Optimum Whey 100% Whey Gold Standart

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve saydam tarafından 7 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. orta karar

45,5%
  2. çok başarili

50,3%
  3. başarisiz

4,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 1.704 üye.
  1. flex123

flex123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yeni optimum aldım daha önce nanox kulanıyordum tadı çok güzeldi ama optimum 1.5 ölçek 300 ml suya koydum hiç tat yok sahtemi acaba tatdı az alabiliyorum çikolatalı bide

Ekli Dosyalar:

2. berkque

berkque Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Bulgar uretimi olabilir bir ihtimal.

3. flex123

flex123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meşe İngiltere yazıyorda bilmem artık

4. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Kırmızı et yiyin güvenilir ve ucuz olmadıkça almayın git günde 100 Gr kırmızı et ye beyaz et ye yumurta ye bakma sen steroidlo adamlara onlar bile sadece bcaa ve creatine kullanıyor ne wheyi filan dökmeyin paranızı boşuna yazık

5. stranger02

stranger02 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    hocam çileklisini kullandım
    --- Mesaj birleştirildi, 13 Ocak 2017 ---
    bcaa creatine daha mı iyi işe yarıyor kas kütlesini artırma bakımından yani..

6. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Creatine kullan kasların su toplamaya başlar ama hangi form creatine kullanacağını deneyerek kendin bulucan bcaa gün içersinde çalışma temponla alakalı olarak ayarlıyacaksın ağır iş yapan biri değilsen antrenman sonu iyi olur 2 bölge çalışıyorsanız ortasında al

7. OmerTogrulxD

OmerTogrulxD Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Beyler steroid İlk 1 kez sadece kullanjmi zararlı olurmu acaba bilen

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Bir kere kullanacaksanız doktor cevaplasın:)

9. AtknUludag

AtknUludag Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yazılım
    Yer:
    İstanbul
    Kırmızı et çok mu ucuz ?
    İnsanlar whey proteini niye kullanıyor ? Antrenman sonrası kana hızlı karışsın kasları onarsın. Kas yıkılmasını önlesin diye. Bunun yanında forumda iş hayatında olan birçok kişi var. Her zaman kırmızı et pişirecek zamanları olmuyor. Ayrıca bir süre sonra her gün et yemek gerçekten tiksindiriyor.

Optimum Whey'in eski tadı yok arkadaşlar. Almanızı önermiyorum. Türkiye'ye gelen çikolata aromalısı aslıda double rich çikolata diye geçiyor. Tadı su gibi. Sudan farkı yok. Nutrend whey öneririm.

10. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Antrenman sonrası alınsın ama yok efendim iş hayatı yemek mümkün olmuyor filan bunlar vücut geliştirme yapanlar için masal kalır marketten alıcaksın yağsız ton balığını yiyeceksin benim arkadaşım var asansör tamircisi oradan oraya koşturuyor bir kere yemek sepeti yanında yokken rastlamadım bu iş içten gelicek illa kasların gelişecek diye bişe kullanmak istiyorlarsa o whey protein değildir 280 TL protein tozlarına paran varsa veriyorsan sen demekki zengin bir insansın ette yersin yoksa 5000 TL telefonu taksitle alıp otobüslerde gezen kafayla gidersen sonra kendini geliştirmiş insanlara bakar abi sen bu kütleyi nasıl yaptın diye sorar durursun

stefan35 bunu beğendi.
  11. AtknUludag

AtknUludag Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yazılım
    Yer:
    İstanbul
    Anladığım kadarıyla daha toy birisin. Protein tozu zararlı diyen tiplerdensin. Anladık onu. Protein tozu kas geliştirmiyor zaten. Yazılanları ya okumuyorsun yada anlama sıkıntın var.

Güzel kardeşim merak etme yıllardır bu sporu yapıyorum neler yiyeceğimi nelere para vereceğimi senden daha iyi biliyorum. Geçen tüm kış yağsız tuzsuz tavuk göğsü yemek nedir bilir misin sen ? Define olmak için nasıl diyetlere girdiğimi ? Bu spora tüm emeğimi verdim ve otobüslerde gezen kendini geliştirmiş insan göremiyorum. Genelde insanlar bana bakıyor ;) Ton balığı yiyerek kütleme mi yapılıyor :D İyi güldürdün

