Optimum Whey 100% mü? BSN Syntha-6 mı?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Zerk tarafından 28 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Birincisi, başlık açarken, önce ki başlığı aramaya yazdığımda bulamadım.

İkincisi, Schwarzxxl gibi bir üyenin üzerine pek çok konuda söz söyleyecek birisi olmayabilir. Etrafımdakiler yanlış mı biliyor? Ancak bu iki ürünü benim kullanacağım şekilde kullanan birileri var mı? Varsa, hangisinden daha çok verim aldılar? Soruları aklıma gelerek açtım. Dikkat ettiysen; Schwar... şöyle şöyle söyledi, sizce bu doğru mu? Schwar... bana yanlış bilgi mi verdi? gibi sorular sorarak bu konuyu açmadım. Yani sadece aklım karışmıştı, bunu gidermek ve çevremdekilere doğruyu göstermek amacıyla açtım

Bu konuyu açmada ki en önemli amacım, çevremdeki insanlar gerçekten yanılıyor mu? onu öğrenmek ve kendime sorupta cevaplayamadığım soruları burada sormak... Bknz. ON'nun hangi aroması daha iyidir?, ON'yi nasıl kullanmalıyım(önce sonra), Nasıl beslenmeliyim...

Üçüncüsü yaptığımın ayıplanacak bir tarafını göremiyorum...

Altintop bunu beğendi.
  2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ADANAyberk hergün tavuk yenmez tek tip beslenme son derece sağlıksız ve yetersiz olur

vücüt sadece proteine ihtiyaç duymuyor kırmızı etin içinde aynı şeyler var balıkta ayrı tavukta ayrı

ha tavuk ucuz bizde tavuk çok tüketıyoruz ama haftada en az 1-2 kere kırmızı et ve enaz 1-2 kere balık taze balık tüketmeye özen göster

sebze ve meyvenıde eksık etme aynı zamanda kuruyemiş yemeyide faydalı yağlar var vucut ıcın gunluk alman gereken yag oranıda vucudun işlevi açısından ve yağda çözünen vitaminler açısından.

Kısacası tek tip beslenme tavuk balık kırmızı et hindi bunların hepsini yemeye özen göster

Zerk bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş