Optimum Whey 100% Whey Gold Standart

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve saydam tarafından 7 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. orta karar

45,5%
  2. çok başarili

50,3%
  3. başarisiz

4,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 1.704 üye.
  1. themortician33

themortician33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Baba o zaman ölmezsin. Ama sıkıntı büyük. Niye başladin toza? Kas mı yapcan? Six pack mi çıkarcan? Evde çalışmayla hayvan gibi mi olcan? Napcan toz mu kulancan

pisst0n bunu beğendi.
  2. Buraksvs

Buraksvs Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Evde yapılmayla spor yerinin ne farkı var bu kadar evde herşeyim var benim 4 ayda 4 cm kol büyüttüm spora gitseydim 9 cm falan mı büyütcektim?

3. TheSeCo

TheSeCo Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Bu üründen aldım. Sadece çalışma sonrası kullanmak mı daha etkili olur yoksa çalışma önce ve sonrası kullanmak mı? Önce ve sonra kullanmak daha etkili oluyorsa bunu sabah kalkıp aç karnına mı yoksa çalışmadan yarım saat önce kahvaltı yaptıktan sonra mı almalıyım. Ben spora kahvaltıdan sonra gidiyorum.

Bu ürünü kullanıp etkisini görmüş benden daha tecrübeli kullanıcılardan bilgi almak istedim.

4. Barış Öztürk

Barış Öztürk Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18

Benim bitmesine 10 servis felan kaldı weiderı denemediğim için bilemicem ama weider hariç diğer markalara bin basar. Etkisi gözle görülür derecese fark ediyor. Günde 1 servis içiceksen antrenman sonrası yeterli illa 2 servis içicem diyorsan sabah kalkar kalkmaz aç karnına iç ve antrenman sonrası iç

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. TheSeCo

TheSeCo Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Eyvallh dostum sağolasın. Teşekkürler. Günde 2 kullanımın etkisini daha çabuk görürsün diyenler oldu o yüzden bilgi almak istedim

6. Npanga

Npanga Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar ay sonuna doğru, uzun süreli yurtdışına çıkacağımdan evdeki kutusu açılmamış optimum gold wheyimi satıyorum, 2 tane vardı sıfır biri satıldı. ürün fotoğrafı için linke tıklayabilirsiniz, skt şubat 2017 menşei ingiltere.
    iletişim için mesaj atmanız yeterli.

https://forum.donanimhaber.com/m_119857046//tm.htm#119857046

7. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    çoğu kişi ''gözle görülür etki yaptı'' yazmış bu bildiğimiz wheylerden değil anlaşılan. acaba içinde enanthate veya dbol mü var ?

Motivation24 bunu beğendi.
  8. perfusionist

perfusionist Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    tek başına kullandım ve bende etkisi sıfıra yakındı.
    bu tozun iyi olmadığı anlamına tabiki gelmez.
    ben hatalı kullandım sanırım.
    bu ürün mutlaka bcaa ve glutaminle combo yapılmalı.

9. micro

micro Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    insaat muhendisi
    Yer:
    moskova
    Merhabalar arkadaslar.Yaklasik iki haftadir forum`u takip ediyorum gercekten basarili.Bu yuzden az once kayit oldum.Ben moskovada yasiyorum.4 ay once vg.`ye basladim.Fakat antreman sonrasi kas agrilarim zor geciyordu.Bunun nedeni tabiki yetersiz beslenme.Bu yuzden protein tozu almaya karar verdim.Uzun uzun proteinler hakkindaki mesajlari okudum fakat bu markalarin hicbirini burada bulamadim.Bir cok urunde aspartam degerleri cok yuksek (11-12g civari) zaten aspartamsiz bir urun gormedim.Bazilarinda bcaa degeri yazmiyor,bazilarinda bilgi bile yok.O yuzden bana gore protein tozu secim kriterlerine gore en iyisi oldugunu dusundugum Z KONZEPT 100% WHEY protein tozunu aldim.Cunku bana gore en iyisi buydu.Bu protein tozunu kullanmis olan arkadaslar varsa eger lutfen yardimci olabilirler mi?Cok kararsiz kalarak aldim.Kullanmaya devam etmeli miyim?Simdiden yardimlariniz icin tesekkurler.
    [​IMG] [​IMG]

10. VeciiPanda

VeciiPanda Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Antalya
    Hardline 3whey matrix kullanırken bitmeden bi siteden promosyonlu olarak optimum whey+optimum bcaa siparişi verdim. Bakalım iyi bir destek olacakmı. Birde bcaa yı sizce antreman esnasındamı içeyim ?

11. Okan94

Okan94 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar ben şuanda ultimate nutrition prostar kullanıyorum.Bitmesine daha 1 ay var ama 11 kasımda n11 den indirim kuponu ile bir kutu daha alacağım.Şu ana kadar çok memnunum tadı vs çok güzel.Optimum gold standart çok övülüyor geçmişte en iyi protein tozu ödüllerinide kazanmış ancak ultimate prostar ile karşılaştırınca neredeyse hiçbir üstünlüğü yok.Optimumda 4 gr glutamin & glutamic acid yazıyor ancak aminoasit profilinde glutamik asit ayrı olarak belirtilmemiş.Büyük ihtimalle bazı firmaların yaptığı gibi optimumda hile ile 4 gr glutamik asidi glutamin şeklinde belirtiyor.ultimate de ise 4 gr dan fazla glutamin öncüsü içerik yazıyor.Satış fiyatlarında optimum 30-40 lira daha pahalı.Özellik olarak daha üstün olmamasına rağmen neden daha pahalı ve niye daha popüler.Optimumu daha iyi kılan başka bir şey mi var ?

12. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    optimumla ultimate arasındaki farkı bırak ben adı duyulmamış bir türk markasının protein tozunu kulladım "bodymax" onunla bile optimum arasında fark yok
    daha önce 2 kutu da optimum kullandım
    bu ürünlerdeki amaç sadece protein ihtiyacını karşılamak o sebeple en ucuzunu almanızı öneririm,psikolojik olarak acaba özel bir faydası olabilir mi diye düşünüyorsun ancak yok öyle bir şey eğer öyle özel bir faydası olsa parasına falan hiç bakmadan en pahalısını alırdım
    ben birdaha optimum olsun başka bir marka olsun asla almam

13. Okan94

Okan94 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Almamanızın sebebi işe yaramaması veya doğal yoldan yeterince proteini alabilmeniz mi ? Ultimate prostar fiyat performans olarak en iyisi gibi duruyor büyük ihtimalle yine ondan alacağım

14. myb

myb Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar bugün universal 3001 siparişi verdim ama daha önce hardline amino full kullanmıştım yorumlarda universal çok övülmüş ama değerleri karşılaştırdığımda bu kadar övgüyü neden hakettiğini merak ettim çünkü değerler çok çok farklı değil yani hardline'da olmayıp da universal'de olan nedir bu kadar iyi olmasının sebebi nedir biri açıklayabilir mi bana bunu?

15. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    Her konu altına yazma kardeşim olurmu

16. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    protein tozu gene kullanıyorum ancak ucuzunu kullanıyorum
    bir daha marka toz almam adı duyulmamış protein tozunda da aynı şey var marka tozda da aynı ürün var sadece tadları farklı

17. myb

myb Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Sen de soruma cevap ver o zaman

18. stranger02

stranger02 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar bu sene optimum protein tozu kullandım ama bende çok etkili olmadı acaba başak bir preotin tozu tavsiye edermisiniz bana

19. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    Ayrıca amino asit profiline bakacak olursak 6 gramda bcaa servis başına.

20. 5x5bodybuilding

5x5bodybuilding Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Çileklisini kullanıyorum. ****** den aldım fiyatı gayet güzeldi. Ama tadını beğenmedim. Çok şekerli bir tadı var. 200 ml süt ile karıştırıp içiyorum. Su ile denemedim. Sanki tam çözünmüyor ağza tanecikler geliyor. Optimum kullandım daha önce onda böyle bir sıkıntı yoktu. Tat konusunda problemi olan arkadaşlara çileklisini tavsiye etmem.
    Bir de ayrıca glutamin alsanız iyi olur.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş