P90x (klasik) günlüğüm

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve bozkurt73 tarafından 2 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. geceyar20

geceyar20 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    P90x Koç'u
    Yer:
    Denizli
    Bu sonuçların daha birşey değil Phase 3 dönemi Sonuçların tavan yaptığı dönemdir.O yüzden bu programın adı "P90X"

Suçicek ve bozkurt73 bunu beğendi.
  2. bozkurt73

bozkurt73 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    şırnak

antrenmandan 1 saat kadar sonraydı sanırım...o kısmını hiç düşünmeden aldım ölçüyü...

3. bozkurt73

bozkurt73 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    şırnak
    23. gün core synergistics yaptım 4. haftanın 2. günü fena zorladı :D birde cuma günü var aynısından iple çekiyorum...bende kesin bi sorun var...zorlanmadığım antrenmanı sevmiyorum...acı çekiyorsam mutluyum...vardı bunun bi adı ama...neyse :D herkese bol sporlar...

4. Velez Sarsfield

Velez Sarsfield Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kilo durumu nasıl ? Aldın mı ?

5. wixxx

wixxx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    1 ay sonunda afer befor yaparsan seviniriz küçükte olsa değişiklikleri merak ediyoruz :)

6. bozkurt73

bozkurt73 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    şırnak
    evde tartı yok malesef hiç bakmıyorum...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:11 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:08 ----------

inşallah yapacağım onu... :)

7. mustafamert1907

mustafamert1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    KONYA
    kardeşim bu p90x evde yapılır mı 2 tane dambılım var sadece ayarlanabilr 25 kg ye kadar evde yapabilrmym bu p90x i hiçbirşey bilmyrm yardım edermisin

8. Altintren

Altintren Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Turizm
    Yer:
    Antalya
    P90X'in en büyük özelliği zaten evde yapılabilmesi, ihtiyacın olanlar ise yoga mat, dambıl, kapı (koridor) barfiksi, havlu ve su bunları edinemiyorsan ki çok zor çünkü hepsi alışveriş sitelerinde var, alternatifleride var.
    Tabi en önemlisi hareketlerin olduğu cd'leri edinmen veya indirmen. Bende iyi ingilizce olduğu halde herhangi bir şey kaçırmamak için türkçe altyazılı cd setinden aldım.
    Sendeki dambılllar ile çalışabilirsin. Bence internette biraz araştır ben en çok www.p90xtr.com'dan öğrenmiştim.

mustafamert1907 bunu beğendi.
  9. emirturk

emirturk Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Sıkıcı mı , değil mi? :)

bozkurt73 bunu beğendi.
  10. bozkurt73

bozkurt73 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    şırnak

itiraf ediyorum tamaaammm sıkıcı :DDD ilk önce ilk hevesle iyiydi sonra bozdu :D evet günlüğe geri dönelim...2 gündür programı aksattım 2. ayın ilk 2 günü :( grip oldum iyileşince devam edeceğim...

11. BigSword

BigSword Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Kırklareli
    Hadi bakalım bozkurt, takip ediyorum seni iyi bir gelişim sağlayacağını da inanıyorum. Başarı dolu sporlar azmin eksik olmasın :) bench_thums:

12. metde

metde Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Rize
    P90X hastalığına mı desem yoksa rüzgarına mı desem ben de kapıldım gidiyorum.. classic yani dengeli olan programı uyguluyorum.. 2. ay 2. haftadayım.. İlk başladığımda etkisinin olacağından şüphem vardı.. fakat ilk haftanın bitmesiyle dahi bu şüphem yok oldu.. Vücut geliştirmekten çok hayat tarzınızı etkiliyor.. daha sağlıklı ve bilinçli beslenmeye başlıyorsunuz.. egzersizlerin zorluğuna diyeceğim şu ki Tony Horton'un (yani P90X' in yaratıcısı) dediği gibi '' nefret edeceksiniz, mideniz bulanacak ama bayılacaksınız da..'' aynen böyle.. egzersiz günü bittiğinde ertesi gün olması için sabırsızlanıyorsunuz.. ayrıca bazı arkadaşlar kenpox i atlamayı tercih etmiş.. bence çok yanılırsınız.. vücut duruşunu ve çevikliği etkileyen çok önemli bir egzersiz.. sonuç olarak P90X' e başlayanlar, yeni bir hayata merhaba desin..

bozkurt73 bunu beğendi.
  13. bozkurt73

bozkurt73 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    şırnak
    off off 4 gün oldu hala geçmedi şu hastalık....bi kaç gün daha geçmez sanırım...bu zorunlu ara çok kötü oldu...

14. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    ben p90x i bitirmiş biri olarak söylüyorum ki,spora yeni başlayacaklar vücudunu toparlamak,düzenli spor hayatına alışabilmek için p90x ile,çok zor gelirse(ki kesinlikle yeni başladıysanız gelecek) p90 ile spor hayatına başlamalı.p90x i bitirdikten sonra p90x2 yi de yapmanızı tavsiye ederim bu sefer işin içine biraz daha ağırlık çalışmaları giriyor.

metde bunu beğendi.
  15. Dubur

Dubur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    6 hazirandan sonra entry girilmemiş programı mı bıraktın oralardaysan sonuçları yaz lütfen

Sayfayı Paylaş