Otel onerileri -19-24 temmuz -Alanya-Antalya mevki 5*

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve octeniskrup tarafından 6 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Merhabalar,

19-24 temmuz tarihleri arasinda konaklayabilecegim otel ariyorum, kaldiginiz ve onerebileceginiz oteller var mi acaba? ortalama 2000-2500 lira butce olacak.

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    kafanda nasıl bir tatil var ?

3. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    antalyaya geliyor , soru mu bu :p:p:p:p

4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    delfin Diva ve delfin imperial,antalya kundu bölgesinde sehre yakin,restorantlari ve yemek kalitesi harika,yurtdisinda otel tavsiye oylamalarinda bu iki otelin begeni orani %98,bütce yetermi bilmiyorum cok ucuz oteller degil,o olmazsa yine ayni böylgede miracel Resort,bu otelleri tavsiye ederim hepsinde bulundum.
    Alanyadan kesinlikle uzak dur.parana yazik.
    baska ögrenmek istedigin birsey varsa sorabilirsin kendim yurtdisinda olsamda Dogma büyüme antalyaliyim.

Juiceles bunu beğendi.
  5. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Aynen alanyaya geleceksen savuracak paran cok olmali.ha karsiliginda kat ve kat eglenir iyi zaman gecirirsin,degermi orasi kişiye kalmiş.

6. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Nedir bu alanyaya karşı önyargılar :) Liseye kadar 19 sene alanyada yaşadım.Sezonda 5 yıldızlı oteller ateş pahası.Ararsan apart oteller felan uyguna bulunabilir.Güzeldir ama alanya :)

7. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    alanyanin güzelligine kimse laf edemez,alanyayi antipatik yapan disardan gelen esnafi,alanya esnafinin turizm agirlikli esnafinin %80 i yerlisi degil ve esnaflik nedir nasildir malesef bilmiyor,turist cok oldugu icinde turiste endex li bir yaklasim sergileniyor,alanyanin carsisinda rahatca gezemezsin,vitrine bakamazsin,bisey sor almazsan arkandan birde küfür yersin,antalya farkli bakarsin sorarsin birde icerde cay kahve icersin hic birsey almadanda cikarsin,alanyada malesef hersey turisti dolandirabilmek üzerine kurulmus.üzgünüm ama böyle bir durum var.

8. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Abi o konuda sonuna kadar haklısın.Zaten turist de gözünü açmış artık.Rus kadınlar fiyat soruyor, cevabı alınca "en son ne olur" diyorlar :) Ama bundan haberin yoksa çakma adidas, nike ı bile bir sürü paraya satıyorlar turistlere.Dolmuş şoförleri bile turist çarpmanın derdinde...Yerli turisti bile kazıklıyor adamlar.Zamanında çok şikayet geldi.Belediye biraz yaptırımda bulunmaya çalıştı ama ne kadar işe yarar tabi orası tartışılır.Zaten alanyanın yerli esnafı dışarıdan gelenleri pek sevmiyor.En dürüstler yine yerliler ama onların arasında da çürük yumurta var illa ki.

Bekci bunu beğendi.
  9. shaq

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Alanya yıllardan beridir ileri gideceğine hep geriye gitti ve kalite konusunda sıkıntı yaşıyor. Tabi bunda sadece Alanyalıları esnafı suçlamak hatalı olur. Önemli olan tatilden ne beklediğin. Mesela gidersin 5* otele kalabalıktır, 1000 çeşit yemek olur lezeetsizdir ama 3* otele gidersin tam tersi olur kafan rahat olur. Ona göre tercih yapmak iyi olurç

AnTiCoRe ve Bekci bunu beğendi.
  10. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Yer:
    Yurtdisi
    Esim ile beraber 5 gun, guzel bir sekilde dinlenmek istiyoruz,

Ictigimiz ickilerin ne oldugu belli oldugu,
    Yemeklerin lezzetli ve cesitli oldugu,
    Temizligi olmasi gerektigi gibi oldugu,
    Bir iki kere diskosuna cikabilecegimiz,
    Calisanlarin kibar oldugu bir yer ariyorum.

@Bekci dikkate alacagim yazdiklarini.

Bekci bunu beğendi.
  11. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Ben otele zaten 5 günlüğüne gidicem yer içer yatar gelirim dışarı bile bu sürede pek çıkmam diyorsan alanyaymış antalyaymış belekmiş çok da önemi yok,ama ben çıkar gezerim diyorsan kundu bölgesi iyidir şehre çok yakın,
    Bu birazda @shaq ın dediği gibi tatilden ne beklediğinle ilgili,misal beni lüks herşey dahil oteller cezbetmiyor,geçen yıl olimposdaydım bungalow salaş hiç bir lüx ün olmadığı yerdeydim,ama hayatımın tatilini yaptım,kafamı çok güzel dinledim.Avrupanın bütün hippi grubu ordaydı ama muhabbet vardı ateş başında müzik vardı gitar vardı ,hele 3 gün tekneyle kekova turu muhteşemdi v.s,bu birazda zevk meselesi sanırım,uffff canımı çektirdin :)

12. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Yer:
    Yurtdisi
    @Bekci Delphinler 5000-6000 lira :) guc yetmez :) Miracle da asagi kalir degil 3500 lira :)
    Gezmek filan yok, otel de yat, ic, definisyon cikisi olacam sen dusun neler yiyebilirim :) Bir kere carsiya ciksak yeter..
    Bana biraz daha uygun birseyler lazim , 2500lira en son rakamim 5 gece 2 kisi icin

Bekci bunu beğendi.
  13. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    @octeniskrup madem öyle gittiğin bölgenin çokda önemi yok,belek tarafında çok güzel oteller var,bütcene uygun çok güzel oteller orda bulabilirsin fakat beleğin denizini ben pek sevmiyorum, side tarafı güzel ve oldukca hareketli gece hayatı çok aktif,alanyadada çok güzel oteller var fakat o tarafda çok bulunmadım.ben yine bir araştırıyim,
    Umarım güzel bir tatil geçirirsiniz:)

14. shaq

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Aslında tur şirketlerine bir uğra ve bütçeni söyle onlarda baya güzel alternatifler oluyor. İsimlerini alıp burayada yazarsan yardımcı olabiliriz

15. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Yer:
    Yurtdisi

Sayfayı Paylaş