tozunu kullanma biraz kilo verdıkden sonra basla

5. FrenchKiss

FrenchKiss Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    önce p90x2 de çok zorlanıyor, günlük programları tamamlayamıyorsan önce p90x i yapmanı öneririm

6. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    p90-p90x-p90x2 gidilmesi hiç spor yapmamış birisi için uygun olur.

Ama senin spor geçmişin varmış kaldırırsın, indirdiğin dosyalarda gerekli programlar var onlara uy.

7. LordDiablo

LordDiablo Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi şöyle de bir şeye takıldım ? 2 yıl kadar düzensiz salon geçmişim var demişsiniz ama , salona gelen ve iki sene de hiç bir gelişim kaydedemeyen , vücudu gözle görülür şekilde değişmeyen (zayıflayamayan yada hacim yapamayan) insanların en temel sorunu disiplindir, ya salona arkadaşları ile muhabbet etmeye gelir hiçbir seti düzgün tamamlamaz , hiç bir tekrarı kayda almaz, kaale almaz, yada zaten düzenli gelmezler, bu şekilde bir çalışmanın da tabi ki kimseye faydası olmayacaktır, bu işin en büyük sırrı , ne yapılan hareketler, ne beslenme, ne uyku , ne de iyi bir trainer değil aksine disiplindir, p90 ve versiyonları ise salon disiplinin bile çok çok üstünde aletsiz yada minimal aletler ile eve yönelik , programlar bütünüdür,yani çok sert programlardır, çok sıkı disiplin isteyen, yapabileceğinize emin misiniz?

8. Berent

Berent Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    ankara
    başlık diriltmek gibi olacak aslında az öncede bunun gibi bir başlığa yorum yaptım , aslında başlığı açan kişinin sorunu bendede var yani bu videoları hangi sıraya göre günde kaç saat yapacağız , indirdiğim torrentte program çıkmadı , bunu bana özel mesaj olarak atabilecek var mı ? ismini bildiğinize göre sizde var sanırım @hsyndmn , bana atabilir misiniz "calendar"ı ? teşekkürler kolay gelsin

Sayfayı Paylaş