Optimum Platinum Pre

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Kauss tarafından 20 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 14
    82,4%
  2. Orta Karar

oy sayısı 3
    17,6%
  3. Başarısız

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123

Şuan bb de 7.9 oy almış bir ürün. 257 kişiden. Sanırım Optimum'un en düşük oy alan ürünlerinden biridir :) Ülkemizde malesef satışı bulunmuyor.

BeBeT0 ve AngryHun bunu beğendi.
  2. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    İçerik olarak iyi duruyor aslında ama Malum bizim İthalatçılar inatçı getirmemekle yoksa GNC ve ****** a tonlarca mail attım getirmeyi düşünmüyoruz Cevabını aldım her seferinde

getir satın alalım ama yok işte...

3. kereminho

kereminho Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Ürünün satışı başlamış Türkiye'de. Deneyen oldu mu hiç?

4. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
  5. gry666

gry666 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Muhasebe
    reklamı cok güzel gidip pre alası geliyor adamaın içeriği zayıf gibi mp assault göre kulananlar yazarsa fikir edınmıs olurz

6. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    Pazarlama maksatlı mı yoksa basit bir editör hatası mı olduğunu bilemiyorum ama
    ******'un sitesinde üründe Arjinin olduğu belirtilmiş, içerikten gördüğümüz kadarıyla bu bilgi yanlış, dikkat edin.

7. boratoprak

boratoprak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    evet benimde dikkatimi cekti amerikan sitesinde citrılline yazıyor arjinin yerine acaba türkiyedeki farklımı

8. modestHeracles

modestHeracles Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşım aynı problemle ben de karşılaştım, firma ismi vermeyeceğim ama bir supplement mağazasına gittim bu ürün için, elime aldığımda kutunun üzerinde 2gr argjinin oldugu yazıyordu, kafam çok karıştı yurt dışında citrulline diye görünüyor, burada orjinal kutunun direk üzerinde arjinin yazıyor? :S

9. Yılmaz Ayka

Yılmaz Ayka Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    1
    1 haftadır kullanıyorum, gayet etkili bir urun. Beta Alanine ve Kafein oranı 1 olcek icin gayet guzel ve etkilesim hızı cok iyi. Suanda kreatin kullandıgım icin kreatin icermeyen bir pre-workout supplement arıyordum o sebepten aldım ama bekledigimden iyi cıktı. Ambalajlamada birkac hata var gibi fakat buyuk ihtimalle ithalatcı firmanın kendi urettigi ve hatalı bir ambalaj oldugundan kaynaklı bir sıkıntıdır, obur turlu urunun orijinal ambalajı zaten altında duruyor ve etkiside hic soru isareti bırakmıyor.
    Genelleme yaparsak Turkiye kosullarında C4,Shotgun ve ProMera Peak temin edemiyecegimize gore (cogunlugun) geriye birkac urun kalıyor ve bence bu urunde rekabete katılır cinsten..

ps: Hata'dan kastım 300gr yazması fakat urun 240gr ama iki turlude 30 servis cıkıyor. kafein icerigi 160mg degil 200mg beta-alanine oranı dogru ve son olarakta Arginine icermiyor L-Citrulline icerigine sahip 2g.

10. modestHeracles

modestHeracles Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşım merhaba ambalajın uzeridne arjinin hiç mi yazmıyor yoksa altta kalan üretici firmanın ambalajında mı citrulline yazıyor??

11. Rhea

Rhea Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    2 gr L-arginine yaziyor
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Mart 2014 ---
    bu arada, 1 kutu bu urunden kullandim, tadindan ve etkisinden memnundum, degisiklik olsun diye mp assoult aldim. ondan ayni etkiyi goremedim, ustune mide de siskinlik yapiyor.
    pre workout ta boyle bir sorun yoktu,

12. Yılmaz Ayka

Yılmaz Ayka Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    1
    Rhea'ya katılıyorum. Ben BSN NO-Xplode 2servis sample kullanmıstım ve pek etki gorememistim..

