p90x Programı Benim işime yararmı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve game81 tarafından 4 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. game81

game81 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba!

Kendimden Özet Geçeyim ; erkek yas 16 kilo 100(göstermıyor) 1.71 boy arkadasın onerısıyle bir umut ettim önceden 2kere spor geçmişim var 2 er aydan birinde 20 kilo birinde 10 kilo vermiştim tabi geri aldım sabit oldugum 100 e geri döndüm neyse benim asıl sorunum feci basenim olması basen bir erkekde hiç yakışık durmaz evet abartı birşekildemi veya benmı sorun ediyorum artık yeter dedim duyduguma göre bu programı tam yaparsak kilo yavaş ama sağlam şekilde veriryormuşuz acaba basen eritmeme yardımcı olabılcekmi ve birde belki soran olucak o vücudu bu programda nasıl kaldıracaksın diye : yağ kalıbımın altında eminim iyi kas var 10 barfiks 20 şınav 60 mekik çekebiliyorum, yorumlarınızı bekliyorum

teşekkürler herkese ilginiz için... İyi Forumlar..

Son düzenleme: 4 Mart 2013
  2. MrFit

MrFit Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul,Fenerbahçe
    p90x gözlemlediğim kadarıyla çoğu kullanıcıda iyi sonuç veriyor fakat senin verdiğin sayılar birbiriyle pek örtüşmüyor neyse orası bizi ilgilendirmiyor. Öneririm p90x i

3. game81

game81 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki bu vücuda önerir misin, 3 ayda adam olur mu sizce ?

4. atanerber

atanerber Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    P90x i halen kullanan biri olarak tavsiye ederim düzenli beslenme ve uyku ile fakat ama ancak :) gerçekten iyi bir altyapınızın olması lazım 1 saatin sonunda ayağı kalkacak haliniz kalmıyor bu yüzden ağır gelebilir. Bununda çaresi var. p90x; P90 serisinin 3. basamağı siz isterseniz P90 veya P90M(Medium) dan başlayabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş