Optimum Nutrition Superior Amino 2222 Tablet

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve ALPEREN tarafından 17 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok başarılı,

oy sayısı 144
    44,3%
  2. Orta karar,

oy sayısı 158
    48,6%
  3. Başarısız.

oy sayısı 23
    7,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 96 üye.
  1. Valerio

Valerio Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Günde 3-4 aminoasit takviyesi ile davam edersen bu düzeyden daha ileri gidemezsin. 17 aminoasit olayını pro sporcular anlıyordur salonda ne kadar çok sağlam vucutlu abimiz varsa gunde 3*10 takviye yapar... bende 3*6 18 tane almaktayım gunde iraz fikir sahibi olman acısından ayrıyetten gunde 4 ölçek whey + glutamin+ AAKG+ creatin+NOX3 Vs...

2. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    vakit ayırıp yardımcı olmaya çalışmak yerine vakit ayırıp dalga geçmeye çalışmışsın...

burada benim beslenme programımı tartışmıyoruz, veya benim sorunum günde kaç tane aminoasit almam gerektiği de değil, ben kendimce 4 tane uygun görüyorum öyle kullanıyorum... (bu kişinin amaçlarına göre değişir...)

benim bu konudaki asıl sorum "sivilcelerle" ilgiliydi...

kişinin günlük ne kadar protein alması gerektiği ve supplement kullanımı hakkında oldukça bilgi sahibiyim, merak etme...

benim daha ileri gidip gidemeyeceğimi aminoasit takviyem mi belirleyecek?

istesem hiç kullanmam farklı bir beslenme ile devam ederim, daha ileriye de götürebilirim kendimi...

bence sen bu konuda yorum yazma çünkü farkındaysan eğer, aynı konudaki 2. münakaşan oluyor...

insanlara yardımcı olmak istiyorsan üslubunu değiştir önce, bi konuda bilgi sahibi olmak sana karşındakiyle alay etme hakkını vermez...

haydi kal sağlıcakla!

3. Valerio

Valerio Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Farklı beyin yapıları...
    Ne desem boş.
    Kafana göre aycan1903...

Son düzenleme: 6 Haziran 2009
  4. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0

Aminoasitlerin temel mantığı kas tamirini bir an önce başlatmaktır.

Spor sonrası aldığın 2 gr'lık amino kas tamiratına katılır; ama yetmez.

Ben senin yerinde olsam günde toplam 4 tane aldığım aminonun hepsini antrenman sonrası alırım.

Eğer ki 2 gr'lık aminodan bile etki görecek kadar mükemmel bir genetiğin varsa,sıradışı, o zaman tek tablet olarak kullanmaya devam edebilirsin.

Aksi takdirde tek tablet olarak kullanımda bir etki göreceğini sanmıyorum.

Antrenman sonrası 4 tablet aminodan 20 dakika sonra da gainer'ını içebilirsin.

aycan1903 bunu beğendi.
  5. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar farkli bir soru merakimdan soruyorum , antreman sonrasi kas tamiri icin aminolarin kisa surede kana karisip kas tamirini baslattigini biliyoruz ,
    peki ben bunu anreman icinde sanki bir intawork urunuymus gibi alsam ne yonde fayda saglarim yada saglarmiyim merak ettim , dusunce ve yorumlarinizi alabilirmiyim ?

Tesekkurler ;

6. kuzeyy

kuzeyy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tabletler gerçekten büyük. bu sebeple suyla alınmasını tavsiye ederim. suyla içimi kolay. bir de tabletleri arka arkaya içmeye kalkışmayın. birer ya da ikişer dakika arayla için. kırarak veya herhangi birşeyle ezerek içmeyi denemeyin gerek yok çünkü.

kullanımına gelecek olursak; antrenmadan 40-45 dk. önce 3 ya da 4 tablet alın. antrenman bitince fazla beklemeden yine aynı oranda 3 ya da 4 tablet yutun. doğru zamanda kana karışması için tabletleri suyla yutmanız yeterlidir. bu tür ürünlerin etkisini hemen görmeyi beklemeyin. antrenmalarınızla birlikte düzenli kullanımda 2 hafta sonra etkileri daha rahat görülecektir. genel itibariyle bakacak olursak bu ürün gerçekten başarılı bir ürün.

