Optimum Nutrition MFB

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve kenshin tarafından 21 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. kenshin

kenshin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,

"OPTIMUM NUTRITION M.F.B (MEGA FAT BURNER)" adlı bir ürün aldım. İlk kez kullanıyorum, beraberinde "OPTIMUM NUTRITION B COMPLEX PLUS C VİTAMİNİ" de aldım. Daha önce kullananlar varsa ya da bilgisi olan arkadaşlar bilgi verebilir mi?

B Complex sabahları 1 adet , MFB 'ı ise akşam fitnesse başlamadan 40-50dk önce 2 adet alıyorum. Tamamen tavsiye olduğundan aklımada tam yatmadığından yardımcı olabılırseniz sevinirim. Yan etkileri konusunda tam olarak bilgim yok. Bu arada beraberinde diyetimide yapıyorum.

tşkler :eek:

2. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Optimum Nutrition ,Yağlanma problemi yaşayan sporcu ve bireyler için ,özel olarak formülüze ettiği hızlı yağ yakıcımız MFB ,sporcuların ve bireylerin aldığı karbonhidrat gıdaları(şeker,Makarna,Ekmek ,froktaz ) vücutta yağa dönüşümünü,Chromium Picolinate ve Garcinia Extract ile önler,Yağ hücrelerinin hareket esnasında hızlı bir şekilde yakılmasını ,L-Carnetine,Choline ve ınosital ile sağlar ve İçeriğindeki mineraller (Calcium,Phosphorus,Chromium) ile vücudun kilo kaybı esnasında,normal vücut metabolizmasını korur.
    Üç cepheli bir formulü vardır.Birinci cephe, vücutta yağ oluşumunu engel olmak,ikinci cephe,yağların hızlı şekilde yakılması ve üçüncü cephe kilo kaybı esnasında vücut metabolizmasının korunması.
    Kullanımı:Sportif faaliyetlere başlamadan 45 dakika önce 2 tablet.Bu ürünümüzü kalorisel beslenmenize dikkat ederek ve üzerinizde çok stres varsa, B Vitamin Kompleks ile kullanırsanız harika bir netice alırsınız.

alıntıdır....

3. kenshin

kenshin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler,

Bu yazıları okumuştum zaten reklamı sanırım. Kullanlar varsa deneyımlerını paylaşmalarını rica ederim.

4. Piasca

Piasca Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Aslında her markanın kendi formulüyle yaptığı fat burner ürünleri var. Aralarında çok çok büyük fark olacağını sanmıyorum.

Ürünle ilgili deneyimi olan arkadaşları bekliyoruz hadi bakalım :)

5. Ouz

Ouz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Net Cafe
    Yer:
    Giresun
    Ürünü kullanan arkada$lar varsa biraz ürün hakkında bilgi verebilirlermi? İyi sonuç alan arkada$lar varsa özellikle.

6. Doggy

Doggy Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    birde içindeki maddeleri ve dozajlarını çünkü animal cuts kullanmıştım 18 tablet uykusuzluk yada mide bulantısı yapmıyor ama vücuda abanıyor

Sayfayı Paylaş