Oturup kalkamıyorum çok fenaa

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve HcRn tarafından 15 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. HcRn

HcRn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba bir süredir spora gidiyorum 2 gün oldu ağırlık çalışmaya başladım ve ben haraket edemez oldum heryerim ağrıyor,ağlaya ağlaya oturuyorum zorla yürüyorum ayaklarım kollarım karnım parçalanacak gibi
    Ne kadar zamana geçer bu ağrılar ??evden dışarı adım atamıyor oldum

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Sizi çalıştırına hocanıza şunu sorun. ''beni nasıl çalıştırıyorsun günlük ihtiyaçlarımı karşılayamıyorum bu normalmidir''

3. HcRn

HcRn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocayla çalışmıyorum çok erken saatte gidiyorum spor salonuna saat 6`da orda oluyorum,hoca saat 10da geliyor ve benim malesef o saatte orda olma lüksüm olmuyor
    Onun için tek başıma yapıyorum ne yaparsam yapayım
    Kaç gündür takip ediyorum sitedeki yazılanları,ve kas oluşmaz diye yazılanlardan sonra ağırlık çalışmaya karar vermiştim ama bu cevabı yazmak için bile annem oturmama yardımcı oldu o kadar kötüyüm gerçekten.her hareketi en az ağırlıkta yaptım 2şer kez periodlarla 30 defayla başladım.Ben sarkmalardan korktuğum için başlamaya karar vermistim öncesinde 2 aydır her gün 1 saat koşuyorum 45 dakika bisiklet kullanıyorum günde 1000 defa ip atlıyor akşamlarıda genelde 1 saat(bazen 2 saatte oluyor) sahilde hızlı bi şekilde yürüyüş yapıyorum,göbek çevresi çok yumşak korkuyorum sarkmalar daha kötü olur diye ne öneriyorsunuz ağırlık çalışmalarını bi kenara koyup bi süre daha eskisi gibi devam etsem sonradan sarkmaları ağırlıkla düzeltebilirmiyim?

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    En azından size verdiği sabit programlar yokmudur. nasıl salon hoca öğrenciden sonra geli . okul sanki :)

5. HcRn

HcRn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Niye böyle konuşuyorsunuz sanki yalan söylüyormuşum gibi :))
    Kötü olmasaydım sizden bilgi istemezdim değilmi ?
    Gittiğim spor salonu 24 saat açık olan bi yer hoca geç geliyor ve bana verdigi herhangi uymam gereken bi program yok.Neyse kusura bakmayın..

6. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    Yalniz flexor benim gittigim salondada hoca benden sonra geliyor, ben 9 da gidiyorum, hoca 10.30 gibi ben cikarken geliyor. Olabiliyor yani bole seyler :confused:

7. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    o ağrılar geçicek tamamen geçmesi duruma göre 1 haftayı bile bulabilir o zamana kadar bence antrenman yapmayın kendiizi iyi hissedince tekrar başlayın.Gene ağrılar olur ama fazla olmaz.

8. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Estafurullah sizin yalan söledinizi asla düşünmedim. sadece sizi daha iyi gören birinin görüşlerine saygı duymamdır.

Evat malesef hocasız salonlara verilen paralar alınamayan hizmetler var salonunuzu değiştirmenizi tavsiye ederim.

Ayrıca burada size yardımcı olacak yeni başlayanlar için aşşağıdaki program var bunu tavsiye ederim. aynı programı salondada uyguluyorum bayanların hepsi memmun.

Bizim salonda 2 hoca var ben ve eşim. o anda hiç hoca olmasa bile üyelerin programları(ilerlemişler) üye bilgisayarında görsel hazırlanmıştır üye bilgisayarında üyeler mail,bankacılık işlemleri,ve programlarına bakarlar.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-layan-bayanlar-1-t19995.html

9. HcRn

HcRn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kaka: yorumunla beni rahatlattın teşekkür ederim :)

Flexor : Sizin ve eşinizin olduğu salonu tercih etmeyi isterdim ama bu mümkün değil bulunduğum yer açısından :) Ayrıca bilgiler için teşekkür ederim

10. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    ağrılar normal de 2x30 yapmışsın sanırım ? aklını kaçırdın galiba ? :D biz yeni başlayanları 2x8 le başlatırken sen neden 2x30 yaptın anlamadım :S bi anda yüklenirsen olucagı bu =) geçer birkaç güne ama tekrar ı düşür 10 kiloda 2x8 olarak başla 1 haftada kas yapamazsın . yavaş yavaş güçlendirdikçe kasları ağırlıklar hafif geldikçe arttırırsın

Sayfayı Paylaş