Optimum Nutrition Creatine 2500

Konusu 'Kreatinler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

85,4%
  2. orta karar

12,3%
  3. başarisiz

2,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 86 üye.
  1. crbatu

crbatu Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    iki hafta kullanıp bir hafta ara sonra bir ay kullanıp iki hafta ara bir hafta kullan bir hafta ara dogrusu nedir bunun ?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Son araştırmalara göre ara vermeye bile gerek yok ancak...

Ancak diyorum çünkü her bünye farklı tepki verebilir.Benim tavsiyem 5-6 haftada bir 1 hafta ara vermektir.

3. crbatu

crbatu Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    fazla abartılcak bısey yok yani ayda bir hafta ara saol

4. abbathfromhell

abbathfromhell Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar forumun yenisiyim hatam olursa şimdiden özür diliyerek hemen sadede geliyim. baya bir araştırdım her kafadan ayrı bir ses çıkıyor ilk hafta günde 5'er gramdan yükleme yapılmalı deniyor kimisi gerek yok diyor. on creatin'i protein tozu ile en bilinen şeklinde nasıl kullanmalıyım? protein tozu ile kreatini karıştırıp su ile içsem sıkıntı olurmu? kreatine meyve suyu şartmı? ilk hafta yükleme yapmalımıyım yoksa günde 2 kez 5'er gramdan yetermi? ve son olarak antrenmandan kaç dk önce ve sonra almalıyım, yarım saat?

5. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    yükleme yapmanıza gerek yok.
    protein tozuyla suda karıştırıp antrenmandan sonra içerbilirsiniz.

6. Stream

Stream Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Evet arkadaşlar siz bu ürünümü önerirsinzi yoksa Xpro NOX proyumu önerirsniz acaba.?

7. abbathfromhell

abbathfromhell Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    ürünü on whey gold standart ile yarından itibaren kullanmaya başlıyacağım. 1 buçuk - 2 ay sonra tekrar buraya yazacağım etkilerini.

8. ZephyR

ZephyR Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    performansa gercekten etkisi var ama bana sivilce yaptı 4lt su içmeme rağmen kullanmayı bıraktım

9. Mamafih

Mamafih Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar bugün optimum nutrition creatine powder 300 gr ve optimum nutrition whey protein tozu aldım. Protein tozu ağzına kadar dolu olmasınha rağmen kreatin kutunun yarısındaydı. acaba normalde mi böyle biraz kafam karıştıda ?

10. Ehlisuur

Ehlisuur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    creapure sertifikası da var.fiyatı da uygun.
    uzun araştırmalar sonucu optimum creatine powder almaya karar verdim.

11. thebigboss_306

thebigboss_306 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    otomotiv
    Yer:
    istanbul
    bu spora başlayalı 1 ay oldu kreatin ve whey proteine başlamayı düşünüyorum ancak ilk 3 a y kreatine başlama daha sonra başla diyenler var bende bu yüzden sizlerinde fikrini almak istiyorum, peki whey proteine başlamalımıyım sabah uyanır uyanmaz ve spordan hemen sonra olmak üzere, iş yoğunluğumdan dolayı beslenmeme dikkat edemediğimden protein tozuna ihtiyaç duyuyorum, bu yüzden
    Saygılarımla,

12. emreial

emreial Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doğru kullanımı nasıldır kaynak göstererek yazarsanız sevinirim. ben antrenmandan yarım saat önce 5gr ( bir tatlı kaşığı) bol su ile içiyorum. acaba yanlış mı yapıyorum?
    ayrıca üniversitede farmakoloji hocama sorduğumda kullanma dedi bana, internetten yabancı literatür taraması yapmış bir sürü yan etkisi oldugunu söylüyor. kalp aritmisi, karaciğer yağlanması vs.. biraz da soğudum açıkcası kullanmaktan çekiniyorum. ama artık aldık bir kere kullanıp bitirmem lazım. henüz gözle görünen bir yan etki saptayamadım. arada bir dudağımda flan uyuşma gibi bi karıncalanma hissi oluyor kısa süreli. bu da creatinden mi oluyor bilmiyorum zararı yok gibi duruyor şuan.
    bilgili bir arkadaştan riva ediyorum doğru kullanım ve varsa yan etkileriyle ilgili sağlam bir kaynak gösterirmisiniz çünkü internette çok gereksiz bilgi dolaşıyor hiç birinin doğruluğuna güven olmuyor.

13. brhmcr

brhmcr Guest

Günlük kullanımı 80 kilo altı 5 gram, genel kullanım ikiye bölüp idman öncesi ve sonrası kullanımı,

Pubmed in araştırmalarına gözatabilirsin.

https://www.google.pl/search?q=pubm...1.57j0l3j62l2.5166j0&sourceid=chrome&ie=UTF-8

SEni en fazla risk assessment ilgilendirecektir sanıyorum.

14. yusufaritr

yusufaritr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise Öğrencisi
    Yer:
    Malatya
    bende alacaktım ama arkadaşım kullanınca ishal olduğunu söyledi... Sizce kreatin insanı ishal yapar mı ?

15. Ehlisuur

Ehlisuur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    bende öyle bir etkisi olmadı.
    ancak yükleme yapmadığım için olabilir,gerçi ben kreatin'in etkisini de görmedim.
    1 haftadır kullanıyorum.

16. Ehlisuur

Ehlisuur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    18 günlük kullanımdan sonra yorumumu yazayım.
    Nedense creapure olmasına rağmen inancımı kaybettim bu ürüne.Güç artışı hiç farketmedim,belki hacim artışı olmuştur kaslarımda o da çok çok az.

başka bir marka ile creatin kullanmaya devam edeceğim.optimum etki bakımından sınıfta kaldı benim gözümde.belki başka marka kullanınca psikolojik etki göreceğim.

17. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    1 kutu bitirdim ama bir yararı oldumu olmadımı hiç fark etmedim . Şimdi creatinsiz devam edicem bakıcam gücümde bir düşüş olucak mı . Olursa buradan bildiricem :)

18. cecinar

cecinar Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar yurt dısından geliyor bu urunler ve yurt dısında cay kaşıgı olarak bizim ince belli bardakların kasıkları yok adamlar buyuk fincanda kahve kaşıgından bahsediyorlar yani bizdeki tatlı kaşıgına denk gelir.

19. Please complete

Please complete Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    Çok su tutuyor bende ama antrenmanda son tekrarları yapmamda epey fayda sağlıyor. ben memnunum başarılı.

20. zekico

zekico Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    ben bu urunu 45 tl ye aldım sıte guvenılır ama tadı cok kotu bulanık su gibi bır goruntusu var herkesin boyle mi yoksa bendekinde bir sorun mu var ?

Sayfayı Paylaş