Oyun Tavsiye Eden Varmı?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve CENTAUR tarafından 29 Aralık 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Ewet oynuyorum sanada tavsiye ederim..

2. CENTAUR

CENTAUR Guest

Ben hiç online oyun oynamadım yaaw daha doğrusu bu tür oyunları hep single player oynadım

Buna da bir bakayım bulabilirsem uyarsa öyle yaparız o zaman

3. Striker

Striker Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    bak fifa 2007-fifa 2005-serius sam-knıght online bunlarda nbirini kesinlikle yüklemelesin harika oyunlar :D

4. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    centaur oynamadıysan Titan Quest i tawsiye ederim senin makinada çalışır

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Futbolu sevenler online oynamak icin FIFA07, yoksa pro evolution soccer´yi tavsiye ederim.

Oyunun ne kadar iyi oldugunun kaniti:
    [youtube]iYZKx1ESUeY[/youtube]

Zamaniniz var ve strateji oyunlarini seviyorsaniz Age of empires 3´ü tavsiye ederim.

6. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Bu titan quest online oyun değil sanırım, nasıl bir oyundur peki
    ?

7. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38

diablo 2 tarzında hack&slash yunan mitolojosi konulu tanrılarla titanlar kapışıyor god of war ın tersine karakter tanrıların tarafında.
    birde genişleme pakedi cıktı oyunun immortal throne diye sanırsam.
    bu ara bu oyunun resimlerini diablo 3 diye internette dolandıydı sonra olmadığı ortaya cıktı ama grafik olarak çok güzel bi oyun.online deil oyun ama multiden oynanabiliyo lvl 30 civarı karakterlerim var oynarsanır dethmach yaparız

8. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Bugün gittim aldım Titan Quest severim ortaçağ oyunlarını. Zamanında UO oynuyordum, aslında oynamıyordum, bağımlıydım, yani onunla yaşıyordum, akşam 8, sabah 8 arası ultima online hayat offline'idi tam manasıyla, UO yüzünden iyi bir liseye gidemedimkafa_, 8-9 ay boyunca hiç kız arkadaşım olmadıkafa_, kötüydü yani, esrara falan başlasaydım daha iyiydi:evil:.. Hiç tavsiye etmem arkadaşlar bu tür bağımlılık yapan oyunlarıthums:, hele wow falan hiç bulaşmayın dalaşmayın, eski uo oynadığım arkadaşlarımdan biri wow'a sarmıştı, 120 küsur gün devamsızlık okuldaa32, her türlü rahatsızlık bozukluk vardı çocukta.. En iyisi solitaire oynayın boşverin canınız sıkılır ama bağımlı olmazsınız bişeye, şu an sigarayı da bıraktımthums:, belki o yüzden bu kadar bağımlılıklara karşıyım :D

9. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    frp tarzı oyunları çok seviyorum titan quest neverwinter nights falan hepsini aldım fakat fazla karışık olunca bana geliyolar hemen çıkıyorum o oyundan.zaten hergün kafa yormamız gereken onca şey varken bare oyun oynarken rahat olym stress atym bu yüzden rpg leri tercih ediyorum önüne çıkan adamı öldür tam benlik :) farcry,call of duty,guns,dark messiah favorilerim bu tarz oyunlar biliyorsanız önerin yaz sıcaklarnda can sıkıntısına iyi gider benim gibi evde oturmak zorundaysanız kafa_

10. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ben fazla oyu oynamam fakat en son resıdent evıl oynamıstım ve gece oynadıgımdan dahada hosuma gıtmişti.birkaç yıl önce oynadıgım bir oyun daha var ki tadı hala damağımda.far cry.

11. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Online oyun sevenler için Call of Duty 2 önerebilirim.Ayrıca single oynamak içinde gerçekten kaliteli bir oyundur.Şuan nette Xfire yüklenip dünya ve trükiye serverlarına girebiliyorsunuz hemde en yüksek ping 50-250 arasında oluyor.Türkiye'de ise oynasana sitesinden gayet rahat şekilde oynanabiliyor.Birde turnuvalar klan maçları var gerçekten çok keyifli oluyor.Neredeyse 1.5 senedir oynuyorum hiç bıkmadım diyebilirim :)

12. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    ultimadan bu yana cıkan tüm online oyunları oynadım hemde uzun sürelerde knight online wow silkroad istanbul bile oynadım ne cıktıysa hatta ogame trawian vs bile.ama bi baldursgate deki sürükleyicilik hiçbi oyunda yok.

bide çok eskilerde x-com diye bi oyun vardı onu yıllarboyı oynadık turn base strateji tarzındaydı bu sıralar yeni sürümleride cıktı 3 boyutlu böle cancanlı grafikli filan ama o eski hava hiçbi oyunda yok artık.tabi ozamanalr bu kadar oyunda cıkmıyodu bi oyuna kendini adıyordu insan :D

bide dahada eski phantasmagoria diye bi oyun vardı grafiksiz filmkaydı şeklinde bi oyundu korkunun en uc noktalarında bi oyundu karanlıkda oynayıp ruh hastası olmamak elde deil :D

nostalji oldu çok hehe yenilerden god of war 2 yi tawsiye ederim konsol için

Sayfayı Paylaş