organ mafyası olabilir mi?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve simitci88 tarafından 11 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. Leonidas95

Leonidas95 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ben olsam 5 point suplex atıp kaçardım :D Adam sapık sapıkkkkkkkk :D

2. skymaster

skymaster Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Adam sapık falan değil organ mafyası hiç değil heleki apaçi kılıklı olduğuna göre bence senle dalga geçmek amaçlı yapmış yani eğlenmişler biraz muhtemelen bir arkadaş grubudur bunlar ordan geçenlere sırayla makara amaçlı böyle sorular soruyorlardır sen gittikten sonrada arkandan emin ol baya gülmüşlerdir :D :D yoksa organ mafyasının işi gücü yok kolunu bacağını verirmisin dicek :D organ mafyasıda ciddi iş böyle makara yapar gibi anketle adam mı seçerler :D

3. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    dalga geçmeyin arkadaşlar ciddi bişey kim gelip durduk yere kolun uverirmisin diye sorar ya kafa gidik yada organ mafyası

4. as55

as55 Üye

Beğenileri:
    240
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Samsun
    rambo gerekeni söylemiş. organ mafyası aynen bir balondur. bu işler öyle bakkladan çubuk kraker almaya benzemiyor. TC de bu işi yapan kişi sayısı -varsa- bir elin parmaklarını geçmez.

5. Berent

Berent Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    ankara
    Bence ismini öğrenip bi samimiyet kurmaya çalıştı , telefon numarası falan istiyorlar ardındanda hackliyip senin numaran üzerinden birilerini arayabiliyorlar gibi bişey vardı hani yalan yanlış olmasın. En fazla bunu planlamıştır ;)

6. capcupmacit

capcupmacit Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    bence iyi yapmışsınız geçmiş olsun :) ne olacağı belli olmuyor, gözümün önünde adamın biri geldi başka bi adama yumruk atıp kaçtı yani :) adam zaten şoka girdi durduk yere böyle bişey olursa , kendimizi nasıl savunmamız gerekiyor bilemiyorum muşta taşısak yasak, cezası çok ağır kullanmasak bile :)

7. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    bu benim eski konumdu sımdı tesadufen gordumde :D millet dalgaya vurmus isi ama o an cok korkmustum:D halada neyin nesi oldugunu cozemedim ama ay gecti usutnden yuzmeye gidiyodum dahada ısım olmaz o semtte zaten :D

8. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas
    En doğrusunu yapmışsın:D

simitci88 bunu beğendi.