P90x hakkında ..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ZWEX tarafından 19 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    merhabalar ben p90x hakkında biraz araştırma yaptım ve yapmayı düşünüyorum ancak hareketler konusunda bir bilgim yok program falan buldum ancak inglizce pek bişey anlamadım bilen arkadaşlar yardım edebilirler mi ?

Yaş 16
    boy 1:63
    kilo: 63

2. Sean-Garvey

Sean-Garvey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    p90x bir video antreman programı yani takıyorsun cd’yi izleyerek yapıyorsun. Ben evde iken çift antreman için P90X2 kullanıyordum hakikatten farklı bir tarz ancak netice alacak kadar çok yapmadım. Kondisyonlu olmama rağmen hakikatten zorladı hele bazı hareketler var ki normal bir insanın yapmasının mümkünatı yok. Bunu yapan adam Tony Horton hollywood aktör eğiticisi yani baya iyi bir adam ve bu çalışma yöntemini crossfit,bodybuilding,aerobik gibi fitness çalışmalarının en iyi yanlarını kombine etmiş. Program yarım milyara yakın kâr etti satışlarla yani parasına para ekledi buda işe yaradığının gösterebilir çünkü belli ki bişeyler yapıyor ki satılıyor.Tamamen definasyona yönelik yorucu bir çalışma ve çokta programlı şöyle ki programın içinden 5tane pdf (eğer download yapmışsan) yada almışsan 5 kitapçık çıkıyor. biri antreman hakkında ayrıntılı bilgi diğeri ise beslenme konusunda, diğerleri ise raporunu tutmak, çalışma ajandası yapmaya yarıyor. Programın içinde de herşey beslenme diyor yani bu çalışma ile kesinlikle iyi besleneceksin.
    Umarım yardımcı olabilmişimdir, eğer başka soracağın birşey olursa seve seve bilgim dahilinde ise yardımcı olmaya da çalışırım, iyi sporlar

3. Asha34

Asha34 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    youtube dan p90x turkce alt yazili diye arastir indir ama gerek yok turkcesine zaten hareketleri adam yaparak gösteriyor. Ayrica bende kullanıyorum gun asiri (birgun dinlen bir gun yap) olarak yapıyorum. Eger karin kaslarina guvenmiyorsan kesinlikle dinlenerek yap ama ne olursa olsun antrenmani bitir.

4. MzlmCbk

MzlmCbk Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Mersin
    Bro internetten Bs Player indir .. Sonra P90x'i aç, Bs playerin seçeneklerinden alt yazıları indir seçeneği var ordan türkçe altyazı indirebilirsin :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

5. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Arama Kelimeleri : p90x

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş