oxyELITE Pro ( günlüğüm )

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve krnkmdd tarafından 1 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    S.Aleykum Arkadaşlar..

Nisan 2010 tarihinde 117 kilo başladığım definasyon dönemime Agustos ayında son vermiştim,Spora ara diyelim bun****asım Ayında tekrardan Spora başladım 103 kilo olarak,Biraz diet birazda idman vs. Şuan 97.2 kiloyum.vebugun itibariyle Oxy ELITEpro adı verilen,bb.comda en iyi ürün konusunda hydroxycut u geçmiş ürünü deniyeceğim.Daha önce 3 hafta kullandığım ve muthiş etki gördüğüm ürüne yeniden bugün başladım..

01.02.2001 itibariyle ;

Bel : 101
    Kol : 40
    Omuz : 124
    Göğüs : 112
    Kilo : 97.2
    Boy : 1.92

Amacım 90 ve altını görmekti diete başladığımda,ve şuan sona doğru gelmiş bulunuyorum.Kısa olarak 3 yıl bu sporlar uğraştım.Çok kilolo ve bulk oldugum donemlerde oldu,ama şuan tamamen definasyona yöneldim ve böyle devam etmeyi düşünüyorum.

Oxy ELITE pro yu : idmandan once 2 adet,akşam yemeğinden önce 1 adet olarak kullanıcam.

Diet :

Sabah : 4 adet haşlanmış yumurta beyazı,1 bardak limon suyu
    Öğle : 100 gram pirinç lapası,200 gram tavuk,yeşillik,1 adet elma
    Akşam : 100 gram pirinç lapası,200 gram tabuk,1 adet elma,yeşillik
    yatmadan 2 saat önce : 200 gram tavuk(veya lor),haşlanmışsebze,1adet elma

Pirinç lapasını Şöyle ayarlıyacağım

1.gun : 100 gram
    2.gun : 200 gram
    3.gun: 100 gram
    ...
    böyle ilerleyecek.Proteinde arttırma vs. ara öğünlerde protein alımım olucak sürekli,ek olarak bişey kullanmıyorum.Diette aşırı protein yüklemesi yaptık diyebilirim.
    Bu başlık altında gun gun tecrubelerimi,diet,idman,kardio herşeyi yazıcam arkadaşlar.En azından urunu almayı düşünenler burdan faydalanabılır,Eksiklerimi sizler tamamlayıp,düşüncelerinizi yazabılırsınız.

Şimdiden Teşekkürler

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:53 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:43 ----------

İdman :

1.Gün
    (göğüs)
    Bench Press : 8.6.4.2
    Inclıne Press : 3x 10.12.15
    Db Press : 2x 10.12.15
    Declıne Fly : 3x 10.12.15

(ön kol)
    Z Bar Curl : 3x6
    Cable curl : 3x 10.12.15
    Con. Curl : 2x 10.12.15

2.Gün
    (kanat)

Chins : 3x6
    Barbell rowing : 3x 10.12.15
    Pulldown : 2x 10.12.15
    Puley : 3x 10.12.15

(arka kol)
    Close bench : 3x6
    Push down : 3x 10.12.15
    lying : 2x 10.12.15

3.Gün
    (Omuz)

Military : 3x6
    Side : 3x 10.12.15
    Front : 2x 10.12.15
    rear : 3x 10.12.15

(bacak)
    Leg press : 4x6
    Leg Ext. : 3x 10.12.15
    Squat : 2x 10.12.15
    Leg curl : 3x 10.12.15

idman böyle olucak şekilde haftada 4-5 gün ilerleyecek.Mide yi normal yapıcam,haftada 3 kerede mideyi giricem.idmandan sonra 25-30 dk arası kardio yapıyorum arkadaşlar,İdmana gitmediğim günlerde ise 30-40 dakıka kardioya çıkıcam..

Bugun omuz bacak la idmana başladım.idmanı kahvaltı dan 1 saat sonra 2 adet oxy'i aldıktan sonra gittim.Gerceçtek ıdman esnası ve koşubandı performansı olarak gerçekten aşırı terleten ve yormayan bir ürün.Ama idman esnasında ayaklarım yerden kesildi resmen.İdman olarakta zaten ağır bir program.Bugun kazasız belasız başlamaktı onemlı olan başladık herhalde devamıda gelir =))

İlacın tokluk hissi mükemmel gerçekten o konuda ilk günden şüphenız olmazın ilerleyen gunlerde hergun eklıyeceğim..

Şimdilik hayırlıgunler dılıyorum.

zigbog ve Despo bunu beğendi.
  2. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    öncelikle kolay gelsin. amacınıza ulaşamanızı temenni ederek takipte olduğumu belirtmek isterim.

3. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    2.günüde geride bıraktım..

İdmanlar çok ağır geçiyor idmanlarda çok yoruluyorum bi okadarda ilaçtan dolayı baya terliyorum.İlacın bana ek olarak verdiği koşu bandında yorulma kesinlikle olmuyor ve aşırı terliyorum gün boyu sıcaklık hissi var gerçekten..Bugunlük herşey normal bitti.Ek olarak idmandan sonra amino asit almaya başlıcam 5'er tane.

İlacın tokluk hissi mükemmel gerçekten o konuda tam puan ;) inş böyle devam eder.

yarın sadece kardio var bugunluk son durum böyle ;)

4. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    3. günde bitti

Biraz geç kalktım öğlen 2 gibi,ilacı içtim sonra kahvaltı. ara öğünüde yaptıktan sonra akşam 9 gibi 1 adet Oxy i alıp idmana gittim.Sadece mide ve kardio çalıştım.Koşu bandında 35 dk geçirdim,Bugun genel olarak iyiydi kilo verdiğimi hissetmeye başladım en azından.Haftada 2-3 gun gece çalıştığım için kalkma/yatma problemlerim saat olarak fark ediyor normal saatlere göre..

Yarın 4. Gün göğüs kol var Şimdilik bu kadar ;)

Despo bunu beğendi.
  5. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    4.günüde geride bıraktım.

Oglen 12 de kalkıp direk kahvaltı yaptım,saat 2 gibi 2 adet Oxy i alıp idmana gittim.
    Göğüs ve Kol çok zor geçti,ter içinde kaldım.İdmanlar halenzor geçiyor.Bu haftayıda geçirdimmi vucudum programa uyum sağlıyacagını sanıyorum.Üst göğüste 120 kg a kadar çıkan ben,bu programda 25 kg ' ı son set 15 yardımla zar zor basıyorum ;)

2.Kapsülü saat 23 civarı alıcam,23.30 dada yemeğimi yiyip Sabah 6 ya kadar çalışıcam.

Bugunde herşey normal olarak geçti,ilk ahfta verdiğim kiloyu çok merak edıyorum şuan ;)

iyi gunelr herkeze.

6. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    bende öncelikle kolay gelsin temellisiyle. inşallah hedefine uşaşırsın.. ilk ölçümünü merkatla bekliyorum. saygılar.

7. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Sağolun arkadaşlar..

5. gun ıdman yapmadım.

6.gün

İşten geç geldiğim için öğlen 3 te kalktım2 tane aldım.5.gun yaşadıgım şey ilacı ıdman yapmadıgınız gun aldıgında aşırı bır enerji oluyor üzerinizde ona göre alın.Vucudunuz hassas olabılır bu tur konulara..
    Bugun Omuz&bacak vardı.Idmanda aşırı terleme oluyor,ilaç bütün yüzünü idman esnasında gösteriyor.Halen etkılerı kesilmiş değil,aşırı tokluk vs. aynen devam edıyor.deyım yerindeyse bugun aptal gibiydim nasıl gittim nasıl geldım anlamıyorum =) Ilacın ıcınde uyarıcı oldugunu düşünüyorum..

6.gunde bıttı 7 güne 1 gun kaldı.

bugunluk bu kadar iyi akşamlar.

8. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    7. Günde Bitti

Yıne aynı sistem idmana gıttım sabah kalkıp kahvaltıdan 2 saat sonra.Bacak ve önkol yaptım,ne kadar Squat ta 2. sette indiğimde yerde kalsamda ;) Genel olarak zor ve iyiydi.Bu ıdman sistemıyle çok zor geçiyor gerçekten diet ve suplement,ıdmanda kafadan 3-5 kere tansıyonum yerlerde sürünüyor ;) herkez denemesin(bu idman sistemiyle) derim. ;)

yarın Ölçüleri alıp yartılıp yazıcam herşeyi,SAnırım 1.haftayı bitirdik.. ;)

hayırlı akşamlar

9. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    1.hafta Sonunda

kilom ; 92.8

Geçen hafta salı sabahından bu yana ortalama 5 kilo vermişim.Genel olarak iyi,ama 1 haftada 5 kilo vermek sağlıklımı değil tabikide =)

Iolk hafta su kaybıyla bırlıkte normal olabılır,diğer ölçülerımı bugun alamadım onlarıda yarın alıcam.Bugun sırt arka kol yaptım iyi geçti idman olarak.Ek olarak sabahları 1 tablet tribulus ve b12 almaya başlıyıcam.

Şuanlık problem yok,ilk hafta için güzel durum.

