ORGAN MAFYASINA DİKKAT

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve tahribat tarafından 13 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. tahribat

tahribat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar beni uyaran 112 de çalışan yetkili birisi oldu (yakınım) küçük çocuklarınızı başıboş sokağa salmayın, tanımadığınız kimseden yiyecek içecek almayın, kan grubunuzu tanımadığınız kişilerle paylaşmayın, (kimseye gerekmedikçe ehliyet vs göstermeyin)...

bu uyarıyı şu sebeple yaptım organ mafyası 1 yıldır türkiye ye yerleşmiş durumda ve konu ile ilgili ne doğru düzgün haber ne de yorum çıkıyor, kaçırılan çocuk sayısı anormal derecede arttı, eskiden kaçırılan çocuklar er yada geç bulunurdu şimdik bulunamıyor, ilk defa çöplüklerden cerrahi operasyondan geçirildiği açıkça belli olan çocuk cesetleri (organları eksik) çıkmaya başladı...

günde ortalama 10 çocuk kayboluyor günde ortalama 3-4 genç organları çalınmış olarak buz dolu küvetlerde uyanıyor, bunların haber niteliği yok çünkü organlar ortadoğunun güzide ülkesine gidiyor... bu güzide ülkede stoklanıyor ve dünyaya yavaş yavaş yüksek fiyatlarda satılıyor.

İstanbul, Ankara ve İzmir'deki arkadaşlar bizim daha fazla dikkatli olmamız gerekiyor çünkü metropollere yönelmiş durumda.

Bu olayın en vahim kısmı başınıza birşey gelirse hiçbirşey elde edemeyecek olmanız!

Şimdi neler yapmayacağımıza bi daha bakalım:
    1. yabancıdan yiyecek içecek alma (en çok yapılan numara bu çay bize fazla söylenmiş buyur kardeş al sen iç)
    2. yabancıdan yiyecek alma (uzun yolda yapılır ve çok pis yenen bir tuzaktır uzun yol arkadaşın iç organlarına talip)
    3. küçük çocuklarını sokağa yalnız başına bırakma
    4. çocuklarını yabancılardan birşey almama ve yabancıyla bir yere gitmeme konusunda eğit
    5. yabancının kokusuna baksana dediği parfümü koklama

organ mafyası için çalışanlar her ne hikmetse her seferinde delil yetersizliğinden serbest bırakılır ispat edilemediği için tahliye edilir.

2. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    ewet aynı olayı bende duydum sanırım özellikle izmir bölgesinde oluyormuş

3. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    ben umranıyede oturuyorm ıstanbulda burda sevgı polıkılıgını vardı nobet kagıdı yapıstırmaya falan gıdıyomdum bır gun kapalı oldugunu dutdum nıye falan dıye sordum eczanelere megersem arena ya cıkmıs aksamları yoldan gecen cocukları adamları bayıltıp organlarını alıyolarmıs ve bunu doktorlar yapıyomus ıspatlayamadılar yanı ceza evıne kımse gırmedı ama polıkılınık kapatıldı artık neye guvencegımız bıle meçull

4. codename34

codename34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkaş haklı

arkaş haklı mesleki tecrübelerim ile yazıyorum
    1 yeni taşınan komşular bunlara örnekler var çok fazla detay yazmıyacağım mesela evli gibi görünen çifler yada yanlız bayanlar bi süre komşuluk yapıp Allah muhafaza çocuklarımızı yada bizleri kandırarak organlarını çalıyorlar
    2-barda tanıştığımız yabancı yada diğer bayanlar bir evde buz dolu küvette uyanmak istemeyiz herhalde
    3-yabancılardan sigara kapalı yiyecek v.s. konusu
    kısaca dikkat etmek lazım arkadaşlar

Sayfayı Paylaş