optimum whey ve hardline gainer kombinesi yardım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kaan26 tarafından 24 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kaan26

kaan26 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba
    elimde şuan optimum whey ve hardline gainer var amacım 4-5 kilo kas kütlesi kazanmak.bu iki ürünü nasıl kombine edebilirim?
    antrenman olmayan günlerde hangi zamanlarda hangisinden kaç ölçek ya da kaç gram?
    antrenman olan günlerde hangi zamanlarda hangisinden kaç ölçek ya da kaç gram?
    teşekkürler

2. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Elindeki ürünlerle 4-5 kg kas kütlesi kazanmayı hedefliyorsun demek :)
    Supplementler başlığı altında ürünlerin başlıklarını bulabilir ve buradan bilgi edinebilirsin.Ürünlerin üzerinde bir servisin kaç gram olduğu bir ölçeğin kaç grama denk geldiği yazıyor.Ayrıca kullanım zamanlarıda yazıyor.

3. kaan26

kaan26 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    hayır amacım 4-5 kilo kas kütlesi kazanmak ürünleri tekrar alıcam zaten :D her kafadan bir ses çıkıyor ben gerçekten kullanıp faydasını görmüş birinin tam olarak nasıl kullandığını merak ediyorum

4. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Ürünlere para verip almadıysan ürün kullanma fikrini sonraya bırak önce düzenli beslnemeye yönel bol karbonhidrat+yüksek protein .
    Ben yazdıklarından tam olarak anlayamdım ürünleri aldıysan üzerlerinde kullanım şekilleri yazıyor .
    Bu arada spor yapıyormusun kaç yaşındasın boy ve kilo gibi önemli detayları bilmeden burada körü körüne yazıyorum.
    Bence forumda daha fazla zaman geçir merak ettiğin sorunların cevaplarını burada kendin araştırarak bulabilirsin.

5. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Kardesim ben optimum whey ile optimum serious mass gainer kullandim harika verim aldim oncelikle sunu bilmelisin gainer ile wheyi tam olcekli kullanirsan cok olur ve gainer ozellikle cope gider hacmini ve protein ihtiyacini bilmiyorum - 2.olarak hedefin supllementlerle kilo almaksa cok zor duzenli beslenme ve spor olmadan cok kullanirsan antreman tempon duserse yaglanma yapar 3.olarak kullanimima geciyim
    On gunlerde
    Sabah kahvaltidan yarim saat sonra ve gece yatmadan yarim sata once yagsiz sutle yarimsar olcek gainer - antreman oncesi ve sonrasi whey ..
    Off gunlerde
    Yatmadan once 1 olcek gainer oglen yada aksamustu ogunden sonra whey
    Kolay gelsin olcekleri dusuk tutmaya calis gainerda 1 olcekte 200-250 arasi carbs 40 gram civari protein var wheyde 1 olcekde 24 geam var. Yani gunluk 80-90 gram takviye protein isine yaramaz

Sayfayı Paylaş