13. simpleas-f-word

simpleas-f-word Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Dostum az önce supplementler websitesindeki temsilci ile yaptığım telefon görüşmesini aynen aktarıyorum sana;
    Ben kendisine üründe bir yanlışlık olup olmadığını argnin yerine L-Citrulline veya 300 gr yerine 240 gr olup olmadığını sordum ayrıca kafein oranının 160 mg değilde 200 mg olması gerektiği konusunda da bilgilendirdim kendisi firma yetkililerine ulaşıp tekrar bana döneceğini söyledi ve 5 dk sonra aradı.Türkiye de satılan ürünün ingiliz menşei olduğunu ürünün 2 çeşit olduğunu biri Amerikan diğeri İngiliz ve içeriğinde L-Citrulline bulunan 240 gr olan paketin amerikan ürünü olduğunu söyledi yani pakette veya matbaa hatası veya firma hatası yoktur.Bu satılan ürün yeni olup içeriğinde 2000mg Arginin bulundurmaktadır

14. savas_yok

savas_yok Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Acı yok rocky
    Yer:
    izmir
    Ürün gerçekten çok başarılı arkadaşlar bsn xplode kullandım daha önce bu ürünün arginin değerinin yüksekliginden olsa gerek pump baya iyiydi yorulmadım.Antremanı yoruldugum zaman değil istediğim zaman bitirdim ( Alman hacim programı uyguluyorum bu arada ) Bi bölge için tek hareket degıl çift hareket yapıyorum

15. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Ürünün amerika menşeili olanını nerden bulabiliriz yahu

16. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Yeni sipariş verdim , bu ara havalardan mıdır nedir güçte azalma veya yerimde saymaya başladım. Etkilerini yazacağım ama içerik olarak ve genel yorumlar olarak olumlu şeyler duydum. Aslında popüler bir ürün gibi duruyor stokta yok genelde ama yorumlar vs. az yazılmış ne hikmetse :)

17. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Kutuyu bayağı azalttım diyebilirim. Öncelikle antrenmandan 15-20 dakika önce tüketmenizi tavsiye ederim. Hemen öncesinde almanızı tavsiye etmiyorum , tam olarak etkisini alamıyorsunuz. Bir de kahve içerseniz antrenmandan 20 dakika kadar öncesi , o uyuşma ve karıncalanmayı tam anlamıyla hissediyorsunuz. Kaldırdığım ağırlıklara ekstra bir etkisi olmadı. 80 kaldırıyorsam 85 kaldırmama yardım etti diyemem. Kreatinin haricinde zaten böyle bir etki veren supplement görmedim. Ancak enerji artışı sağladığı kesin. Göğüs için 6 hareket 4 set giriyorum. Öncesinde 5 hareket girdiğimde dahi son setler , son hareketlerde yorgunluk oluyordu. Aynı şekilde sırt antrenmanlarında da yorucu bir kas grubu olmasına rağmen antrenman sonrasında bir antrenman daha yapabilecek gibi hissediyorsunuz (Güç kalmıyor , denemeyin , safi hissiyat :)) Ben bu şekilde etkiler gördüm. Ancak preworkoutlar hakkında Berkay Türkkan'ın da bir videosu vardı ; aynı üründe herkes farklı etkiler görebiliyor , ürüne göre ölçeğine göre fark edebiliyor diye. Bence gayet mantıklı. Şahsen preworkout olarak geçmemesine rağmen UNİVERSAL GH Max kullandığımda ağırlıklarımda artış çok daha fazla olmuştu , güç artışı yaşamıştım.

18. kasap selami

kasap selami Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Aldığımda daha ilk kullanımda bench press de max ağırlıkta 2 tekrar arttırdım. normal çalışmada pek fazla etkisini göstermiyor fakat altında kalırım dediğiniz durumlar gayet güzel bir güç artışı sağlıyor

Sayfayı Paylaş