Optimum Nutrition Serious Mass

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve ALPEREN tarafından 17 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok başarılı,

oy sayısı 388
    48,8%
  2. Orta karar,

oy sayısı 340
    42,8%
  3. Başarısız.

oy sayısı 67
    8,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 432 üye.
  1. AlpOzdmr

AlpOzdmr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yaşım 16 Boy 1.86 kilo 60.7(sabah aç karnına) Serious mass 3 kg olanından aldim. 7. günüm ve sabah aç karnına 62.6 kilo oldum,İşe yariyor gibi.Yarin spor salonuna basliyorum sağlam programım var. Bir hafta sonra gelişmeyi buraya yazarım.
    Bu arada ürünü gece yatmadan önce yarim ölçek 100 gram olarak aldım 7 gün.

Son düzenleme: 31 Mayıs 2015
  2. Atabeyler.sis

Atabeyler.sis Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Ben de hiç etkisini gösterrmedi berbat bi ürün . hardline bile 3-4 kilo aldırdı bu tırt çıktı . bide 5400 kiloluğunu bitirdim ona yanarım.

3. AlpOzdmr

AlpOzdmr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nasıl kullandığınız onemli ,Bugün spora başlıyorum ben .spor olmadığı günler aksam yatarken yarim ölçek 250ml sütle.
    Antrenman olduğu günler 1 tam ölçek 500 ml süt ile karıştırıp spor salonuna goturun,500ml in yarısını(250ml spordan önce içip salonun dolabına koyun,Sporumuz biter bitmez geri kalani için
    bir hafta sonra gelişmeyi yazarim

4. akym

akym Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sonucta amerika nin en iyisi optimum

5. akym

akym Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gainer i kullanmayi dogru bulmuyorum acikcasi para ve zaman kaybi kullanilabilecek bir izole protein ve yaninda karbonhidrat bazli besin tuketmek cok daha iyi sonuc verecektir benim fikrim sonucta kullanilan sekerde bile yuksek dozda kahbonhidrat mevcut yagli ve sulu kasin buyume hizi daha yuksek ama bunu toz alarak yapmak bana kalirsa kalici degil

6. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Yağlı ve sulu kasın tanımını yapabilir misiniz?
    Gainerlere para vermek lüzumsuz değil bana göre. Benim gibi yoğun iş hayatı olanların günlük açıklarını kapatabilmesi açısından çok pratik faydaları var. Ayrıca şeker zaten karbonhidrattır. Şekerde karbonhidrat olması gibi bir ifadeye anlam veremedim :)

7. AlpOzdmr

AlpOzdmr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ganier olmasa benim gibi biri bir buçuk ayda bırakın 4-5 kiloyu 100 gram alamazdi.
    1-2 kilo dünyalar demekti benim için,simdi kilo almaya devam ediyorum
    Başlangıçta 59-60 arasında gidip geliyodum.Şuan 64 kiloyum.almaya devam ediyorum

8. seaforever

seaforever Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkeze merhaba arkadaslar seriouss mass ı yenı aldım bugun geldı yaş 34 boy 175 kılo 60 yıllardırda 55 60 arasında gıttım geldım suan tavandayım yani :)
    yaklasık 3-4 haftadır spor yapıyorum hani yapıyorum derken haftada 3-4 gun bazen 5 gun agırlık olarak calısıyorum belırlı bır programımda yok fakat hergun aynı seylerı yapmaya özen gösteriyorum
    2 gundur baya arastırdım bu serious mass ı cogu ınsana ıyı gelmıs ama kafam karıstı
    gunluk alım olarak cok farklı öğütler tavsiyeler var baslangıc olarak nasıl baslamalıyım ??
    bu aksam yada yarın itibariyle baslamak istiyorum gunde 2 servislemi baslamam ıyı yoksa 1 servislemi ?
    amacım hazır spor yapıyorken aynı anda kılo alımı :( yıllardır alamıyorum belkı bu ürün yardımcı olur dıye dusunuyorum en azından temmuz agustosa kadar bıraz daha kılo alımı yapabılırsem ıyı olur
    kılo alamayan arkadaslar psikolojimi daha iyi anlar cok fazla iştahım yok yıyemıyorum yani ama zayıflıktanda sıkıldım artık :(
    yardımcı olursanız cidden bir zayıfı mutlu edersiniz:)
    birde gunde 1 paket sigara iciyorum sigara ile ilgilide pek bişey konuşulmamış bilgisi olan varmı ?