Herkeze hayırlı akşamlar.. Diete devam ;)

10. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    1çhafta alınan ölçüler.

Göğüs : 112>110

Omuz : 124>124

Bel: 101>98.5

Kol : 40>40

Kg : 97.2 > 92.8

Genel olarak ölçülerim iyi gitti,yani aşırı bi ölçü kaybetmedım belden 3cm kadar gitmiş görünüyor,göğüstende 2 cm.Bakalım belden inş böyle gitmeye devam eder..

bugun 10. gundu Omuz yaptım,Idmanlardaki terleme devam ediyor,değişiklik olsun diye bu hafta bisiklet yapıcam idmanlardan sonra 25 dk,en azından koşu bandından daha zor oluyor bisiklet.Haftayada bisikletten sonra 10dk uzay yürüyüşü yapıcam,kardıo'ları 5 er 10 ar dakıka arttırıcam gelecek 2 haftada.

Diet aynı sıstem devam ediyor..

Hayırlı akşamlar Herkeze ..

11. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    11. günde bitti

Bugun sadece göğüs yaptım ardından yarım saat kardio,ilacı 4 gibi alıp gittim.İşlerım yoğun olacağı için c.tesi salona gidemeyeceğim,Pazargünü gitmeye çalışıcam.Yorgunluk,açlık,bitkinlikvs halen olmuyor bu ilaçta o sistem devam..

Herkeze iyi akşamlar bu günlük bu kadar ..

12. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    iyi gidiyorsun krnkmdd. devam :)

13. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar bugun 92. kıloyum..

Salon tadilattan dolayı 4 gun kapalıydı bende dolayısıyla 4 gun ıdman yapamadım..o yuzden bırazda,birazda yağ yakımının yavaşlaması sebebıyle diyebilirim.idmanlar halen iyi geçiyor.Bır daha 15gun sonra tartılmayı düşünüyorum..Şuanlık15 gune 6 kg zaten iyi bu tempoda devam eder inş.

Herkeze hayırlı gunler.. diete devamm..=)

14. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    17.günüde geride bıraktım..

4-5 gundur ıdman yapamıyorum salondaki tadilattan dolayı,evelsi gece dieti bozdum.yanı 1 öğün normal yedim vucudu şoklamak için.Şuan yıne dietteyim aynı sıstem..Omuz bacak yaptım,ilacın tekılerı halen aynı.2. haftada kilo verme oranı düştü,artık ayın 1 inde bidaha tartılıcam..

herkeze iyi akşamlar..

15. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    18.gün

3-4 gundur idman yapmadıgım ıcın Göğüs&Sırt+25 dk kardio yaptım.Aşırı terleme devam ediyor,ilacın etkileri halen geçmiş değil.Şuanlık durum normal gece çalışacagım ıcın 3. tableti saat 23 gibi alıcam..

bugunde normal olarak bitti iyi akşamlar..

16. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    20. Gün

oglen 1 de kalktım,2 gibi idmandaydım..Biraz kickbox çalıştım ( ara sıra eklıyorum bu idmanı) ardından önkol ve kardio olarak devam ettım gune..sanırım 10 gün kaldı,herşey normal durmak yok yola devam.. ;)

17. 5ertac

5ertac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ilacın aşırı terleme dısında baska bir etkisi var mı ?

18. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Ilk 2-3 Gün terleme dışında aptalgibi oluyorsun zaten.Sonradan normale dönüyorsun,zaten ilacı kullandığın sürece aşırı tokluk hissi oluyor bu garanti yani.

23.Gün

Onkol ardından arkakol çalıştım,ardından 20 dk kardiyo yapıp günü bitirdim..Sanırım son 7-8 günüm kaldı,yine kilov erdiğimi hissediyorum ama ayın 1 inde tartılacağım..

Şuanlık durmak yok yola devam =)

19. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    24.Gün

Bugun Kalkar kalkmaz 4 adet yumurta beyazı+Limon Suyu aldım,ortalama 1.5 saat sonra idmana geçtim.Sırt ve Mide Çalışması ardından yarım saat kardio yaptım.Dietede alışıyorsun zamanla yav,Lapa pilavda yesen doyuyorsun,Kebapta bugun onu düşündümhep ;)

Hayırlı Akşamlar .. =)

20. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    25.Gün geride Kaldı..

Omuz ve bacak çalıştım,idmanlarım iyi geçiyor artık sonlara gelmeye başladım diyedir belki =) Idmanlarda zorlanmıyorum alıştım zaten,omuz ve bacak çalıştıktan sonra yarım saat kardio ekledim.Ilacı bıteceği günü beklemekten başka çare yok sanırsam =)

hayırlı akşamlar..

Sayfayı Paylaş