P90X Günlüğüm

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Memo10 tarafından 27 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Memo10

Memo10 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    4 aylık fitness ve gym geçmişim var, 90 kilodan 81,5 kiloya düştüm, özellikle son ayda düzenli beslenmeye ve spora rağmen kilo alınca, artık fitnessa gitmeme kararı aldım. 4 ay olmuş hala 1 saatlik cardiolar yazılıyor, artık vakit kaybetmek istemiyorum, 3 ay boyunca p90x in bütün çalışmalarına uymaya çalışıcam, buraya 2 haftada bir resim eklicem ve ayda bir yağ ölçümü eklicem.

Başlangıç fotoğrafları:
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

p90x i genellikle sabah uygulamaya çalışıp, akşamları yarım saat yüzme ve 15 dk sauna programını yapmayı düşünüyorum. Sauna hem rahat uyumamı hem de metabolizmayı hızlandırır, 28.10.2013 tarihiyle programa başlıcam. Şuan için protein tozu alıp almamakta kararsız kaldım, önerilere açığım.İyi forumlar

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Herşey güzel forumumuzda antreman günlüğü bölümü var orda p90x serüvenini başlatıp orda günlük halinde bugün onları yaptım , yapıcam tarzı bizle paylaşırsan hem senin için disiplinli olmanı sağlayabilir hemde günlüğünü açmış olursun :)
    P90xin kendi beslenme programı var onun istediği karbonhidrat-protein dengesini her ay kurmayı başarırsan gerek yok protein tozuna ama herşeyi doğaldan alamıyorsan gerekli olabilir protein tozu.

Sayfayı Paylaş