Son düzenleme: 8 Haziran 2015
  9. BounGiorno

BounGiorno Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Ek besinlerden mucize bekleme , sigarayı bırakıp düzgün bir beslenme programıyla kilo alırsın düzenli olarak, ayrıca belli bir programsiz çalışma kafana buyruk belliki bu sporda bilgin yok bu yüzden bir program bulup netten ona ayak uydur

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. noktalarlayasam

noktalarlayasam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir nevi kullanım talimatı, kendi sistemim ve kilo almak isteyenler için yararlı olabilir.
    Birkaç gün öncesinde bu forumda kilo alma konulu birkaç soru sormuştum. Cevap gelmese de bu konu hakkında ciddi sorularım oldugu için yavaş yavaş cevaplar buluyorum.
    Bende bu ürünün 5 kiloluk olanı var. Ve ilk tavsiyem bu yararlı forumun inini cinini iyice karıştırın.

Yakın zamanda kendime günlük 6 ögünlük bir sistem yarattım. saat 9 da başlayıp 3 saatte bir yemek yeme ile alakalı ve gece 12 de bitiyor. 3 ana ögün ve 3 ara ögün olmak üzere. Ana ögünler dikkatli ilerlemeli diye düşünerek, ara ögünlerde karnımı doyurmayacak bir şekilde KESİNLİKLE besleniyorum.
    Bu ürünü ana ögünlerde alıyorum. 1 kupa su içerisine, 1 tam ölçek ürün (agzına kadar dolu olan ve hatta tepeleme de olabilir) atıyorum ve karıştırıyorum. Blender veya robotta karıştırmanızı tavsiye kesinlikle ederim. Yemeklerden sonra alıyorum ve gerçekten vücudunuzdaki degişigimi fark edebiliyorsunuz. Hoşunuza gidiyor.
    Bir de bu programı uygularken idman yapıyorsanız eger, idmandan hemen sonra alın. Günlük normal kilo alma sisteminde 3 ögün aldıgımız ürünü, 4 defa almış oluyoruz. Eger yemekten önce spor yapıyorsanız da yine 3 ögün alma sisteminde alabilirsiniz.

3 gün önce 47 kiloydum. Şuan bu yazıyı yazdıgım dakikalarda tartının üzerine çıktıgımda 48 veya 49 u görebilirim (Boşaltım sistemim boş iken). Yararı var mı? Az kullanıma yararı oldugunu düşünmüyorum açıkçası, diger ürünlere nazaran hafif gibi geldi. 1 tane daha kullanmıştım, pro hardline gainer, bahsi geçene göre biraz daha hafif ve karışması daha kolay. Ama kendi sistemime göre yararını gördügümü söyleyebilirim. Etrafımdaki insanlar dahi "Genişledin mi sen?" diye sormaya başladılar. Mutlu edici. Umarım bazı insanların sorularına yanıt olmuşumdur.
    Yanlışım varsa, lütfen düzeltin.

11. emreozgun479

emreozgun479 Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    5 yumurta 2 muz fıstık ezmesi yulaf ezmesi yarım yaglı süt at blendera ara öğünlerde yapıştır al sana gainer para vermeyin şu basit şekerlere

12. feritferitxd

feritferitxd Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    5 yumurta 2 lira 2 muz 2 lira, fıstık ezmesi 1 lira,500 ml süt 1 lira =6 lira günde ikiden 12 lira, ayda 360 lira

Rusasigi, HeldMan, example ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  13. xenophobia1903

xenophobia1903 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kilo 70 boy 1,74 sporda 10.ayım. ilk 5 6 ay bayağı bilinçsiz yaptım fakat son zamanlar da 4-5 supp. kullanıyorum günde 170 gr protein almaya çalışıyorum şeker kesinlikle yok vs hala armut var göbeğimde bi türlü gitmedi eskiden sağlam kardiyo yapardım 40 dk kadar ağırlığın üzerine hemde sonra bıraktım. benim sorum şu bana kompleks karbonhidrat almamı söylediler ama öyle zayıf biri değilim iyi de yiyorum ortalama öğün başına yarım su bardağı makarna-kuskus-bulgur vs yiyorum bu yeterli midir? kilo başına karbonhidrat orantısını nedir? teşşekürler

14. dexter03

dexter03 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Çok güzel bir kombinasyon serious mass i sakın ana öğün olarak değerlendirme bu ara öğündür spordan 1-2 saat önce sağlam bir carb yüklemesi yap istersen burdada serious içebilirsin tabi sana kalmıs antrenman dan hemen önce amino asidin yarım porsiyonunu al antrenman biter bitmezde aminonun kalan yarım porsiyonu ile protein tozunu karıstır iç kısa sürede büyük sonuclar elde edersin ;)