_Fabregas_ bunu beğendi.
  7. TurkishIron

TurkishIron Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Almanya
    arkadaslar bu amino bazi arkadaslarin belirtigi gibi gercekten sivilce yapiyor mu?
    ve etkisi nasil bu ürünün gerci ben weider whey aminos kullaniyorum vede memnunum ama optimumun supplementleri sanki su an piyasadaki en iyisi gibi

8. Ozgur28

Ozgur28 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar bu urunden 3. kutuyu kullanıyorum daha once de universal kullanmıstım ama gercekten başarılı,tavsiye ederim, ben antrenmandan once ve sonra 5er tablet alıyorum. diger zamanlarda almıyorum. Herhangi bir yan etki gormedim,ara verdigin zamanlarda performansta dusus oldu,özellikle denedim.

9. _6thsense_

_6thsense_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar ben bodye baslayalı 1 ay oldu. Forumada yeni üye oldum. Boy 180 Kilo 87 Bu amino yağ yakımını hızlandırıyor mu bi bilgisi olan var mı ?

10. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Icinde az miktarda L-Carnitine bulunmakta yag yakimi icin fakat miktar olarak cok az oldugu icin ciddi anlamda ise yarayacagini sanmiyorum , ayri olarak L-Carnitine almak daha etkili oluacktir kesinlikle ...

11. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    ürünü 1 ay kullandım 6 giriş 6 çıkış şeklinde etkili gerçekten

12. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    urunu su an da antreman esnasinda kaslari koruma amaciyla kullaniyorum
    antremanda 4 hareket 8 tekarar yapiyorum her hareket arasinda 1 amino aliyorum 4 hareket 4 amino , 8 gr protein ortalama ...

13. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73

peki sence o kadar çabuk kana karışıyor mu? :)

sana tavsiyem antrenmandan yarım saat önce 4 tane ve antrenmandan hemen sonra 4 tane kullanman...

14. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Valla aycan ictigim protein tozundan daha hizli emildigini biliyorum , insanlar forumda da tablet aminonun 15 dk emildiginden protein tozununda 30-45 dk da emilip kana karistigindan bahsediyorlar , hersey bir yana ortalama 1 - 1,15 dk antreman sonunda hepsinin emildigini biliyorum :)

15. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara
    valla banada nedense herkes whey in antreman sonrası için daha uygun oldugunu ve amino dan daha hızlı emildiğini söylemişti.

16. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Amino wheyden daha çabuk emilir, çünkü proteinin yapıtaşıdır ve daha fazla yapıtaşına ayrılmaya ve metabolik işleme ihtiyacı yoktur.
    Oyda whey proteinin kana karışmadan önce yapıtaşları olan aminolara ayrılması gereklidir.

Ancak kana karışım süreleri açısından izole wheyler ve aminolar arasındaki fark, idman sonrası veya sabah kalkar kalkmazki yıkım sürecinin etkisini artıracak ölçüde değildir. Minör farklar vardır.

O yüzden, özellikle maddi avantajından dolayı, idman sonrası kaliteli izole wheyi suyla tüketmek katabolik süreci bir an evel sonlandırmak ve kasları beslemek açısından yeterlidir.

purulence bunu beğendi.
  17. shakeitup

shakeitup Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Multipower L-Carnitine Fitness Drink.
    arkadaşlar yağ akımı için bunu önerdiler 6 şişesi 35 lira.acaba yağ yakımı ve kilo kaybında ne kadar etkili ve yan etkileri varmı ?

18. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73

sence bu konunun başlığı ile senin yazdığın konunun bir alakası var mı?

19. shakeitup

shakeitup Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    nereye yazmam gerekiyordu bilemedim.

20. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları: