optimum whey ile bsn amino x Kombini

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve TAY-TAY tarafından 1 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. TAY-TAY

TAY-TAY Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Herkese iyi akşamlar,

Yaklaşık 6 aydır vg uğraşıorum. Optimum Whey ile Bsn amino x kombin etmek istiyorum. Konu ile alakalı sizlerin pozitif yada negatif yorumlarınızı almak istiyorum .

2. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    ne istediğim önemli(hacim,yağ yakımı vs vs.) bu bir.ikincisi her ürünü denemek gerek ben şu an 3.kutu amino x i kullanıyorum.basit bir kombin yazmışsın ant önce bcaa ant hemen sonra whey.makbuldür uygundur bence

3. TAY-TAY

TAY-TAY Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    İstediğim hacım kazanmak olduğunu söyleyebilirim. Antreman öncesi amino x ve optium creatine antreman sonrası whey, amino x ve optimum creatine kombine etmeyi düşünüyorum. Antreman sonrası hem whey hemde amino fazla gelebileceğini de düşünüyorum. Bu konuda herkes farklı bırsey dıyor. Bazısı whey ile aminı kombin edilir diyor bazısı da edilmez diyor.

4. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    evet ant sonrası bcaa ya gerek yok bencede.ama koyacak olursan sade bcaa değil bcaa profilide yüksen olan bir aminoasit ürünü koyarsan makbuldür.örneğin:
    ant öncesi creatin+bcaa ant sonrası glutamine+creatin+aminoasit+vitargo bundan bir 25-30dk sonrada whey. tabi böyle yazdığıma bakma bütçe işi bu planı şu an bende yapamıyorum :D

5. TAY-TAY

TAY-TAY Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    O zaman söyle mi devam edelim ne dersin sabah ilk iş optimum whey antreman öncesi amino x ve optimum creatine powder antreman sonrası optimum whey ve optimum creatine powder araya sokarsam amino x ekleyeyım diyorum. Senin kombin şuan bana lux geldi ilerde bakalım :))

6. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    ben her zaman lüksüm :D mesela şu an ben:kalkar kalmaz gainer kahvaltı sonrası animal pak ant öncesi c4+aminox+taurine ant hemen sonra syntha 6+nitrotech+vpx glutamine bundan 1 saat sonra nitrotech gece yatarken glutamine+nutrex muscle infusion(umarım bir şey unutmamışımdır :D ) bu bitince sana söylediğim olayı gerçekleştiricem. sen sabah whey ant öncesi bcaa+kreatine ant sonrası whey+creatine al yeterli şimdilik

7. TAY-TAY

TAY-TAY Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    :) valla ben supplementler ile doğal besinleri dengelemeye çalışıyorum. Mesela casein yerine gece lor yiyorum vb seninde belirttiğin şekilde kullanıma devam ediyorum. Fakat, ben kreatin yükleme olayına hıc gırmedım. Hem idman öncesi 5 gr ( 1 cay kasıgı ) idman sonrası da 5gr aldım. Kaldırdıgım agırlıklarda çok fazla farklılıklar olmadı acıkcası. Yada acele etmeden vucudun emrettıgı sekılde sevam etmek lazım. Cunku, gun gelıyor daha once agır gelen hafıf gelıyor.

8. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    creatin monohidrat farkettirmez zaten fazla.creatin mono haci için kullanılan bir ürün artık.eneri istiyorsan nox ürünü gerek.ama daha mono kullanmadan nox a gerk yok sabır.

9. brhmcr

brhmcr Guest

Creatine monoyu hacim için kullanılır demek yanlış olur, definasyonda bile kullananlar var. Önemli olan diet. Genel yapı olarak mono hucre ıcınde su tutarak besinlerin daha fazla tasınmasına da yardımcı olur.Bu sebepten ötürü %10 gibi bir performans artışı (patlama kuvveti) olarak ortaya çıkar.Yani aslında enerji olarak da işimizi görür. Kendimden örnek verecek olursam. Profil fotografım 74 kilo da mono creatine aldığımda çektirdiğim bir foto ama sıfır tuzlu bir beslenme uyguladığım için olsa gerek vücudum hiç su tutmamıştı.Ancak tabi herkes aynı etkiyi vermemekte. Genel tavsiyem ilk creatine kullanıcılarının tercihinin mono olması ardından farklı creatinler denenebilir.

Bu arada 80 kilo altı için 5 gram fazlasına kesinlikle gerek yok, tavsiyem 5 gr ı ikiye bölmeniz.

