Optimum Nutrition - Superior Amino2222 - 325 tb.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve yakuza35 tarafından 22 Nisan 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. yakuza35

yakuza35 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticaret...
    Yer:
    Güzel İzmir
    BU ARA KÜRÜMÜN AMİNO PARÇASI OPTİMUM AMİNO 2222 GERÇEKTEN HARİKA BİR ÜRÜN DİYET AMİNO DİYE GEÇİYO.... ÖZELLİKLE DİYET DÖNEMİ İÇİN İYİ BİR ÜRÜN MALUM YAZA AZ KALDI HATLARIN ÇIKMASI LAZIM DİYET DÖNEMİNDE AMİNO KULLANACAK OLAN ARKADAŞLARIN ÜRÜNÜ DİKKATE ALMASINI TAVSİYE EDERİM.DEĞERLERDE DİKKAT ÇEKİCİ
    ÜRÜN HAKKINDA KISA BİLGİ;

İki Süperior Amino 2222 caps, 2,222 miligram izole edilen soya proteini, hidrolize edilmiş whey protein konsantresini, L-Ornithine HCL ve L-Carnetine elde edilen asitlerin yüksek kalite karışımlarını ihtiva eder. Bu ürün içersindeki triptopan doğal halde bulunmaktadır. Diğer karışımları, soya protein izolesi, hidrolize edilmiş whey peptideleri, whey protein konsantresi, magnezyum sitrat, L-Carnetine, L-Ornithine hidroklorit

Amino 2222 325 tablet, diyet proteini soyadan oluşur. Ancak bu şekilde ekstra emilebilen(sindirime gerek duymadan) bağımsız formlu amino asit almış olursunuz. Vücutta bu amino asitler, İnsülin, GH ve Testosteron gibi hormonların etkisiyle, Amino 2222 içindeki aminoları birleştirerek doku proteinlerini oluşturur. Bu sayede yeni dokuları oluşturmuş olur. İlk hedefiniz olan kas gelişimi adımlarını hızlı bir şekilde atmış olursunuz.

Amino asitler tüm dokuların yapı taşı oldukları için, onlardan yeterli miktarlarda almaya ihtiyacımız var. Amino acidler, güç gerektiren spor dallarında, gereken gücü , enerjiyi verir ve çalışana kasların bakımını sağlayarak, kaslarımızın anabolik gelişmesinde yardımcı olurlar. Diğer bir ifade ile, Amino asidi kullandığımızda, yağlarınız eriyecek ve büyüme hormunu seviyemizin artmasıyla, kaslarımız daha hızlı gelişecektir.

Kullanılan spor dalları: Body building, power lifting, güreş, kano, kürek, halter, basketbol, rafting, boks, gülle, çekiç atma, bilek güreşi, triathlon, hentbol, dövüşsporları, futbol, tenis, kayak, voleybol

Kullanımı: İdmandan 45 dakika önce 3 adet ve idmandan 45 dakika sonra 3 adet kullanılacaktır. Salonda çalışan sporcular dinlenme günlerinde sabah 2 adet ve akşam iki adet alacaklardır. Eğer idman ara günü iki ve yukarısına çıkarsa amino asid alımı yapılmayacaktır.

Definasyon ve bulk döneminde olan sporcular Optimum Amino 2222 yi yağ yakım, büyüme hormonu tetikleyici, kaliteli ve yüksek oranda protein özelliği taşıdığı (diet beslenme) için kullandıklarına hiç pişman olmayacaklardır.

OPTIMUM NUTRITION HAKKINDA

Optimum Nutrition Inc. çeşitli ürünlerin geniş kapsamlı dizisiyle, üç markaya (Optimum Nutrition, American Body Building ve Science Foods) sahip olan Optimum Nutrition şirketi, besleyici takviyelerin öncü bir üreticisidir. Yaklaşık 106.680 metrekareden fazla alanı kapsayan 3 adet yüksek teknolojiyle donanımlı fabrikalarıyla Optimum Nutrition, her kategoride ürün imal eden sanayi içindeki tek spor beslenme şirketidir. Besleyici yiyecek paketleri, protein tozları, içilmeye hazır spor içecekleri, vitaminleri, temel mineralleri ve şifalı bitkileri ile üretilen tüm ürünlerin kalitesini her an kontrol altında tutmaktadır.

1800 ürünü pazarlayan Optimum Nutrition farklı yüksek kaliteli ürünler üretmeye çabalarken, müşteri ihtiyaçlarını keşfetmek ve yeni ürünleri, etkili destek materyalleri ve kaliteli servisi hareketli piyasada karşılamak için her türlü çabayı gösterir. Optimum Nutrition ürünleri, Amerika’da ve dünyada satışlardaki 1 numaradaki yerini yıllarca korumaktadır ve korumaya da devam edecektir.

Her şeyden önce, müşterilerimiz bizim bir numaralı önceliğimizdir. Tam bir kalite kontrolü, laboratuar testleri ve sıkı kontrol şartlar altında imalat çok önemli ve bunların hepsi tek bir sebep için yapılır, sizlere üstün kaliteyi makul fiyatlı takviyeleri sağlamak için. Bizler, müşterilerimizin sadakatiyle kıvanç duyarız ve ilk müşterilerimizin hemen hepsinin devamlı birer müşteri olduklarını belirtmekten mutluluk duyarız. Bir ürünün tasarladığı andan, işletmemizden ürün olarak çıktığı ana kadar Optimum Nutrition’a her şeyin en mükemmelini ekliyoruz, bu sayede sizde vücudunuza her şeyin en mükemmelini sağlayabiliyorsunuz.

Optimum Nutrition ürünlerinin Amerika’daki satışı ile tüm dünyaya serbestçe satım iznini Amerika Tarım Bakanlığına bağlı çalışan Florida Department of Agriculture&Consumer Services tarafından verilmiştir.

Optimum Nutrition ürünlerinin satış izinlerini, Türkiye Cumhuriyeti, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı vermektedir. Ürünlerimizin satış izni iki başlık altında verilmektedir. Bir grup ürünlerimize sporcu gıdası, ikinci grup ürünlerimize ek besin takviyesidir. İthalatın başlangıç aşamasından, ürünlerimizi satış aşamasına kadar, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı mühendisleri ve laboratuar personelinin çok sıkı denetim ve kontrolleri sonucu bu ürünlerin satış izni verilmektedir. Bu ürünler ilaç ve doping değildir. İlaç ruhsatlandırmasını Sağlık Bakanlığı yapmaktadır.Ürünlerimizin içeriğinde World Anti-Doping Agency(WADA) yasaklı listesinde bulunan ,hiçbir ünite bulunmamaktadır. Bir sporcu kendini geliştirebilmesi ve büyük başarılara sahip olabilmesi için mutlaka sporcu gıdaları veya ek besin takviyeleri kullanmak zorundadır. Sporunuzu doğal beslenme ile belirli bir yere kadar götürebilirsiniz. Daha ilerisi için takviyeler yapmak zorundasınız. Doğal beslenme, besin takviyesi ve başarılı idmanlarla özlenen başarılara yakalamak, her zaman mümkün olacaktır. Sportif yaşantınızda istikrarsızlığa düştüğünüz zaman, en kestirme yolu denemeyi seçersiniz. Yani doping kullanıp, kullanmamayı düşünmek gibi. Son zamanlarda da, ülkemizde doping konusunda ciddi baş ağrıları çekmektedir.Eğer ülke olarak,bir çok spor alanında başarılı olmak istiyorsak, kaliteli antrenör yetiştirmenin dışında, sporcu gıdaları ve ek besin kullanım tekniklerini sporcularımıza öğretmeliyiz. Bunun en güzel yolları, spor akademilerinde bu ürünlerin tanımı ve kullanımı konusunda, geleceğin antrenör adaylarını ve Gıda mühendisliği branşında okuyan mühendis adaylarını, bu ürünlerin üretim teknolojileri konusunda eğitmektir. Böyle çalışmalarla bu ürünlerin kullanımı daha bilinçli hale getirilmesini sağlayabilir ve Optimum ürünlerinin ve buna benzer ürünlerin ülkemizde üretilmesini sağlayabiliriz.

