p90x veya insanty Programı ve kilo almak mümkün mü ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve earcan15 tarafından 25 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. earcan15

earcan15 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    6 aylık bir body geçmişim var kilo almak için yaptım 50den 57 kiloya çıktım fakat sonra gelişimin yavaşladığını hissettim. İstediğim kiloda değilim. 65-70 kg lar için bu programlardan birini uygulayıp diyetimi kendim belirlesem kilo almam mümkün olurmu ? Ne tavsiye edersiniz ? Body e devam etmelimiyim yoksa bu programlardan birini uygulayıp diyetimi kendim belirlemelimiyim ?

2. Muhammet1997

Muhammet1997 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Ben kilo almak istiyorum ama bu programa başlasam dahada veririm diye korkuyorum düzgün bir beslenme ve gainer takviyesi ile bu programla kilo alınabilirmi?

3. brhmcr

brhmcr Guest

Kilo almanin programla ilgilisi dolaylidir.

Yani gunluk ihtiyaciniz 2000 kalori ise sporda 1000 kalori harciyorsaniz ve 3500 kalori aliyorsaniz, kilo alirsiniz, 500 kalori fazlalik yaratmis olursunuz.

P90x bildigim kadariyla efor gerektiren bir program bence ektomorf zor kilo alan kisilerin kalori harcarken tutumlu olmalilar.

Ancak ben yerim zaten deniyorsa gunde 3 saat kosarak da kilo alinabilir ama saglam mide ister :)

4. Muhammet1997

Muhammet1997 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkür ederim ben o kadar yermiyim bilmiyorum 2 kilo almışız onuda riske atmayalım :D

5. gamez34

gamez34 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    p90x ve insanity programları tamamen kilo verdirip sıkılaştırmaya yönelik programlardır
    Siz yine body yapın beslenme programı araştırın

6. geceyar20

geceyar20 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    P90x Koç'u
    Yer:
    Denizli
    İnsanity daha çok cardio ağırlıklı ve sıkılaşma programıdır o yüzden hacim kazanmak mümkün değil.
    P90X'de ne kadar kilo verme ve vücudu şekillendirmede başarılıysa Kilo alma ve hacim kazanmada da o kadar etkilidir.Sadece karbo ve protein ağırlıklı beslen gerisini P90X'e bırak Hacim için Max Ağırlık 8-10 tekrar definasyon için 12-15 tekrar idealdir.

7. brhmcr

brhmcr Guest

P90x hayranliginizi biliyorum ancak mantikli konusmak lazim, asil olan beslenmedir, gunde 3 saat kosarak da kilo almak mumkun, yeterki kalori fazlasi yaratabilelim.

Ha derseniz ki insanity 700 yaktiriyor p90x 300 ve yapanin istahi az o zaman P90x derim :)

8. geceyar20

geceyar20 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    P90x Koç'u
    Yer:
    Denizli
    Kesinlikle katılıyorum.

9. faramir48

faramir48 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    size kendi yaptığımı söyliyeyim, tavsiye vercek kadar bilgi sahibi değilim. 180 boy 73 kiloyum. power 90 ın sculpt ve ab ripper programlarını çalışıyorum. Kardiyoyu es geçiyorum kilo vermemek için 10 gündür devam ediyorum. Sonuçları güzel bence 20 gün sonra ideal bi görüntüye yaklaşmış olurum.

Sayfayı Paylaş