Optimum Whey 100% Whey Gold Standart

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve saydam tarafından 7 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. orta karar

45,5%
  2. çok başarili

50,3%
  3. başarisiz

4,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 1.704 üye.
  1. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Kilo artisina dogrudan katki saglayan bir urun degil ki zaten. Yagsiz kas kutlesi hedef. Beslenmenizde protein ve karbonhidrat dengesi ve duzenli idman da cok onemlidir. Yani zamana yayilmasi gerek.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

2. furk4n.19o3

furk4n.19o3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    selamun aleykum beyler =)
    antremanını evde yapıyorum. Barfıks ve sınav cekıyorum. Karın kası calısıyorum. Yakında dambılda buluurum. Fakat bana gore bıleklerım cok zayıf. Arkadaslarımın bıleklerıne gore cok ınce ve zayıf. Kendıme hem kılo alacagım hemde kemıklerımı kuvvetlendırecek ne onerebılırsınız?? hangı urunlere yonelmelıyım? (suppelenmt, protein mi vb..)

3. halitmht

halitmht Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kaslar ilk gelişimde doğal sürecinde hızlı gelişir belli bir ölçülere kadar ondan sonra doğal gelişimini tamamlayanlar steroide kullanır genelde. Bende ilk başladığımda suplement desteği aldım gelişimi normal olarak hızlandırdı

4. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    bosuna en cok satan urun degil. en azindan etikette yazan miktarlara yakin bir icerik sunuyor.

5. kerembey

kerembey Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    ankara
    bende islah yaptı bu ürün ilk defa kullandım. sebebi ne olabilir başka ürüne mi geçmeliyim

6. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    ishale etki eden birçok parametre var dostum. :) wheyin ishal yaptığını doğrudan söylemek zor.
    üşütmüşsündür bu aralar, bağışıklığın azalmıştır. herşey etki edebilir :)

7. kerembey

kerembey Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    ankara
    yok hocam üşütmedim spordan sonra 3 saat içinde oldu ve geçti direk whey yani eminim hiç olmuyor çünkü başka zaman. yetkiliye sordum içindeki bir maddeye duyarlılılığınız olabilir dedi

8. Xcalamity

Xcalamity Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amsterdam
    Adamların not olarak yazdıkları:''Bu gıda yeterli ve dengeli bir diyetle beraber tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez. Ürünler beslenme destek ürünleri olup, ilaç değildir, tedavi amaçlı olarak kullanılmaz...''
    Bu tozu içtikten sonra superman olmayı düşünen insanlar var onlar önce internetten proteinin ne işe yaradıgını iyice bir okuyup anlasınlar.
    Araştırmalarım sonucunda 2 gün önce bende bu markayı aldım çünki genel olarak weider ve optimum markaları göz önünde ilk ölçegimi dün kullandım tozun kokusu fena degil ama bir ölçegi 300 ml suyla karıştırıp içtigim zaman açlık hissimi gidermedi ayrıca duble çikolata tadı alamadım köpüklü , light ,yavan bir tadı vardı ayrıca su gibiydi oysaki bundan önceki denedigim toz milkshake kıvamında yogun bir tadı vardı ve spordan sonraki hafif açlık istegimi bastırmıştı.

Artık kutu bittikten sonra işe yarayıp yaramadıgını buraya yazarım...
    N
    ot: Bu gıda yeterli ve dengeli bir diyetle beraber tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez. Ürünler beslenme destek ürünleri olup, ilaç değildir, tedavi amaçlı olarak kullanılmaz.

9. xstore

xstore Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar bu ürünün sağlık bakanlığı onaylı olduğunu nasıl anlayabilirim?
    Tarım ve köy işleri bakanlığı da önemlide sağlık bakanlığı onaylı olduğunu nereden anlıyıcam ibaresi felan mı var üzerinde?

10. Yılmaz Ayka

Yılmaz Ayka Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    1
    Neden bu kadar fazla negatif yorum var urun hakkında bilmiyorum ama korkmanıza gerek yok artık Gold Standard'da 180TL~ civarlarında.. Ayrıca urunu kullandım ondan once MultiPower Whey kullanmıstım tad olarak MultiPower'i gecer. Ayrıyetten Gold Standard ile beraber olarak All Stars Iso Tech 94 kullandım biraz fazla sekerli geldi.. Suanda Urunun Cilek-Muz aromalısı da mevcut.. Bence Dymatize Elite ve Gold Standard bu konuda kendini aşmış ve gerekli ihtiyacı tamamiyle karsılayan urunler..