Şimdi gelelim ton balığına.
    DARDANEL TON BALIĞI 2X160 GR 15.90 TL şuan. Tanesi 7,95 TL'ye denk geliyor ve süzdürülmüş paketinde 22,5 gram protein var. Optimum'un 1 servisinde 23,9 gr protein var ve 1 servisi 3,09 TL'ye denk geliyor.
    Sence hangisi ucuz ? Sen zenginsen durmadan ton balığına para verebilirsin. Senin bileceğin iş :)

12. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    bazı günler istediğin kadar özenli beslensen de bişeyler ters gidiyor yeteri kadar protein alamıyorsun. kurtarıcı oluyor o zamanlarda protein tozları 10 snde hazır. arkadaşın da dediği kırmızı et yada ton balığına para yatırmaya çalışsan daha masraflı olucak zaten.ve o gıdalarında -leri var illaki. bu ürünler hem protein eksiği için hemde kas geliştirmek için ve zararsız hala getirilmek için işlemlerden geçiyor. aminoasit değerleride önemli. sadece et tavuk ton balığı yiyerek nereye kadar :D

AtknUludag bunu beğendi.
  13. OmerTogrulxD

OmerTogrulxD Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Ben Ültimate pro Star whey alicam yanına twinlab bcca twinlab creatine twinlab gulutamin bunlar öküz kombini :D + besleme tamam baba

14. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Ah siz gençlerin en büyük sıkıntısı her şeyi bildiğinizi sanmanız evet zenginim şimdi nusr-et den aldığım bonfileyi yiyordum :) migrosta diyet ton balığı 5.7 ve madem zengin değilsin neden genrise kullanmıyorsunda illa Amerikada 26 dolara Türkiye'de 240 TL olan tozu kullanıyorsun günde 60 Gr alsan 1 ay anca gider demekki sen zenginsin benim her imkanım varken genrise alıyorum ISO 100 bulamayınca kı ben 128 TL ye alıyorum ama ben suçlu toy bir zengin oluyorum öylemi

15. AtknUludag

AtknUludag Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yazılım
    Yer:
    İstanbul
    Ah komik arkadaşım bu kafayla gidersen daha çok üzülürsün. Ton balığı ve nusret'den yiyeceğin et ile kas yapmaya devam o zaman ;) hadi bak işine

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mrthr35 bunu beğendi.
  16. OmerTogrulxD

OmerTogrulxD Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Hahaha benccede iyi laf ti bremm

AtknUludag bunu beğendi.
  17. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    İşte böyle çok bilmişlik yapmıcan cevabını veremicen konulara girmicen ok

18. AtknUludag

AtknUludag Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yazılım
    Yer:
    İstanbul
    İlahi arkadaş. Güldürdün. Hadi sen git konserve balık ye ;)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

19. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Güzel bir laf vardır çok gülme ağlayacak duruma düşersin diye off ya 250 TL'ye optimum protein tozu icmeyince kaslarım gelişmiyor ya bide para yok genrise kullan yok o olmaz kaslarım 250 TL vermeden gelişmiyor o kadar bu tozlara sizleri inandırmıslarki testesteron yoksa 41 kolla gezersin bide bilmişlik taslarsın protein sentezleyici nedir kime göre ne kadar alınır hangi testesteron kime yarar bunları nasıl anlarız mesela hangi kas gurubu gelişmiyorsa boşuna hormon alınmaz küçüğüm daha çok küçüğüm bu yüzden bilmişlik taslamam ;-)

mrthr35 bunu beğendi.
  20. AtknUludag

AtknUludag Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yazılım
    Yer:
    İstanbul
    Güldürmeye ve kendini rezil etmeye devam ediyosun. Siteye kayıt tarihin 2017 ve çoğu mesajında bilmişlik taslıyorsun. Bide bilmişlik taslamam diyosun kendinle çelişiyosun. Değişik :) Ben protein tozuyla kas gelişir diye bir cümle mi kullandım ? Anlama sıkıntın yine nüksetti sanırım. Allaha şükür profil resmimde göreceğin gibi belli bir noktaya ulaştım zaten. Streoid kullanarak sağlığımı bozacak halim yok ;)
    Canım arkadaşım kolum 41 cm diye çok üzülüyorum biliyor musun ? her gün ağlıyorum bilemezsin içimdeki yangını. Çok kötüyüm. Napacam şimdi ben.
    Ha bu arada sanırım streoid basıyorsun. açıkladığın için teşekkürler koca yürekli arkadaş. Helal olsun sana devam streoidci arkadaş.

Bu arada boş zamanlarında Türkçe İmla kurallarına çalış biraz. Arada sırada virgül nokta koy cümlelerine. Çok bilen arkadaş ;)

Sayfayı Paylaş