Ürünlerimizi profesyonel sporcular, amatör sporcular, bireysel spor yapanlar ve spor yapmayanlar bireyler kullanabilirler. Ürünlerimizin üzerindeki etikette yazılı kullanım dozajlarına uyarak kullanırsanız kendinizdeki gelişmeleri gördükçe şaşıracaksınız. Bu ürünleri 15 yaşın altındaki hiçbir birey kullanamaz. Hamile kadınların, sporcu gıdaları ürünlerinin kullanması sakıncalıdır.

www.optimumnutrition.com

2. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    valla ben 2. kutumu aldım gayet guzel bır urun gercekten ben 5 tab.alıyom ama bıraz yutulması zor tadı guzel oldugu ıcın cıgnıyorum tavsıye ederım

3. yakuza35

yakuza35 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticaret...
    Yer:
    Güzel İzmir
    bende ilk kutuyu yarıladım sayılır bende alımı 3_5_2 şeklinde yapıyorum maç taktiği gibi :) bu kutuyu öle bitirecem bcaa ile kombine ediyorum whey kullanmıyom bu iki ürün sadece bu ay böle
    3 tane antremandan önce
    5 tane idmandan sonra
    2 tane yatmadan önce

dediğin çok doğru yutamıyanlar çiğneye bilir diğer aminolara göre çiğnemesi çok kolay herkeze tavsiye ediyorum...
    sakın çok para verip almayın alım satım yapılan sitelere girin oradan temin edin bazı sitelerde 110 tl civarı ben 60 tl +5 tl kargo ile 65 tlye aldım orjinal ürün kesinlikle ....

4. ForzaBeşiktaş

ForzaBeşiktaş Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    Peki 3001 e göre kıyaslar mısınız ürünü arkadaşlar?

5. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    kıyaslamada tek tablet 3001mg doz içermesi ve içeik olarak muadil olması unıversali bıraz daha ön plana çıkarıyor fakat hem tablet sayısı hemde total doz ele alınacak olursa fiyat+performans=optımum diyorum ben.

6. ForzaBeşiktaş

ForzaBeşiktaş Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    Şimdi 160 tablet 3001 fiyatı 75-70 arasında peşinde.
    Optimum superior 2222 fiyatını 107 olarak bir yerde gördüm 325 tablet.
    2 katı adet olarak ama fiyat bakımından hemen hemen dengeliyor amino içeriği açısından.
    Uygun bulabileceğimiz bir yer varsa 2222 adres verebilecek var mı?

7. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bir bak istersen bu linke http://www.hipernex.com/Pro.aspx?CI...psiburada'da satıyor orayada bir göz atarsın.

8. ForzaBeşiktaş

ForzaBeşiktaş Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    Ankara
  9. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Yamulmuyorsam bunun liquid olanini kullanmıştım ben... Kalitesizdi baya..

10. Bhd1R

Bhd1R Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu üründen aldım. Optimum Whey 100% Whey Gold Standart ile birlikte kullanmaya başladım. Burada kullanım için 1 günü aşacaksa alınmasın demiş. Ben bazen 2 gün ara veriyorum. Bu 2 gün arada almamın bir zararı olurmu?? Birde idman öncesi 3 idman sonrası 3 ve yatmadan önce 1 tablet alsak sorun olurmu??

11. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    sanirim bunun da uretimi durdu, optimum artik yesil kutulu uretiyor, jel olanlari daha iyi

12. pycantric

pycantric Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    Tabletler artik yok yurtdisindada stoklari bitirmek icin kampanyali satiyorlar. Yeni etikete gectikten sonra balik yagi gibi jel kapsuller icinde uretilmeye baslandi.

Sayfayı Paylaş