11. cordelia

cordelia Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar weider ile bunun arasında kaldım zaten optimum gold whey kullanıyordum o bitti biticek 1 haftaya sizce yine optimumdan devam edeyim mi ? öğrenciyim 250 liralık bütçem var ancak weider gerekmiyorsada boşa para vermeyelim şimdi. Bir de çikolatalı kullandım acaba bunu çilekli mi alsam ? tadı nasıl çileğin.

12. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    weider kaliteli, burası açık. içeriğinin hakkını veriyor. ama içeriğinde ne kadar belli düzeyde aminoasit bileşimleri barındırsa da, en nihayetinde protein tozu. yanına destek ister.
    şu halde, ondan 80 lira daha aşağı fiyatta optimum alıp, ona vereceğin +80 lirayı (aldığım ücrete göre yazıyorum) bir başka supplementa yatırabilir, etkiyi artırabilirsin.
    whey+kreatin olabilir mesela.

13. Yılmaz Ayka

Yılmaz Ayka Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    1
    Eger tek marka olarak optimum kullandıysan bi Ultimate Prostar ya da Dymatize Elite ne bileyim Gaspari MyoFusion deniyebilirsin cogu hemen hemen aynı bunların sadece servis,fiyat ve tat farkları var. Optimum cilek-muz aroması fazla sekerli ama double rich cikolata aromasıda bir sure sonra mantar tadı vermeye baslıyor.

Whey+Kreatin+NOX. NOX cok da gerekli degil ama bir bcaa,glutamine verilecek para ile NOX almak daha uygun bence veya bir MultiVitamin destegi daha gerekli. Ama Whey+Kreatin cidden etkili ve butceni zorlamayacagını dusunuyorum.

14. cordelia

cordelia Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    hocam optimum creatn var zaten onla alıyorum beraber şuan protein tozum bitti bitecek o yüzden arayıştayım :)

15. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    kreatin şart değil dostum :) weider fiyatına 2 supplement ürün alabileceğine atıf yaptım :) glutamine veya bcaa da uygun olur :)
    şayet başka protein tozu diyorsan da, arkadaşların belirttiği gibi, dymatize ve muscletech ürünleri de başarılıdırlar.

16. cordelia

cordelia Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    tamam hocam sağolasım glutamin önerir misin ? hangi marka tavsiyendir ?

17. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    weider :):) l-glutamine 400 gr. pahalı işte :)
    bcaa ağırlıklı olsa da, scivation xtend kullanıyorum ben. recovery özelliği oldukça etkili.
    bundan başka, gasparinin glutamini olabilir.

18. ThePirate

ThePirate Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar düzenli olarak 4 aydır evde ağırlık çalışıyorum. Fakat artık evde yaptıklarım bana yetmemeye başladı ve bugün bir fitness salonuna kaydoldum.
    Sadece antremanlardan sonra kullanmak için gıda takviyesi olarak whey proteini alacağım. Fakat Optimum Gold Standart Whey ile Hardline 3Matrix Whey arasında kaldım. Siz saygıdeğer arkadaşlar bana yardımcı olabilirsiniz diye düşünüyorum.
    Saygılarımla.

Son düzenleme: 14 Mart 2014
  19. Yılmaz Ayka

Yılmaz Ayka Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    1
    Oncelikle verdigin karardan dolayı sizi kutlarım.

Supplementler konusunda ise HardLine markasına karsı bi onyargı icerisindeyim, nedenini bilmiyorum denemedim de, hatta bayagı gelistirdiler kendilerini.

Bunu en iyi cozmenin yeri sanırım Urun Konu baslıkları ve kullanan kisilerin yorumları..

20. ThePirate

ThePirate Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Teşekkür ediyorum. Araştırıyorum fakat Hardline kullananların kimisi onu tercih ediyor kimisi Optimum gold standartın daha iyi oldugunu söylüyor öyle olunca ben ayrımına varamıyorum açıkcası. Daha önce hiç protein tozu kullanmadığım içinde bilgilerim hep okudugum makaleler sayesinde ve kulaktan dolma bilgiler. Ama bu konuda gerçekten bilgiye ihtiyacım var. İlginiz için teşekkürler.

Sayfayı Paylaş