P90X Sorularıma Yardımcı Our musunuz?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve muhammet93 tarafından 26 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. muhammet93

muhammet93 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba.
    Ramazanın ardından p90x'e başlayacağım.Yalnız birkaç sorum var.Burada bunu uygulayanlar da olduğuna göre umarım yardımcı olabilirler.
    1-Normalde p90x setiyle birlikte tozlar vs. de geliyormuş.Ama ben internetten indirdiğim için bende bunlar yok.Ayrıca toz vs. gibi bilmediğim şeyleri de kullanmak istemiyorum.Sorun olur mu?
    2-bende 2 tabe 5 kg'lık dambıl var.Bir de barfiks barı alacağım.Başka herhangi bir şeye ihtiyacım var mı? Dambılların kilosu vs. de sorun olur mu?
    3-Ayrıyaten diyet de yapmak istemiyorum.Belli listelere uyma konusunda pek iyi değilim.Acaba sorun olur mu?Bu konuda ne diyebilirsiniz?
    4-Ben hiçbir yerde haftalara göre çalışma programı bulamadım.Elinde olan varsa gönderebilir mi?
    5-Bir de bu p90x'de lean, classic ve doubles diye bir ayrım var galiba.O ne oluyor?

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konunun kilitlenme sebepleri;

- Konu başlığınız acil,yardım gibi terimleri içermektedir. Forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş