Oyun Tavsiye Eden Varmı?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve CENTAUR tarafından 29 Aralık 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. CENTAUR

CENTAUR Guest

Selamlar Bodyforumtr nin güzel müdavimleri

Güzel bir oyun istiyorum fakat aldığım oyunlarda ya bilgisayarın özellikleri desteklemiyor, ya açılmıyor veya dış kapağında göründüğü gibi çıkmıyor çokta oyunlarla haşırneşir arkadaş çevrem yok, veya benim hoşlandığım tarzda olmuyor onların ilgi alanları, tavsiye ettiğiniz oyunlar varsa tanıtır mısınız acaba

Celeron(R) 2.40 ghz 256 mb ddr ram var, çok yeni gelişmiş oyunları haliyle desteklemez, hatta soğuk havadan mıdır nedir devamlı oynadığım age of mitology oyunu bile donmaya başlıyor ortalık karışınca hoşlandığım oyunlar ise, blade of darkness, gladiator, thief gibi yani ilerlemeli kılıçlı kalkanlı, level atlamalı bişey, eskiden diablo 2 falan oynardım gerçi şimdi modası geçti, şimdi onun korsan oyunu açılmıyor nedense hayret edilecek bişey ingilizce kullanım hakkı ihlali yazıyor ve yükledikten sonra açılmıyor. Böyle birazda uzun soluklu olursa güzel olur

Peşinen Teşekkürler :)

2. lethinal

lethinal Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Expansion packi 20 gün sonra çıkacak gerçi ama World of Warcraft öneririm. Mmorpg yani online oynayabilirsin sadece. bide bagımlılık yapar. ilerlemeli kılıclı kalkanlı , ki buna rpg türü dioruz genel olarak. senin bilgisayarında çalışır ama tam performans alamazsın tabi. soguk hava deil bide bikaç nedeni var: her bilgisayar parcası 18ay boyunca tam performans vermek üzere tasarlanır, 18ayı geçmeden bile performansı bozulur tabi. bilgisayarın içini fan tozlarını falan temizle, azda olsa iyi gelir bilgisayara. Hani aynı ozellikler oldugu halde bi marka digerinden 100$-200$ pahalıdır ya iste sende ucuz olanı secersin mantık olarak, pahalı olan parca daha uzun kullanıma yoneliktir ve daha az sorun çıkarır fln.

Wowun bitmesi falan gibi olay yok yani sen sıkılana kadar oynarsın. Orjinal aldıgını dusunurek soyliorum parası seni korkutmasın, sıkılınca account satmak cok kolay ve oyuna verdigin paranın ustune biraz kar bile kalıor. ( tabi saglam oyuncu oldugunu dusunurek soyliorum bunu) İngilizcen yoksa Türklerin çok oldugu bi realmda char acarsın. Bambaska bi kültürdür wow, informal ingilizcen deli gibi gelisir. Özlemişim be gelsin artık expansion packte tekrar döniyim sahalara.

3. CENTAUR

CENTAUR Guest

Saolasın biliyorum o oyunu saece online oynanıyor ne kadar hastalık yaptığını çevreden görüyorum üyelik için para yatırmak gerektiğini duydum doğrumu?

Birde orjinali ne kadaradır tahmini biliyorsan yazabilir misin?

4. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Bir knight online salgınıdır gidiyor.Ben bir türlü oynayamıyorum ama kardeşimde dahil bütün milleti bağımlı yapıyor bir dene istersen .

5. CENTAUR

CENTAUR Guest

Taman bir soruşturayım bunu saolasın :)

6. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Hala bir hayatın varken bulaşma derim :)

7. CENTAUR

CENTAUR Guest

İyi iyi :idea: o zaman oyun çok güzel demektir ;)

8. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Sistemi fazla kastırmayacak ama büyük zevk verecek oyunlardan, beni en çok bilgisayara bağlayanlar : Civiliziation IV ve Football Manager (Eskiden Championship Manager idi) serisi.

9. sercan1980

sercan1980 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hem sistemi fazla kasmayan tek cd, hemde grafikleri güzel ve müthiş bir oyun Will Rock. Eski ama mükemmel bir oyun. Silahlı tek gezinmeli. tavsiye ederim kesinlikle. Olmazsa yine eski oyunlardan wolfeinstein olabilir. Denemenizi öneririm.

10. conanthebarbarian

conanthebarbarian Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Super mario nun grafikleri daha iyi be abi :?

11. CENTAUR

CENTAUR Guest

Dostum tamda bana sistemi çok zorlamayacak oyun lazım aslında, bu tavsiye ettiklerin rpg türü mü yoksa tabanca tüfekli mi bana yakın mücadeleli ve ortaçağ silahları olan şeyler lazım.

12. conanthebarbarian

conanthebarbarian Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Blood :evil:

13. sercan1980

sercan1980 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    o zaman will rock tam sana göre. ortaçağ , oklu falan. hemde sistemini kasmaz. dene derim. 64 ekran kartı götürür seni.

14. CENTAUR

CENTAUR Guest

Eyvallah, en yakın zaman da bakacam bunlara çok teşekkürler

Selametle

15. cdalgic

cdalgic Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    vallahi diablo 2 yi yemş bitirmiş biri olarak sana tavsiyem.eğer ortaçağda geçen oyunları seviyorsan benim gibi
    age of empires the conquerors mükemmeldir.çıktığı yıldan beri ynarım halada onun gibi bir strateji oyunu yapamadılar bence.
    Heroes 5 çalışmaz sende ama 4 rahat çalışır. kopamayacağın bir oyundur.
    futbol seviyorsam pro evolution soccer.

tabi tarz söylesen daha yardımcı olurz.

16. conanthebarbarian

conanthebarbarian Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Harbi ya nasıl unttum. stratejiyse heroes 3. Ortaçağ falan seviyosun MÜKEMMEL bir oyun. Diğerleri yalan be dalgic

17. izzet

izzet Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Body_Land
    benim her yil dort gozle bakledigin tek oyun var oda
    need for speed

18. CENTAUR

CENTAUR Guest

Tavsiye ettiğiniz oyunların bağzılarını eski oyun olduğu için bulamadım, bağzılarının da yeni versiyonları çıktığı için eskilerini silmişler

Genelde bilgisayara kaydedip öyle cd ye kopyalıyorlar oyunları yer kaplamasın diye de eskileri siliyorlar
    Yeni versiyonları da benim külüstür bilgisayar kaldırmıyor

Fakat hepsini not aldım bulduğum zaman alacam tavsiyeler için herkese teşekkür :)

Şimdi avcılık oyunları aldım; hunting unlimited, cabellas african safari, c.outdor adventures, c. alaskan adventures bir müddet oyalar beni çok zevkli ama

Selametle

19. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Sana hastalık yaratıcık son zamanlarda salgın gibi yayılan bir oyun öneriyorum knight falan yalan oyunun kralı silkroad online makinayıda fazla kasmaz level atlamalı falan süper ;)

20. CENTAUR

CENTAUR Guest

Sen oynuyomusun o oyunu?

Sayfayı Paylaş