p90x antreman günlüğüm

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve realrocknrolla tarafından 16 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. realrocknrolla

realrocknrolla Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    izmir
    bugün ilk antremanıma başladım chest back videosunu tamamladım ab ripper videosunu son 4 dk kala bıraktım bugün foto çekmeyi unuttum önümüzdeki günlerde fotoğrafta paylaşacağım antremanı tam anlamıyla yapmak konusunda pek bi kuşkum yok fakat beslenme olayı sıkıntı yaratabilir üniversite öğrencisi olduğumdan dolayı h.içi hergün akşam 5e kadar okulda oluyorum o arada kahvaltı dışında pek beslenebildiğim söylenemez özellikle benim gibi üniversite öğrencisi olan arkadaşlardan bu konuda tavsiye bekliyorum bundan sonraki günler gün içinde ne kadar beslenebildiğimlede ilgili bilgiler vereceğim

2. çaylak58

çaylak58 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hocam lise 3e gidiyorum günlüğüme baktınız mı bilmiyorum ama beslenme olmadan olmaz , kesinlikle çok iyi ayarlamak lazım :)

3. realrocknrolla

realrocknrolla Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    izmir
    bakmıştım daha önce günlüğünüze hala devam ediyomusunuz p90xe? ailemle yaşadığım için sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinde iyi besleniyorum fakat okulda olduğum süre zarfında bi düzensizlik var

4. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    evde hazırlayıp okula götürebilirsin. Ben de bütün işdeyim ve kantin, yemekhan vs de çıkan yemekler bana göre değil. Evde tavuk hindi vs haşlıyorum. Bunun dışında ton balıklı salata, brokoli vb soğuk yenebilecek sebzeleri yapıp iş yerine plastik kaplarda götürüyorum.

5. çaylak58

çaylak58 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bi kaç sağlık sorunu nedeniyle 1 aydan uzun süredir çalışamıyorum yeni günlük açmayı planlıyorum 2 haftaya kadar

6. realrocknrolla

realrocknrolla Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    izmir
    programa başladığım 3.gün hastalandığım için bırakmak zorunda kaldım pazartesi tekrar başlamayı planlıyorum

Sayfayı Paylaş