P90x (klasik) günlüğüm

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve bozkurt73 tarafından 2 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. bozkurt73

bozkurt73 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    şırnak
    p 90 x in 2. gününü bitirdim bugün 3. günü oldu.günlük tutmaya karar verdim.motivasyon ve gelişimim açısından...

başlangıç ölçlerim
    boy 1.73
    kilo 66
    pazu 28 30(sıkılı)
    omuz 109,5
    bel 84,5
    göbek 87
    göğüs 88,5

1. gün pazartesi değilde salıdan başladım...zor ama güzeldi
    2.gün shoulder arms ve ab ripper yaptım..ab ripper çok ama çok zorladı bazı hareketlerde durdurdum...
    3. gün yani bugün yogax yapacağım...

2. bozkurt73

bozkurt73 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    şırnak
    yoga yeni bitti :) sıcağı sıcağına yazıyorum...yoga konusunda okuduklarıma bakarak ön yargım vardı. bir buçuk saat sürüyor sıkıcı diyenleri anlamıyorum...tam bir arınma.. :D esnediğimi hissettim...ve kardiyo kadar ter döktürüyor...bence p90x yaparken yogayı atlayanlar büyük hata yapıyor....

3. bozkurt73

bozkurt73 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    şırnak
    zorunlu ara :( barfiks demiri hala gelmedi..internetten sipariş ettim mecburen gelmediği içinde yapamadım...2 gün atlamıştım daha fazla atlamak istemedim...pazartesi gelir inşallah...gelene kadar ağırlık çalışacağım.

4. bozkurt73

bozkurt73 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    şırnak
    eveettt barfiks demirim bu gün (06.05.2013) geldi ve ilk antrenmanım bitti.göğüs ve sırt ardından ap ripper...barfiks 1-2 çekebildim daha çok direnç yayı kullandım.utanç verici olsada yılmayacağım :D

5. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    P90x transformation videoları izleyince hayrete düşüyorum 3 ayda bu vücut nasıl oluyor diye inşallah sende amacına ulaşabilirsin.Nasıl çok zorluyormu seni?

6. bozkurt73

bozkurt73 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    şırnak

ben barfiks demiri gelene kadar diğer videolarını yaptım geçen hafta...çok zorluyor ama direnç kazanıyor vücut...ben beğendim...fakat o değişim videolarının hepsine inanmıyorum.hele şu karın kasları 6 koca koca parçalı ve göğüs kasları kalkan gibi olanlara asla inanmıyorum :) 3 ayda imkansız...onlar reklam amaçlı birkaç haftada bilerek kilo alıp sonra forma giren profesyonel insanlar...gerçek değişimi anlamak için bicepsleri ve kanatlarındaki değişime dikkat et dediğimi daha net farkedersin...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:00 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:57 ----------

bugün 2. gün plyometrics(zıplama) antrenmanını yaptım.çok zorladı.hareketler çok basit ama dünkü ağrılar sıkıntı oldu biraz...birde yemekten 1 saat sonra yaptım yemeği çok kaçırınca biraz zorladı...

7. bozkurt73

bozkurt73 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    şırnak
    dün en sevdiğim programı yaptım omuz ve kollar...birazdan yogaya başlıyacağım...sıkıcı gelsede yapılması gereeken bir program...kasların uzaması ve şekilenmesine yardımcı oluyor....

8. bozkurt73

bozkurt73 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    şırnak
    eveettt bugün 8. gün bitti...göğüs ve sırt yaptım...süper gidiyor...göğüs ve kol kaslarımda bariz değişiklikler var... :) e hadi 90. güne kadar pes etmek yookk..

Dubur bunu beğendi.
  9. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Bozkurt senden umutluyum işi bırakmayıp pes etmessen alacağın sonuçlar seni beklediğinden daha fazla tatmin edecektir.

10. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    8 ay kadar spor geçmişim var. Fakat suan sporu bıraktım bayadır yapmıyorum bayada kilo verdim. şimdi tekrardan başlamak istiyorum. Şuan torrentte p90x iniyor ,, bu program hacim almak için uygunmudur ?

11. geceyar20

geceyar20 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    P90x Koç'u
    Yer:
    Denizli
    Bende P90x'i 1 tur tam olarak bitirmiş olarak yazıyorum.
    P90X her ne kadar kilo verme ve vücudu şekillendirmede başarılıysa Hacim kazanmada da başarılı bir programdır zaten kendisini etkin kılanda budur programın amacı Kas şaşırtması (Muscle Confusion)'a dayanır ve bu kas şaşırtması ile birlikte sonuçlar bir hayli hızlı gerçekleşir.
    Hacim kazanmak için 8-10 Tekrar arası tutman lazım ve protein ve karbonhidrat ağırlıklı beslenmen lazım Cardio günlerini sakın atlamayın 90 Gün sonra temiz bir vücut ve beden sizi bekliyor olucak.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:54 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:51 ----------

P90X ile ilgili herhangi bir sorununuz olursa kafanıza takılan soru vb gibi sorularınızı bekliyorum.

Suçicek bunu beğendi.
  12. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    torrent linkini banada özelden atsana programın içeriğini incelemek istiyorum.

Suçicek bunu beğendi.
  13. bozkurt73

bozkurt73 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    şırnak

klasik program yapıyorum...cardio dvd si programımda yok...dabıl programda var...buarada kenpox yerine önerebileceğin bir dvd var mı? gereksiz geliyor bana...

14. bozkurt73

bozkurt73 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    şırnak
    kenpo için kum torbası hariç bir öneri lazım onuda belirteyim :)

15. Altintren

Altintren Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Turizm
    Yer:
    Antalya
    Merhaba Bozkurt, bende 20.05.13 tarihinde P90X Lean programına başladım. Seni takip ediyorum. Kenpo'yu atlamamanı tavsiye ederim. Çünkü programları ve verilen günleri dikkatlice inceleyince hepsinin farklı bir çalışma şekli ama ortak mantığı var. P90X'te Yoga'nın ne işi var dediğimde sonradan aslında kasları biçimlendirmekte çok etkili olduğunu okudum. Bence onu boşuna koymamışlardır. Yaptığımda esprisini çözersem sanada yazarım.

16. geceyar20

geceyar20 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    P90x Koç'u
    Yer:
    Denizli
    KenpoX egzersizi çok sıkıcı geliyor olabilir. P90X fazlasıyla modifiye edilebilri bir program KenpoX yerine CardioX'i deneyebilirsin veya çıkıp dışarda basketbol futbol vb gibi spor branşları yaparakda cardio yapabilirsin tamamen orası sana kalmış günlük ter borcunu öde gerisini boşver o kadar kasma kendini.

17. bozkurt73

bozkurt73 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    şırnak
    cevaplar için teşekkür ederim :) bugün 16. günüm zıplama antrenmanına başlayacağım birazdan...tony nin de dediği gibi kusma kovanızı hazırlayın :D

18. bozkurt73

bozkurt73 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    şırnak
    17. günüm kol ve omuzla bitti ardından tabikide ap ripper... :D bugün ölçüm yaptım kol-omuz göğüs 2cm 3cm artmış göbeğim 2,5 cm belim 2 cm küçülmüş...yarın yoga var.ee hadi görüşürüz...iyi gidiyoruz maşallah....fakat itiraf etmeliyim beslenme konusunda çok dikkat edemiyorum...karın kaslarımın ortaya çıkması zaman alabilir malesef...buarada 90. gün fotolarımı paylaşacağım...

19. styzcn35

styzcn35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Azmini kutluyorum kardeşim sen bu işi başarıcaksın !! ;)

bozkurt73 bunu beğendi.
  20. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    17 günde kol ve omuzların 2 cm büyümesi fazla değilmi ölçülerini sıcakmı aldın yoksa soğukmu?

Sayfayı Paylaş