15. mehmet yarkan

mehmet yarkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar spora yeni başlıyorum sizce bu ürünü kullanmam doğrumu

16. Remzi Başkan

Remzi Başkan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar isteyene gerçekten anlatırım şimdi kısa kesiyorum forum çok güzel bu arada ama bilgisayara geçmeme vaktim kalmıyor . Eğer doğal beslenmeye para vermiyorsanız supplement'lere 1 lira dahi harcamayın . rica ediyorum size bir de ilk 3 ay supplement hastası olmayın ürün hakkında konusulcak olursa diğer ürünler gibi markalara takılı kalmayın arkadaşlar hepsi marka ve fiyat politikası işin içinde ne olduğunu hiç kimse anlayamaz deneyen yaşayan bilir örn. vericem kısaca bitircem 10 liraya ürün koyuyorlar sonra 5 liralık maliyeti var herkes beğendi aldı eyvallah dedi 1 yıl sonra maliyeti 3 liraya indiriyorlar ama ürün yine 10 liradan satılıyor bu işin içinde çok deli oyunlar var arkadaşlar bilgilenelim lütfen . birde dergilerde görülen insanlar var salonda daima bana sorulur bunlar gibi nasıl olurum arkadaşlar olursunuz ama onlar kür yapıyor ama doğalım diyorlar ? ( adamın ekmek parası ) yoksa niye desin bi adam %4 %5 yağ oranıyla gezebilir mi ? gezebilir fakat o kiloyla olmaz boyum 185 100 çıkar 85 85 kiloda %5 yağ oranım olur adamlar 90-95 kiloda yapıyor %5 yağ oranını bu arada türkiyedekiler %6-%7 civarı olması lazım :) siz doğal olun kafanıza takmayın kür yapmama tercihimdir herkese hayırlı aksamlar Bol çalısmalar

example bunu beğendi.
  17. dexter03

dexter03 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Yaş boy kilo gibi bilgilerini atarsan daha iyi yardımcı olur forumdaki insanlar sana.

18. example

example Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Body Building & HOST.
    Yer:
    Sariyer
    Geçen sene supplementler.com'dan indirimle almıştım Optimum Serious Mass'i. 5 kiloluk poşetli olaraktı, tabi hedefim kilo almaktı. Günde 3 öğün yemekle birlikte bunu kullanıyordum. Nereden baksak günde 2 defa olmak üzere sabah kahvaltı sonrası ve akşam uyumadan önce alıyordum, başlamadan önce 59 kiloydum ve 2 hafta düzenli kullanım ile 3 kilo aldım yani 62'yi rahat gördüm tabi sporsuz olarak kullandım çünkü hedefim önce kilo almaktı herneyse işte 62.9 oldum ve bi süre sonra fark ettim ki toz bitti bitiyor ama cidden 3. Haftada mideniz artık tozu kabul etmiyor, bir süre sonra o toz midenizden geri yukarı çıkıyor, ben çikolatalı almıştım ilk günler çok lezzetli geliyordu sonra bu çok iğrenç bir şey olmuştu böyle tek dikişte bitirebilirken artık 10 dakikada 3 yudum alabiliyordum, boğazımdan inmiyordu ve günde sadece 1 defaya indirdim sonra toz bitti ve 58 kiloya düştüm belki o zaman spor ile kullansam daha iyi olabilirdi diyorum ve bu hafta tekrar satın alıp spor ile deneyeceğim, son 2 senedir kilo alabilme çabasındayım, pes etmedim ama artık sıkıcı gelmeye başladı, şu anda benden zayıf olanlar şimdi yapılandılar bense hâlâ aynıyım, özgüven tamamen yok oldu diyebilirim. :)

19. Dizzzy

Dizzzy Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Şimdi hocam bu ürünü üstünde yazan ölçeğe göre mi kullanırsak faydasınızı görürüz ben ölçek muhabbetini hala çözebilmiş değilim yani kafama görede kullanmak istemiyorum eğer üstündeki gibiyse onun gibi de kullanabilirim problem değil cevaplarınızı bekliyorum :)

20. erdemterzzz9381

erdemterzzz9381 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Şeker oranı yok denecek kadar az. Fiyatıda değerlerine göre gayet uygun bir ürün.

Sayfayı Paylaş