Optimum whey protein + Opti-men + Zma ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve KukLa tarafından 4 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. KukLa

KukLa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bugun itibariyla gittigidiyordan 5lbs optimum whey cilekli shaker ve deri eldiven hediyeli ******** den son kullanma tarihi 10.2010 olan protein tozunu 145 ytl ye aldim bugun kargoladilar yarin elime gecicektir.

Ayrıca yine netrition dan
    Optimum Nutrition ZMA 180 capsules
    Optimum Nutrition Opti-Men Multi-vitamin 180 tablets

Siparisi verdim.

Sorularim

- Boyum 1.83 kilom 77 optimum whey i nasil kullanmaliyim ne kdr kullanmaliyim su ilemi yagsiz süt ilemi nasil faydali olur shaker ile nasil kullanabilirim tavsiyeleriniz nelerdir?

- Protein tozunu aldigim fiyat uygunmu?

- Opti-men i nasil kullanabilirim ne zaman kullanmaliyim protein tozuyla bir mi almaliyim

- Zma yi yine nasil kullanmaliyim ne zaman kullanmaliyim protein tozuyla bir mi almaliyim..

Bu 3 ürünü aldigimi düsünürsek nasil bir yol izlemem benim icin en hayirlisi olur

sevgilerle =)

2. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Fiyat olarak Türkiye'deki perakende fiyatlarına göre gayet iyi. Whey'in en ideal kullanımı antrenman sonrası bir ölçek alman olacaktır. 1'in üstüne çıkmamanı tavsiye ederim; zira bütçen el vermez. Antrenmandan "hemen" sonra basit şeker ile tüket. Muz olabilir mesela. Muzu yersin ve su ile de tozu içersin. Ya da 100% meyve suyu(450ml civarı) ile karıştırıp içebilirsin. Antrenman sonrası süt ile alım yapmamaya dikkat et. Normal zamanlarda süt ile alabilirsin tabi.
    Diğer iki ürünü kullanmadım ama multivitamin kombinasyonları genelde kahvaltı sonrası öneriliyor. Tecrübesi olan arkadaşlar bu iki ürün hakkında yardımcı olacaklardır.

Kolay gelsin...

Son düzenleme: 4 Mart 2009

Sayfayı Paylaş