P90x ile skinny fat'ın imtahanı ( 2 ayda 6,5 kilo ) / İF ve Keto içerir

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve drkfear tarafından 24 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. drkfear

drkfear Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle herkese merhaba bende fotoğraflarımı gelişimlerimi ( varsa eğer:) yüklemeye benim gibi skinny fat denilen vücuttan belki aranızda vardır diye karar verdim. Skinny fat cılız olduğu halde göbekli olanlara deniliyor sanırım. Ben tam bu sınıfa giriyorum.76 kilolardan 61 e düştükten sonra sporsuz verilen kilolar dengesiz erime yarattı. Dar omuzlu göbekli birine döndüm. ardından 5 - 6 kilo daha aldım 1 sene içersinde. şimdi 60 gündür p90x yapıyorum maksat tamamen fit bir vücuda sahip olup göğüsteki yağlanmayı ve göbeği sıfıra indirmek az da olsun güzel ihtişamlı bir vücuda sahip olmak. 1 aydır ketojenik ( yağı gerektiği kadar alamıyorum ama karbonhidrat 50 gramı geçmiyor ) ve if şeklinde besleniyorum. Sonuçlar hızlandı neyse ben susayım da resimler konuşsun. Bu arada göğüsler ve omuzlar için tavsiyeleri de bekliyorum üstadlarımdan. fotoğraflardan birisinde göbeğimi gerdim karın kasları belli oluyor altından ama daha çok yolum var.

boy 172 yaş 22

1. gündeki ölçüler omuz 98 göğüs 94,5 bel 85,5 kilo 66,5 (yağ oranı 18,3 Tanita
    60. gündeki ölçüler omuz 104 göğüs 92 bel 75,5 kilo 60 ( yağ oranı 10,6 tanita tbf 300 fakat bana çok düşük geldi gözüken o değil çünkü :)

Ekli Dosyalar:

• 1.jpg
      1.jpg
      Dosya Boyutu:
      128,8 KB
      Görüntüleme:
      347
    • 2.jpg
      2.jpg
      Dosya Boyutu:
      124,8 KB
      Görüntüleme:
      322
    • nebu.jpg
      nebu.jpg
      Dosya Boyutu:
      54 KB
      Görüntüleme:
      332
    • 5.jpg
      5.jpg
      Dosya Boyutu:
      54,1 KB
      Görüntüleme:
      325
    Son düzenleme: 24 Nisan 2013
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.
    - 6 aylık gelişimden önce foto eklemek kurallar gereği yasaktır.
    - Başlıkta kullanıcı adının geçmesi zorunludur

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş