Optimum Nutrition Serious Mass 5455 gr Kullanımı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve isyan34 tarafından 8 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. isyan34

isyan34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadşalar merhaba öncelikle forumda çok araştırdım 12 sayfalık bütün yorları okudum hemn hemen Optimum Nutrition Serious Mass 5455 gr konusunun çok bilgi karmaşası olduğu için sormak zorumdaym.
    Ben ünv Gidiyorum
    P.tesi Saba 10-12 çalışma saatim(2 saat ama ben 1 saat yaparak büyüme progmını uyguluyorum çarş cuma içinde geçerli)
    Çarşamba 2-4
    Cuma ise 3-5
    okulun salonunda çalışıyorum Büyüme programı uyguluyorum nasıl kullanmalıyım bu ürünü gerçekten çok ihtiyacım var aydınlatılmaya sadece o günler mi nasıl kaç ölçek ne kadar suyla hangi saatlerde hiç bi fikrim yok lütfen yardım edin
    1.84 Boyum 64.6 Kg teşekkür ederim
    en doğru şekli nasıldır en uygun lütfen aydınlatın

2. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    hergün kullanmalısın düzenli şekilde kaslar dinlendikçe büyür ve güzelde beslenmen lazım.Serious mass kullandım bende günde 2 defa idmandan 45dk önce 60gr idmandan hemen sonra 60 gr olarak alıyordum suyla alman daha iyi olacaktır kana karışması açısından bunlar sadece takviyedir tek başına bi yararı olmaz beslenmeni güzel yapmadığın sürece beslenmene ağırlık vermelisin ilk önce.

3. isyan34

isyan34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam teşekkürler oklda öğlen yemekhanede çeşitli olarak yiyorum evdede yükleniyorm yemeğe tahminince ne kadar aldırır 5455 grmı

4. cankendigelen

cankendigelen Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    tahminince gibi düşünme iyi beslenip iyi çalışırsan serious mass extra 1-2 kilo kazandırır bunun garantisini veririm sana 5 kiloda alablirsin bu tamamen sana bağlı ;)

5. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    düzenli bi beslenmeyle çok rahat bi şekilde kilo alabilirsin ben 2.5kglık gainfastle yaklasık 6kg aldım kaliteli beslen..Beslenme olmazsa 5kglık değil 20kglık bitir yine bir faydasını görmezsin

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş