Pınar Pizza

Konusu 'Marka Marka Besin Değerleri' forumundadır ve qKn tarafından 7 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. qKn

qKn Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Pınar Pizza

Pınar Pizza çeşitleri ile en lezzetli pizzalar, en pratik haliyle sofralarınızda.

Lezzetli pizza yemek için evden çıkmanıza ya da telefon başında vakit geçirmenize gerek yok. Hazır pizzaları Türk tüketicisi ile ilk tanıştıran lider marka Pınar'ın bugün değişik zevklere hitap eden üç çeşit pizzası, evlerimize sağlıklı pizzaları en pratik haliyle ulaştırmaktadır. Pınar Pizzaların sırrı malzemesinde saklıdır. Bol malzemesi, bunun yanında güven içinde tüketebileceğiniz Pınar şarküteri ürünleri ile Pınar pizzalar özeni ve kaliteli üretimi lezzet ile buluşturmaktadır. Sucuğun lezzetini özleyenler için Pizza Bergama, peperoni salam ve kıyılmış kıyma sevenlere Pizza Didim ve Türkiye'nin en çok satan 4'lü pizzası Ekonomik Pizza... İşte Pınar Hazır Pizza lezzetleri.

Pizza Bergama malzemeler: Salam, Sucuk,Sosis, Biber, Mantar, Siyah Zeytin.

Pizza Didim malzemeler: Salam, Özel sucuk, Siyah zeytin, Yeşil Zeytin, Mısır, Mantar.

Ekopizza malzemeler: Özel pizza peyniri, Sosis, Sucuk, Salam, Kırmızı biber, Yeşil biber, Mantar.

Besin Değerleri

Ekonomik Pizza
    Protein(gr) 11.5
    Yağ 9(gr)
    Karbonhidrat(gr) 21
    Enerji(kcal)(kj) 216/903
    Pizza Bergama
    Protein(gr) 11.5
    Yağ(gr) 9
    Karbonhidrat(gr) 20.5
    Enerji(kcal)(kj) 214/895
    Pizza Didim