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Ağustos 2012
  10. TAY-TAY

TAY-TAY Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Evet creatin mono kullanıyorum. Enerjı de sorun yok :) güç de sorun var ama dedıgın gıbı sabır optımum mono bıtınce creatine olarak ya bsn cellmass yada bsn no-xplode düşünüyorum. Senin verim adlığın creatine nedir ?

11. brhmcr

brhmcr Guest

BSN no-xplode idman öncesi BSN cellmass idman sonrası kombine edip çok guzel etki görenler var.

Be bir ara no x-plode kullandım ama bana etki yapmıyor, idman öncesi.Ben eski kafalıyım mono devam 2.5 gr idman öncesi 2.5 gram idman sonrası. Gün içinde en az 4 litre su.

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Ağustos 2012
  12. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    daha önceki yazılarıma dikkat ettiysen ben zaten hep başlangıç olarak mono öneriyorum.fakat mononun su tuttugu bir gerçek.ve genelde hacim için kullanılıyor.hacimden kastımda zaten besinlerin daha iyi taşınıp vücudun kasların daha iyi beslenmesiydi.yoksa primo. susto. vurun derdim insanlara :) . enerji olayına gelirse çok düşük bir olay bence o.ve genelide placebo bence.ben vücudumu beslemesi için kullanıyorum monoyu.enerji için nox

13. brhmcr

brhmcr Guest

Mono illa ki su tutar demek yanlis, mono ile tuz alimi devam ederse mono su tutar. Tekrarliyorum profil fotomda mono kullaniyorumdun, su tutumus gibi bir halim var mi?

Tercihler meselesidir, ama tekrarliyayim 2 kupa kahve ic idman oncesi sana nox etkisi versin, bu kadar abartmamak lazim diye dusunuyorum. Zaten nox urunlerde ki kafein yuzunden o icimizdeki kipirdanma olmuyor mu? Tabi ki arginine, creatine complex, beta alanin vs faktorleri dislamiyorum ama hizli etkiyi kafeinden aliyoruz.

14. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    bu tür ürünlerin kişiden kişiyee etkisinin farklılaştıgını en az bnenim kadar biliyorsun.daha fazla uzatmanın alemi varmı ? ben nox ürünlerini hissediyorum ve kahvenin bana verdiği enerji yanında hiç kalır. herkes kullansın monoyu su tutmaz vazgeçtim ama birisi su tuttum derse sana gitsin

15. brhmcr

brhmcr Guest

Sevgili muratcan.biceps, seni ikna etmek vs gibi bir amacim yok zaten, soylediklerin ustunde hem fikiriz zaten.Nox urunleri herkeste farkli gercek etki ve plasebo etkisi yasatirlar. Su tutma konusunda ise amacim kendimden ornek vermekti.Yanlis anlasildiysam affola.

16. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    herkesin vücudu farklı.dolayısıyla farklı reaksiyonlar alıyor bazen fikir ayrılıklarına düşüyoruz. mesaj kirliliği yarattıgım için ben özür dilerim ne diyim iyi forumlar

17. TAY-TAY

TAY-TAY Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Sonuc olarak bu kreatin mevzusu kişinin vucud yapısına göre değişiyor. Burda deneme yanılma yolunu izlemek en mantıklısı gibi duruyor. Çünkü, kimisi şu marka kreatin işimi gördü diyorum kimisi aynı marka ile alakalı ısımı gormedı dıyor vb .
    Ama, ürün seçimlerinde optimum, bsn üzerinden gitmeyi düşünmüyorum. Belki bcaa-aminoasitte degısıklık yapabılırım

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:45 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:42 ----------

brhmcr senin kullandığın supplement kombinleri nedir ? Ve kullanım seklın nedir ?

18. brhmcr

brhmcr Guest

19. Gurkancebi

Gurkancebi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Arkadaslar merhaba yeni oldugum icin yanlis biyere yazdiysam affola.elimde optimum hydro whey universal beef aminos mp glutamine animal pump var bunlara bsn amino x ekledim nasil kombine etmeliyim yarim porsiyon ant oncesi yrm porsiyon ant sonrasi alsam olurmu yoksa sadece ant oncesi bir porsiyonmu aliyim birdec4 eklemeyi dusunuyorum ne dersiniz saygilar

20. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    sayın muratcan sana sadece bir sorum olucak sen yemek yemıyormusun ?
    Takviyelerden max. %25 karsılamak gerekırken sen baya takvıye uzerıne kurulu bı hayattasın masallah :) zengin bi insansın idrarından belli :)

Sayfayı Paylaş