P90x Beslenme Programı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve banshee tarafından 22 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. banshee

banshee Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Belki milyon kere bu başlık açıldı fakat kendi istediğim vücut için gerekli programı tam olarak bulamadım.

180 boy 73 kiloyum amacım brad pitt tarzı ince kaslara sahip olabilmek.Karın kası meraklısı değilim.Kollarım iri ,omuzlarım ,göğsüm ve sırtım iri olsun yeter.

İnternetten p90x programı buldum.Kendi araştırdıklarım ile şöyle bir şey yaptım.Her şey yağsız,tuzsuz.
    ---------------------------------------------------------------------------------
    Sabah kalkarken:180 ml süt

Sabah:2 yumurta sarısı 5 yumurta beyazı ile omlet,yanında 1 dilim kepekli ekmek,salata

30 dk sonra antreman

Antremandan hemen sonra muz,elma gibi bir meyve

antremandan 30 dk sonra 1 tane yağı alınmış ton balığı yanında 1 dilim kepekli ekmek

Öğle:et tavuk balık ne varsa yanında bulgur pilavı 1 kase salatalık

Ara öğün :500 ml süt içine 2 tane yumurta karıştırılıyor.

Akşam:öğle ile aynı ama bulgur daha az

Yatmadan önce bir hap multivitamin ve 180 ml süt
    ----------------------------------------------------------------------------
    3 ay bu programı uyguladıktan sonra gerekli görürsem protein tozu takviyesi yapabilirim.Cevap verenlere şimdiden çok teşekkürler.

semih24 bunu beğendi.
  2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Zaten p90x dediğin olay içinde kendi beslenme sisteminide barındırıyor, ona yönelik beslenmen daha iyi olur.

Bu konuyuda incele istersen :) ; Brad Pitt Metre

3. banshee

banshee Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    peki bu nasıldır yeterli midir ilk 3 ay için

4. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Antrenmanı kahvaltıdan en az 1,5 saat sonra yap. Ara öğünde ise öyle çiğ yumurtalı vs. saçma karışımlar yapma, kuruyemiş olabilir. Onun dışında pek eksik yok gibi.

5. banshee

banshee Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tmm sütlü yumurta yerine farklı bir şey koyacağım çok teşekküler.

6. lakers44

lakers44 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    p90 x dediğimiz şey. kardiyovari bir agırlık çalışması. setler arasında az dinlenme yapılarak. ogunlerin sizi doyurup doyurmaması onemli. dolayısıyla yag yakımı gerceklesecek. sanki biraz az yiyormussunuz gibi geldi bana. proteini arttırmaya bakın

7. semih24

semih24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam ben kilo almak istiyorum bana da bir program yapar mısın beslenme..p90x le çalışcam. Şimdiden teşekkürler

Değerli Üyemiz;
    Lütfen üyelere kullanıcı adları dışında kelimeler kullanarak hitap etmeyiniz. (kardeş, usta, abi, dostum vb. )
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Şubat 2013
  8. egeos123

egeos123 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar sizin fiziksel özelliklerinizi boyunuzu yaşınızı kilonuzu spor geçmişinizi bilmeden ve yeterince deneyimli olmadan kimse size program yapamaz forumda birsürü örnek sporcu beslenmeleri var onlardan size en uygununu seçip uyguluamayı deneyin

Sayfayı Paylaş