P90x çalışma planı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Bootex tarafından 10 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Bootex

Bootex Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar tekrar merhaba son zamanlarda forumun en çok soru soranlarından biri olarak bir kere daha görüşlerinizi almak istiyorum . :) Bu sorularımı sormamın nedenide hırsım ve bu konudaki isteğimden dolayıdır .

Soruma gelecek olursam p90x programına daha yeni başlamış biri olarak bu programı daha önce uygulamış forumdaşların yardımlarını bekliyorum . Programlarını , haftada kaç set hangi programları uyguladıklarını vb bir plan istiyorum . Elimde p90x ve p90x 2 nin DVD leri mevcut . Amacım kilo vermek daha sonra kat kütlesi kazanmak .

Boy : 183 cm

Kilo : 194 lbs , 88 kg

Hedef : 78 - 80 kg

PX90 uygulayan bütün bodyforumtr ailesinin görüşlerini bu başlık altında olmasını istiyorum ;)

İyi forumlar thums:

Edit : Yazım yanlışlarım olabilir , affola :lol:

2. Remmy

Remmy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Kendim uygulamadım ama arkadaşım uyguluyor internetten indirmiş ve klasörlerde 3 farklı çalışma şekli varmış Classic Lane ve Double diye o Classic'i yapıyor kitapçıkda yazıyor zaten bence sen de ona göre yap

3. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    p90x dediğin şey zaten programdır. herkes aynı set sayısını yapar, tekrarlar sana kalmış. örneğin 1 dakka verir sana çekebildiğin kadar barfiks çekersin. kimi 5 çeker kimi 20..

4. Bootex

Bootex Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba , sevgili @3mr3 sen beni pek anlamadın galiba :) mesela haftada 2 defa ab ripperx yapıp 1 cardio x , 1 chest and back yapmak gibi bunların günlere yayılmış çeşitli programlar var mesela diğer bir örnek ; pazartesi ab ripperx , salı cadio x , çarşamba yoga x gibi .

fuddy53 bunu beğendi.
  5. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    sen lean p90x yapıcaksın ilk hetapta. pazartesi chest and pack, salı pylo, çarşamba shoulder arm, perşembe yoga(1 kere yaptım) cuma legs and back, cumartesi kenpo. kas kütlesi inşaa edemezsin ama 6.cı haftadan itibaren yağlarından gözle görüşür bi şekilde azalım olur.

Sayfayı Paylaş