P90X ilk 14 dakikada beni mahvetti!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Gym-Boy tarafından 9 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Gym-Boy

Gym-Boy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar merhaba,
    yaklaşık 3 aydır vücut geliştirme için salona gidiyorum, yeni programımı 3 gün salonda body 3 gün kardiyo egzersizleri şeklinde yaptım, kondisyonlu olmama ve 70 dakikada 10 km yi durmadan koşabilmeme rağmen P90X programının ilk günü "Plyometrics" programında ilk 15 dakikada pert oldum :) program sırf bacaklara odaklanmış ve çömelme ağırlıklı, açıkçası bir insan evladı için o kadar çömelme çok fazla. Sanırım göbek erittmek için alternatif programlarabaşvuracağım, siz ne düşünür sünüz ? yada bir pogram serisi yada hareketler serisi önerisi olan ?

2. muveyu

muveyu Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    p90x in cardio cd side var daha hafif ve 44 dk cd yada body beast ın cardio cd si var 30 dk lık buda

3. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    merhaba , sakın vazgeçmeyin , programda zaten yapabildiğiniz kadar diyor. programa uyun gerekirse yarım yarım yapın , bir müddet sonra tüm antremanları çıkarttığınızı farkedeceksiniz.

4. G O M J

G O M J Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Polymetrics gercekten agir. Ben iyi kondisyonlu sayilmam ama basariyla bitirdim 60dkyi ve 3 gun pert oldum.

Zaten polymetrics sadece ilk gun, benim programimda oyle.

Sayfayı Paylaş