Optimum Nutrition Creatin Monohydrat hakkında

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve FastFit tarafından 18 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. FastFit

FastFit Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler elime bu ürün geçti doğal olarak kullanmak istiyorum.Fakat daha önce creatin kullanmış bir kaç kişiye danıştım olumsuz yorumlar aldım.Creatinin göbek bölgesinde şişkinlik yaptığı bu bölgede su tuttuğu gibi şeylerden bahsettiler.Bende kararsız kaldım gerçekten.Çunku creatin kaslarda değilde göbek bölgesinde şişlik yapacaksa hiç gerek yok.Siz değerli arkadaşlarımdan bilgi rica ediyorum.Saygılarımla

2. suygun00

suygun00 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Kırıkkale
    İlk 3 aydan önce creatine kullanımı gereksiz, 3 ayı aşkın bir süredir spor geçmişiniz varsa yüklemeye yaparak ya da standart dozlarda (5 gr) kullanabilirsiniz.
    Vücutta su tuttuğu doğru ancak bunu tek bölgeye indirgeyip böyle saçma çıkarımlarda bulunulamaz.

3. FastFit

FastFit Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sen kullandın mı ki kardeşim bu ürünü?

4. egemenn

egemenn Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    ben 2. kutuyu bitirdim bu üründe. göbek bölgesinde şişkinlik filan da yapmıyor. beslenmenizden şekerleri unları tuzları filan atarsanız göbeğiniz şişkin olmaz. etkileri de çok iyi ayrıca çok iyi antreman çıkarttırıyor. ama bunu kullanırken sakın gidipte düşük ağırlıklarla 10 15 tekrar yapmayın. en fazla 5 tekrar öneriyorum temel hareketlerde o zaman gücünüz baya artar

Sayfayı Paylaş