P90x ab Ripper? (Soru)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve BerkU tarafından 8 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. BerkU

BerkU Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1)ab ripper'a başlamak istiyorum.Videosunu indirdim.Forumdaki aramalarıma göre arkadaşlar ikiye bölüp yapın demiş,böyle mi yapılmalı?
    2)ve işe yarar mı tavsiye eder misiniz?

2. BerkU

BerkU Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok mu bi cevap?

3. ruthlesoul

ruthlesoul Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Video kaç dk ve kaç hareket var. Gercekten uzunsa ve zamanında yok ise ikiye bölebilirsin bu sana bağlı.

4. spatyr

spatyr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    p90x denemiştim bi ara, haftada 6 gun olması ve seanslarınında uzun olmasından dolayı yapamadım. fitness seviyem yeterli değil p90x için. ab ripperı o zaman yapmıştım, ondan daha eglenceli ve daha kullanıcı dostu(bence daha başarılı) bi çalışma var abdominal kaslar için. 3 seviyeden oluşuyo passion 4 profession abs, hiit abs training gibi birşey.Seviye seviye olmasıda ilerlemeyi görmek açısından iyi olabilir tabi senin fittness seviyene göre belki seviye 3 bile kolay gelebilir. Bence bi seviye 1 dene 8 dakika zaten en kötü 8 dakika harcamış olursun :)
    seviye 1
    seviye 2
    seviye 3

5. cihad27

cihad27 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    sana tavsiyem p90xin setini torrent olarak indirebilirsin içindeki ab ripperıda aynı söylediği gibi haftada 3 kere yapıcaksın.Bende şuanda p90x kullanıyorum sadece ab ripperla pek bi sonuç olmaz gibi sadece karın istiyorsan 8min abs öneririm

Sayfayı Paylaş